Adin Licina adlı futbolcunun menajerliğini LEADERBROCK sports üstlenmektedir. Oyuncu US Cremonese formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.80m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

22/23
Bayern U17 Bayern U17
23/24
Bayern U19 Bayern U19
24/25
Bayern II Bayern II
25/26
Juventus B Juventus B
26/27
Cremonese Cremonese
26/27
Juventus B Juventus B

Reyting

69

SAĞ

Adin Licina futbolcu profil fotoğrafı

Adin Licina

Almanya • Sağ Kanat visibility44,2B Wikidata Q127787750

HÜC

--

TEK

--

TAK

--

DEF

--

YRT

--

YAŞ

19

Boy: 1,80
Ayak: Sol
euro €1.80m
support_agent Temsilci: LEADERBROCK sports

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

19

Boy

1,80

Ayak

Sol

info Adin Licina hakkında

Adin Licina, 19 yaşında, Almanya uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Adin Licina, 2026 yılından bu yana US Cremonese forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.80m. Adin Licina adlı futbolcunun menajerliğini LEADERBROCK sports üstlenmektedir. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Serie B sezonunda 4 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sol.

Adin Licina menajeri kim?

expand_more

Adin Licina adlı futbolcunun menajerliğini LEADERBROCK sports üstlenmektedir.

Adin Licina hangi takımda oynuyor?

expand_more

Adin Licina, şu anda US Cremonese takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Adin Licina piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Adin Licina yaklaşık piyasa değeri €1.80m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Adin Licina nereli?

expand_more

Adin Licina, Almanya uyrukludur.

Adin Licina kaç yaşında?

expand_more

Adin Licina 19 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
22 Ağu 2026
Novara (E)
Serie C, Group A
1 - 0 (G) 7.2
17 Ağu 2026
Juventus (D)
Club Friendly Games
2 - 0 (M) –
16 Ağu 2026
Forlì (E)
Coppa Italia Serie C, Knockout stage
3 - 5 (M) 6.5
11 Ağu 2026
Palermo (D)
Club Friendly Games
0 - 2 (G) –
8 Ağu 2026
Inter (E)
Club Friendly Games
1 - 2 (M) –

Piyasa Değeri ve Form

Serie B 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.80m

Model Tahmini

€1,7m

€1,4m – €2,1m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.44

Asist

1 / xA 0.12

Şut

3 / isabetli 1

Pas isabeti

81.7

Gol
%77
Asist
%74
Reyting
%59

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %77
xG 0.44 %72
xGOT 0.80 %89
xG (penaltısız) 0.44 %72
Şut 3 %34
İsabetli şut 1 %39

Pas

Asist 1 %74
xA 0.12 %31
İsabetli pas 67 %27
Pas isabeti % 81.7 %32
İsabetli uzun top 3 %33
Uzun top isabeti % 60.0 %64
Yaratılan fırsat 4 %49
Yaratılan büyük fırsat 1 %55

Top Hakimiyeti

Çalım 7 %94
Çalım başarısı % 41.2 %35
Kazanılan ikili mücadele 19 %68
İkili mücadele % 45.2 %25
Kazanılan hava topu 1 %18
Hava topu % 33.3 %34
Top dokunuşu 147 %37
Ceza sahasında dokunuş 10 %80
Top kaybı 6 %6
Kazanılan faul 6 %75

Savunma

Savunma aksiyonu 7 %17
Top çalma 5 %40
Pas arası 2 %39
Yapılan faul 2 %66
Top kazanma 8 %23
Son üçlükte top kazanma 1 %30
Geçilme 3 %34
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %52
Sahadayken rakip xG 3.06 %65

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Juventus
    07.2027 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Cremonese Güncel Kiralık
    08.2026 – 06.2027

    5 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.27
    Serie B 4 1 1 6.93
    Coppa Italia 1 1 0 8.63
  3. Juventus
    07.2026 – 08.2026

    0 maç · 0 gol

  4. Juventus FC U20 Altyapı
    02.2026 – 06.2026

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026
    Campionato Primavera 1 1 0 0 –
  5. Juventus Next Gen
    02.2026 – 08.2026

    12 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.04
    Serie C 1 0 0 7.04
    2025/2026
    Serie C 11 1 0 –
  6. Bayern München
    07.2024 – 08.2024

    0 maç · 0 gol

  7. Bayern München II
    05.2024 – 02.2026

    33 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026
    Regionalliga 16 1 0 –
    2024/2025
    Regionalliga 16 1 0 –
    2023/2024
    Regionalliga 1 1 0 –
  8. Bayern München U19 Altyapı
    07.2023 – 02.2026

    37 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.80
    UEFA Youth League 4 1 1 7.80
    2024/2025
    UEFA Youth League 2 0 0 –
    2023/2024
    U19 Bundesliga 23 9 0 –
    UEFA Youth League 8 0 0 –
  9. Bayern Munich U17 Altyapı
    03.2022 – 06.2023

    21 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    U17 Bundesliga 20 5 0 –
    2021/2022
    U17 Bundesliga 1 0 0 –

Milli Takım

Germany U19 10.2025

7 maç · 1 gol

Germany U17 10.2023

3 maç · 0 gol

Germany Under 16 11.2022

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.