Ermal Krasniqi adlı futbolcunun menajerliğini Soccer11 üstlenmektedir. Oyuncu Amed SK formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
FC Malisheva FC Malisheva
18/19
FC Llapi FC Llapi
18/19
FC Ferizaj FC Ferizaj
19/20
FC Ballkani FC Ballkani
22/23
CFR Cluj CFR Cluj
23/24
FC Rapid 1923 FC Rapid 1923
24/25
Sparta Prag Sparta Prag
25/26
Legia Varşova Legia Varşova
25/26
Sparta Prag Sparta Prag
26/27
Amed SK Amed SK

Reyting

67

SOL

Ermal Krasniqi futbolcu profil fotoğrafı

Ermal Krasniqi

Kosova • Sol Kanat visibility411

HÜC

55

TEK

55

TAK

34

DEF

38

YRT

53

YAŞ

28

Boy: 1,88
Ayak: Sağ
euro €1.00m
support_agent Temsilci: Soccer11

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

28

Boy

1,88

Ayak

Sağ

info Ermal Krasniqi hakkında

Ermal Krasniqi, 28 yaşında, Kosova uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Ermal Krasniqi, 2026 yılından bu yana Amed SK forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.00m. Ermal Krasniqi adlı futbolcunun menajerliğini Soccer11 üstlenmektedir. Kariyerinde 10 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2024 yılında FC Rapid 1923 kulübünden Sparta Prag kulübüne €2.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Super Lig sezonunda 7 maçta 0 gol ve 2 asist kaydetti. Boyu 1,88 m, tercih ettiği ayak sağ.

Ermal Krasniqi menajeri kim?

expand_more

Ermal Krasniqi adlı futbolcunun menajerliğini Soccer11 üstlenmektedir.

Ermal Krasniqi hangi takımda oynuyor?

expand_more

Ermal Krasniqi, şu anda Amed SK takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Ermal Krasniqi piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Ermal Krasniqi yaklaşık piyasa değeri €1.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Ermal Krasniqi nereli?

expand_more

Ermal Krasniqi, Kosova uyrukludur.

Ermal Krasniqi kaç yaşında?

expand_more

Ermal Krasniqi 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Gençlerbirliği (D)
Trendyol Süper Lig
2 - 2 (B) 7.3
4 Eki 2026
Austria (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 3
1 - 1 (B) 6.2
1 Eki 2026
Israel (D)
UEFA Nations League, League B, Gr. 3
0 - 0 (B) 6.9
27 Eyl 2026
Austria (D)
UEFA Nations League, League B, Gr. 3
3 - 1 (M) 6.3
24 Eyl 2026
Ireland (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 3
1 - 0 (G) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

Super Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.00m

Model Tahmini

€883k

€706k – €1,1m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.41

Asist

2 / xA 1.79

Şut

10 / isabetli 1

Pas isabeti

81.6

Gol
%0
Asist
%100
Reyting
%92

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.41 %85
xGOT 0.02 %40
xG (penaltısız) 0.41 %85
Şut 10 %94
İsabetli şut 1 %38

Pas

Asist 2 %100
xA 1.79 %100
İsabetli pas 169 %66
Pas isabeti % 81.6 %34
İsabetli uzun top 9 %53
Uzun top isabeti % 60.0 %75
Hat kıran pas 31 %96
Yaratılan fırsat 14 %100
Yaratılan büyük fırsat 6 %100
İsabetli orta 4 %72
Orta isabeti % 23.5 %58

Top Hakimiyeti

Çalım 6 %79
Çalım başarısı % 42.9 %28
Kazanılan ikili mücadele 37 %89
İkili mücadele % 48.1 %36
Kazanılan hava topu 3 %43
Hava topu % 60.0 %70
Top dokunuşu 371 %74
Ceza sahasında dokunuş 13 %91
Top kaybı 10 %0
Kazanılan faul 5 %60

Savunma

Savunma aksiyonu 38 %77
Top çalma 23 %100
Pas arası 6 %66
Yapılan faul 14 %0
Top kazanma 43 %100
Son üçlükte top kazanma 3 %87
Geçilme 7 %9
Uzaklaştırma 9 %40
Gol yememe 1 %42
Sahadayken yenen gol 8 %32
Sahadayken rakip xG 6.25 %43

Disiplin

Sarı kart 3 %0
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Amed Sportif Güncel
    06.2026 – devam

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.42
    Super Lig 7 0 2 7.42
  2. Legia Warszawa Kiralık
    08.2025 – 06.2026

    31 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.92
    Ekstraklasa 25 2 2 6.86
    Conference League 5 0 0 7.26
    Cup 1 0 0 –
  3. Sparta Prague
    06.2024 – 08.2025

    45 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.81
    1. Liga 1 0 0 6.36
    Conference League 1 1 0 7.26
    2024/2025 5.98
    1. Liga 27 4 3 –
    Champions League 11 0 1 5.98
    Czech Cup 5 1 0 –
  4. Rapid București
    01.2024 – 06.2024

    17 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Liga I 17 6 3 –
  5. CFR Cluj
    01.2023 – 12.2023

    39 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Liga I 12 0 2 –
    Cupa României 3 0 0 –
    Conference League 2 0 0 –
    2022/2023 6.82
    Liga I 19 4 2 –
    Conference League 2 0 0 6.82
    Cupa României 1 1 0 –
  6. Ballkani
    09.2020 – 12.2022

    13 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.82
    Conference League 11 4 0 6.82
    Champions League 2 0 0 –
  7. FC Prishtina Kiralık
    08.2020 – 08.2020

    0 maç · 0 gol

  8. Ballkani Bonservissiz
    08.2019 – 08.2020

    0 maç · 0 gol

  9. Ferizaj Bonservissiz
    01.2019 – 06.2019

    0 maç · 0 gol

  10. Llapi
    08.2018 – 12.2018

    0 maç · 0 gol

Milli Takım

Kosovo 01.2022

19 maç · 2 gol

Kosovo U21 08.2020

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.