Tonni Adamsen adlı futbolcunun menajerliğini Wacker Management üstlenmektedir. Oyuncu SK Rapid Wien formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.50m seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

09/10
Taastrup FC Taastrup FC
18/19
BK Frem BK Frem
20/21
FC Helsingör FC Helsingör
22/23
Silkeborg IF Silkeborg IF

Reyting

71

SAN

Tonni Adamsen futbolcu profil fotoğrafı

Tonni Adamsen

Danimarka • Santrafor visibility75,5B Wikidata Q114888373

HÜC

70

TEK

58

TAK

50

DEF

26

YRT

55

YAŞ

31

Boy: 1,81
Ayak: Sol
euro €1.50m
support_agent Temsilci: Wacker Management

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

31

Boy

1,81

Ayak

Sol

info Tonni Adamsen hakkında

Tonni Adamsen, 31 yaşında, Danimarka uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Tonni Adamsen şu anda SK Rapid Wien forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.50m. Tonni Adamsen adlı futbolcunun menajerliğini Wacker Management üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında FC Helsingör kulübünden Silkeborg IF kulübüne €200k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 8 maçta 4 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,81 m, tercih ettiği ayak sol.

Tonni Adamsen menajeri kim?

expand_more

Tonni Adamsen adlı futbolcunun menajerliğini Wacker Management üstlenmektedir.

Tonni Adamsen hangi takımda oynuyor?

expand_more

Tonni Adamsen, şu anda SK Rapid Wien takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Tonni Adamsen piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Tonni Adamsen yaklaşık piyasa değeri €1.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Tonni Adamsen nereli?

expand_more

Tonni Adamsen, Danimarka uyrukludur.

Tonni Adamsen kaç yaşında?

expand_more

Tonni Adamsen 31 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
22 Mar 2026
Randers FC (D)
Danish Superliga, Relegation round
0 - 3 (G) 7.2
16 Mar 2026
Vejle (E)
Danish Superliga, Relegation round
1 - 1 (B) 7.4
1 Mar 2026
FC Fredericia (D)
Danish Superliga
2 - 1 (M) 7.1
22 Şub 2026
FC Midtjylland (E)
Danish Superliga
0 - 4 (M) 6.4
16 Şub 2026
Sønderjyske Fodbold (D)
Danish Superliga
2 - 1 (M) 7.6

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.50m

Model Tahmini

€1,2m

€1,0m – €1,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

4 / xG 2.62

Asist

1 / xA 0.90

Şut

11 / isabetli 5

Pas isabeti

72.9

Gol
%93
Asist
%53
Reyting
%91

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 4 %93
xG 2.62 %91
xGOT 3.87 %95
xG (penaltısız) 2.62 %91
Şut 11 %67
İsabetli şut 5 %77
Kafa şutu 2 %79

Pas

Asist 1 %53
xA 0.90 %67
İsabetli pas 167 %88
Pas isabeti % 72.9 %28
İsabetli uzun top 9 %77
Uzun top isabeti % 60.0 %58
Hat kıran pas 3 %72
Yaratılan fırsat 8 %63
Yaratılan büyük fırsat 3 %79
İsabetli orta 2 %51
Orta isabeti % 40.0 %84

Top Hakimiyeti

Çalım 6 %63
Çalım başarısı % 50.0 %60
Kazanılan ikili mücadele 20 %63
İkili mücadele % 51.3 %84
Kazanılan hava topu 4 %67
Hava topu % 80.0 %100
Top dokunuşu 325 %86
Ceza sahasında dokunuş 31 %91
Top kaybı 8 %21
Kazanılan faul 8 %84

Savunma

Savunma aksiyonu 8 %35
Top çalma 2 %16
Pas arası 2 %49
Yapılan faul 1 %74
Top kazanma 18 %63
Son üçlükte top kazanma 2 %47
Geçilme 3 %44
Uzaklaştırma 4 %70
Gol yememe 1 %74
Sahadayken yenen gol 5 %47
Sahadayken rakip xG 5.29 %56

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Rapid Wien Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    15 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.25
    Bundesliga 8 4 1 7.25
    Conference League 5 0 1 –
    Cup 2 2 0 –
  2. Silkeborg
    08.2022 – 06.2026

    156 maç · 65 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.17
    Superligaen 31 14 7 7.24
    Conference League 4 3 0 –
    DBU Pokalen 2 2 0 6.21
    2024/2025 7.35
    Superligaen 33 15 4 7.35
    DBU Pokalen 6 2 0 –
    Europa League 2 2 0 –
    Conference League 2 4 0 –
    2023/2024 6.97
    Superligaen 28 5 7 6.97
    DBU Pokalen 7 4 2 –
    2022/2023 6.86
    Superligaen 28 10 1 6.91
    DBU Pokalen 6 3 1 –
    Conference League 6 1 0 6.63
    Europa League 1 0 0 –
  3. FC Helsingør
    01.2021 – 08.2022

    47 maç · 21 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.32
    1. Division 1 0 0 6.32
    DBU Pokalen 1 2 0 –
    2021/2022
    1. Division 32 15 11 –
    DBU Pokalen 1 0 0 –
    2020/2021
    1. Division 12 4 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.