Florian Thauvin adlı futbolcunun menajerliğini Sport Cover üstlenmektedir. Oyuncu RC Lens formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €5.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

13/14
Marsilya Marsilya
15/16
Newcastle Newcastle
15/16
Marsilya Marsilya
15/16
Newcastle Newcastle
16/17
Marsilya Marsilya
16/17
Newcastle Newcastle
17/18
Marsilya Marsilya
21/22
Tigres UANL Tigres UANL
22/23
Udinese Udinese
25/26
Lens Lens

Reyting

77

SAĞ

Florian Thauvin futbolcu profil fotoğrafı

Florian Thauvin

Fransa • Sağ Kanat visibility310,3B Wikidata Q27476

HÜC

87

TEK

76

TAK

61

DEF

23

YRT

84

YAŞ

33

Boy: 1,81
Ayak: Sol
euro €5.00m
support_agent Temsilci: Sport Cover

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Forvet

Yaş

33

Boy

1,81

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
26.01.1993
Doğum Yeri
Orléans, Fransa
Uyruk
Fransa
Lig
Ligue 1
Forma No
10

info Florian Thauvin hakkında

Florian Thauvin, 33 yaşında, Fransa uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Florian Thauvin, 2025 yılından bu yana RC Lens forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €5.00m. Florian Thauvin adlı futbolcunun menajerliğini Sport Cover üstlenmektedir. Kariyerinde 18 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2015 yılında Marsilya kulübünden Newcastle kulübüne €18.35m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 9 maçta 4 gol ve 7 asist kaydetti. Boyu 1,81 m, tercih ettiği ayak sol.

Florian Thauvin menajeri kim?

expand_more

Florian Thauvin adlı futbolcunun menajerliğini Sport Cover üstlenmektedir.

Florian Thauvin hangi takımda oynuyor?

expand_more

Florian Thauvin, şu anda RC Lens takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Florian Thauvin piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Florian Thauvin yaklaşık piyasa değeri €5.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Florian Thauvin nereli?

expand_more

Florian Thauvin, Fransa uyrukludur.

Florian Thauvin kaç yaşında?

expand_more

Florian Thauvin 33 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
4 Kas 2026
Como (E)
UEFA Champions League
1 - 9 (M) 6.5
30 Eki 2026
LOSC Lille (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 7.0
24 Eki 2026
Paris FC (E)
Ligue 1
2 - 1 (G) 8.9
21 Eki 2026
Club Brugge KV (D)
UEFA Champions League
3 - 0 (M) 6.6
17 Eki 2026
Troyes (D)
Ligue 1
1 - 3 (G) 9.0

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€5.00m

Model Tahmini

€3,6m

€2,9m – €4,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

4 / xG 3.97

Asist

7 / xA 3.93

Şut

21 / isabetli 12

Pas isabeti

74.1

Gol
%100
Asist
%100
Reyting
%100

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 4 %100
xG 3.97 %98
xGOT 3.97 %98
Penaltı golü 3 %100
xG (penaltısız) 1.60 %84
Şut 21 %93
İsabetli şut 12 %97
Kafa şutu 4 %94

Pas

Asist 7 %100
xA 3.93 %100
İsabetli pas 261 %93
Pas isabeti % 74.1 %16
İsabetli uzun top 25 %100
Uzun top isabeti % 54.3 %46
Hat kıran pas 70 %98
Yaratılan fırsat 30 %100
Yaratılan büyük fırsat 10 %100
İsabetli orta 28 %100
Orta isabeti % 32.9 %73

Top Hakimiyeti

Çalım 10 %83
Çalım başarısı % 37.0 %28
Kazanılan ikili mücadele 37 %88
İkili mücadele % 45.1 %48
Kazanılan hava topu 6 %84
Hava topu % 75.0 %94
Top dokunuşu 578 %100
Ceza sahasında dokunuş 44 %97
Top kaybı 15 %6
Kazanılan faul 17 %93
Penalties awarded 1 %89

Savunma

Savunma aksiyonu 9 %41
Top çalma 4 %36
Pas arası 4 %72
Yapılan faul 9 %10
Top kazanma 39 %94
Son üçlükte top kazanma 10 %98
Geçilme 2 %48
Uzaklaştırma 1 %22
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 13 %8
Sahadayken rakip xG 13.81 %6

Disiplin

Sarı kart 3 %1
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

85,8 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 1. (149 oyuncu)

Son maç puanları

  • 81 Paris
  • 84 Troyes
  • 87 Olympique Lyonnais
  • 70 Monaco
  • 73 Le Mans
  • Şut 80,8 #2/132
  • Pas 81,1 #1/149
  • Orta 88,6 #1/116
  • On ball attacking 75,9 #7/146
  • Mücadele 61,9 #66/147
  • Bire bir savunma 61,4 #60/144
  • Pozisyon alma 63,0 #27/137
  • Top kontrolü 74,3 #6/150

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Provides assist in heavy defeat

    Thauvin assisted once to go with one shot (one on goal), nine crosses (two accurate) and three corners in Wednesday's 9-1 defeat versus Como.

