Cameron Humphreys adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Oyuncu Huddersfield Town formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.05.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

21/22
Ipswich Town U23 Ipswich Town U23
22/23
Ipswich Ipswich
24/25
Wycombe Wand. Wycombe Wand.
24/25
Ipswich Ipswich
25/26
Huddersfield Huddersfield
25/26
Ipswich Ipswich
26/27
Huddersfield Huddersfield
26/27
Ipswich Ipswich

Reyting

73

MER

Cameron Humphreys futbolcu profil fotoğrafı

Cameron Humphreys

İngiltere • Merkez Orta Saha visibility35,3B Wikidata Q108353361

HÜC

53

TEK

52

TAK

43

DEF

50

YRT

54

YAŞ

22

Boy: 1,78
Ayak: Sol
euro €600k
support_agent Temsilci: CAA Stellar

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

22

Boy

1,78

Ayak

Sol

info Cameron Humphreys hakkında

Cameron Humphreys, 22 yaşında, İngiltere uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Cameron Humphreys, 2026 yılından bu yana Huddersfield Town forması giyiyor. Sözleşmesi Mayıs 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Cameron Humphreys adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 League One sezonunda 3 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sol.

Cameron Humphreys menajeri kim?

expand_more

Cameron Humphreys adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir.

Cameron Humphreys hangi takımda oynuyor?

expand_more

Cameron Humphreys, şu anda Huddersfield Town takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Cameron Humphreys piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Cameron Humphreys yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Cameron Humphreys nereli?

expand_more

Cameron Humphreys, İngiltere uyrukludur.

Cameron Humphreys kaç yaşında?

expand_more

Cameron Humphreys 22 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
19 Eyl 2026
Bromley (D)
League One
2 - 1 (M) 7.4
12 Eyl 2026
Mansfield Town (D)
League One
0 - 0 (B) 7.9
8 Eyl 2026
Doncaster Rovers (D)
EFL Trophy, Northern Group H
1 - 3 (G) 7.0
5 Eyl 2026
Notts County (E)
League One
1 - 1 (B) 7.7
25 Ağu 2026
Leicester City (E)
EFL Cup
3 - 1 (G) 6.9

Piyasa Değeri ve Form

League One 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€777k

€621k – €932k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.27

Asist

1 / xA 0.49

Şut

5

Pas isabeti

78.8

Gol
%0
Asist
%68
Reyting
%98

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.27 %55
xG (penaltısız) 0.27 %55
Şut 5 %49

Pas

Asist 1 %68
xA 0.49 %61
İsabetli pas 126 %46
Pas isabeti % 78.8 %53
İsabetli uzun top 12 %76
Uzun top isabeti % 42.9 %53
Yaratılan fırsat 6 %61
Yaratılan büyük fırsat 2 %79
İsabetli orta 5 %73
Orta isabeti % 17.2 %40

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %85
Çalım başarısı % 83.3 %88
Kazanılan ikili mücadele 26 %61
İkili mücadele % 68.4 %96
Kazanılan hava topu 2 %21
Hava topu % 25.0 %11
Top dokunuşu 243 %46
Ceza sahasında dokunuş 11 %81
Top kaybı 2 %57
Kazanılan faul 15 %96

Savunma

Savunma aksiyonu 11 %21
Top çalma 4 %23
Pas arası 1 %11
Top kazanma 15 %38
Son üçlükte top kazanma 1 %31
Geçilme 3 %29
Uzaklaştırma 6 %40
Gol yememe 1 %55
Sahadayken yenen gol 3 %74
Sahadayken rakip xG 2.69 %79

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Ipswich Town
    07.2027 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Huddersfield Town Güncel Kiralık
    09.2026 – 06.2027

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.44
    League One 3 0 1 7.64
    EFL Trophy 1 0 1 6.84
  3. Ipswich Town
    07.2026 – 09.2026

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 8.10
    EFL Cup 1 0 1 8.10
  4. Huddersfield Town Kiralık
    01.2026 – 06.2026

    22 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.12
    League One 21 2 1 7.17
    EFL Trophy 1 0 0 6.23
  5. Ipswich Town
    07.2025 – 01.2026

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.81
    Championship 3 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 6.81
  6. Ipswich Town U21 Altyapı
    07.2025 – 01.2026

    3 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.98
    Premier League 2 2 0 1 7.98
    Premier League Cup 1 1 2 –
  7. Wycombe Wanderers Kiralık
    08.2024 – 06.2025

    50 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.05
    League One 44 7 6 7.08
    EFL Trophy 3 0 0 –
    EFL Cup 2 0 0 6.44
    FA Cup 1 0 0 –
  8. Ipswich Town
    06.2021 – 08.2024

    39 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.02
    EFL Cup 4 1 0 6.67
    Championship 3 0 1 7.56
    FA Cup 2 0 0 6.94
    2022/2023 6.88
    League One 17 2 0 6.90
    EFL Trophy 4 0 1 –
    FA Cup 4 1 0 6.88
    EFL Cup 1 0 0 6.65
    2021/2022 7.43
    League One 2 0 1 7.36
    FA Cup 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 7.58
  9. Ipswich Town U18 Altyapı
    07.2020 – 06.2022

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    FA Youth Cup 1 0 0 –
    2020/2021
    FA Youth Cup 5 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.