  • Held quiet in loss

    Thauvin generated one shot (zero on goal), four crosses (one accurate) and two corners in Friday's 1-0 defeat to Lille.

  • Scores in 2-1 win

    Thauvin scored one goal and assisted once from two shots and two chances created in Saturday's 2-1 win versus Paris FC. In addition, he was given a yellow card in the 51st minute.

  • Assists twice at Troyes

    Thauvin assisted twice to go with seven crosses (seven accurate) and two corners in Saturday's 3-1 win over Troyes.

  • Creates nine chances in defeat

    Thauvin generated three shots (two on goal), 15 crosses (five accurate) and five corners in Tuesday's 2-0 loss versus Sporting CP. In addition, he was given a yellow card in the 81st minute.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Lens Güncel
    08.2025 – devam

    51 maç · 20 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.92
    Ligue 1 9 4 7 8.07
    Champions League 4 1 1 7.60
    Trophée des champions 1 1 0 –
    2025/2026 7.56
    Ligue 1 33 11 6 7.42
    Coupe de France 4 3 4 8.79
  2. Udinese Bonservissiz
    01.2023 – 08.2025

    73 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.25
    Serie A 25 8 3 7.18
    Coppa Italia 1 1 2 9.05
    2023/2024 6.88
    Serie A 29 5 3 6.81
    Coppa Italia 2 1 2 8.04
    2022/2023 6.25
    Serie A 16 0 0 6.25
  3. Tigres Bonservissiz
    07.2021 – 01.2023

    39 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.74
    Liga MX 10 3 2 6.74
    2021/2022 6.90
    Liga MX 28 5 3 6.90
    2021
    Leagues Cup 2019-2022 1 0 0 –
  4. Marseille
    06.2017 – 06.2021

    137 maç · 52 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.98
    Ligue 1 36 8 8 7.08
    Champions League 6 0 0 6.58
    Trophée des champions 1 0 1 –
    Coupe de France 1 0 0 6.01
    2019/2020 6.42
    Ligue 1 2 0 0 6.42
    2018/2019 7.28
    Ligue 1 33 16 8 7.24
    Europa League 3 2 1 7.72
    Coupe de France 1 0 0 –
    2017/2018 7.72
    Ligue 1 35 22 11 8.01
    Europa League 15 4 4 7.06
    Coupe de France 3 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
  5. Newcastle United
    06.2017 – 06.2017

    0 maç · 0 gol

  6. Marseille Kiralık
    08.2016 – 06.2017

    43 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017 7.27
    Ligue 1 38 15 8 7.27
    Coupe de France 3 0 0 –
    Coupe de la Ligue 2 0 1 –
  7. Newcastle United
    06.2016 – 06.2016

    0 maç · 0 gol

  8. Marseille Kiralık
    01.2016 – 06.2016

    20 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Coupe de France 4 2 0 –
    Europa League 2 0 0 –
  9. Newcastle United
    08.2015 – 01.2016

    16 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Premier Lig 13 0 0 –
    EFL Cup 2 1 3 –
    FA Cup 1 0 0 –
  10. Marseille
    09.2013 – 08.2015

    81 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016 6.48
    Ligue 1 16 2 0 6.48
    2014/2015 6.83
    Ligue 1 36 5 4 6.83
    Coupe de France 1 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2013/2014
    Ligue 1 31 8 3 –
    Champions League 6 1 1 –
    Coupe de France 2 1 0 –
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
  11. SC Bastia Kiralık
    01.2013 – 06.2013

    13 maç · 7 gol

  12. Lille
    01.2013 – 01.2013

    0 maç · 0 gol

  13. SC Bastia B
    07.2011 – 01.2013

    0 maç · 0 gol

  14. SC Bastia Bonservissiz
    07.2011 – 01.2013

    37 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2012/2013
    Ligue 1 32 10 1 –
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2011/2012
    Ligue 2 13 0 0 –
    Coupe de France 2 0 0 –
  15. Grenoble
    03.2011 – 06.2011

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2010/2011
    Ligue 2 3 0 0 –

Milli Takım

France U23 06.2021

3 maç · 0 gol

France 01.2017

13 maç · 2 gol

France U21 01.2013

7 maç · 6 gol

France U20 01.2013

7 maç · 3 gol

France U19 05.2012

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.