Franjo Ivanović adlı futbolcunun menajerliğini ROGON üstlenmektedir. Oyuncu RC Lens formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €15.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
Lohwald Jgd. Lohwald Gençlik.
15/16
Augsburg Alt. Augsburg Alt.
19/20
Augsburg U17 Augsburg U17
20/21
Augsburg U19 Augsburg U19
21/22
Augsburg II Augsburg II
23/24
HNK Rijeka HNK Rijeka
24/25
Union SG Union SG
25/26
Benfica Benfica
26/27
Lens Lens
26/27
Benfica Benfica

Reyting

64

SAN

Franjo Ivanović futbolcu profil fotoğrafı

Franjo Ivanović

Hırvatistan • Santrafor visibility473,9B Wikidata Q121535913

HÜC

68

TEK

54

TAK

44

DEF

25

YRT

52

YAŞ

23

Boy: 1,85
Ayak: Sağ
euro €15.00m
support_agent Temsilci: ROGON

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

23

Boy

1,85

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
01.10.2003
Doğum Yeri
Schwaz, Avusturya
Uyruk
Hırvatistan
Lig
Ligue 1
Forma No
29
Kiralık
SL Benfica kulübünden, 30.06.2027 tarihine kadar

info Franjo Ivanović hakkında

Franjo Ivanović, 23 yaşında, Hırvatistan uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Franjo Ivanović, 2026 yılından bu yana RC Lens forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €15.00m. Franjo Ivanović adlı futbolcunun menajerliğini ROGON üstlenmektedir. Kariyerinde 10 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Union SG kulübünden Benfica kulübüne €22.80m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 7 maçta 2 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.

Franjo Ivanović menajeri kim?

expand_more

Franjo Ivanović adlı futbolcunun menajerliğini ROGON üstlenmektedir.

Franjo Ivanović hangi takımda oynuyor?

expand_more

Franjo Ivanović, şu anda RC Lens takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Franjo Ivanović piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Franjo Ivanović yaklaşık piyasa değeri €15.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Franjo Ivanović nereli?

expand_more

Franjo Ivanović, Hırvatistan uyrukludur.

Franjo Ivanović kaç yaşında?

expand_more

Franjo Ivanović 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
4 Kas 2026
Como (E)
UEFA Champions League
1 - 9 (M) 6.2
30 Eki 2026
LOSC Lille (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 6.4
24 Eki 2026
Paris FC (E)
Ligue 1
2 - 1 (G) 6.2
21 Eki 2026
Club Brugge KV (D)
UEFA Champions League
3 - 0 (M) 6.2
17 Eki 2026
Troyes (D)
Ligue 1
1 - 3 (G) 6.5

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€15.00m

Model Tahmini

€18,2m

€16,4m – €20,0m

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 0.75

Asist

0 / xA 0.15

Şut

6 / isabetli 4

Pas isabeti

63.6

Gol
%73
Asist
%0
Reyting
%48

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %73
xG 0.75 %52
xGOT 1.00 %57
xG (penaltısız) 0.75 %52
Şut 6 %35
İsabetli şut 4 %57
Kafa şutu 1 %58

Pas

Asist 0 %0
xA 0.15 %15
İsabetli pas 49 %25
Pas isabeti % 63.6 %1
İsabetli uzun top 2 %26
Uzun top isabeti % 50.0 %33
Hat kıran pas 9 %33
Yaratılan fırsat 2 %17
Yaratılan büyük fırsat 1 %35

Top Hakimiyeti

Çalım 14 %93
Çalım başarısı % 63.6 %89
Kazanılan ikili mücadele 28 %70
İkili mücadele % 46.7 %61
Kazanılan hava topu 3 %67
Hava topu % 33.3 %52
Top dokunuşu 159 %36
Ceza sahasında dokunuş 13 %39
Top kaybı 9 %21
Kazanılan faul 5 %42

Savunma

Savunma aksiyonu 11 %49
Top çalma 6 %51
Pas arası 2 %29
Yapılan faul 7 %28
Top kazanma 10 %29
Son üçlükte top kazanma 3 %44
Geçilme 2 %55
Uzaklaştırma 3 %55
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 5 %47
Sahadayken rakip xG 4.79 %60

Disiplin

Sarı kart 1 %12
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

57,8 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 91. (148 oyuncu)

Son maç puanları

  • 55 LOSC Lille
  • 55 Paris
  • 60 Troyes
  • 64 Olympique Lyonnais
  • 69 Le Mans
  • Şut 73,2 #34/132
  • Pas 56,3 #148/148
  • On ball attacking 60,0 #110/145
  • Mücadele 64,6 #38/146
  • Bire bir savunma 57,3 #134/143
  • Pozisyon alma 57,9 #103/136
  • Top kontrolü 58,7 #103/149

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Ruled out with concussion

    Ivanovic (concussion) has been ruled out for Sunday's Ligue 1 clash against Marseille after entering concussion protocols following a head injury sustained against Como on Wednesday, according to the club.

  • Doubtful after head collision

    Ivanovic is doubtful for Sunday's Ligue 1 clash against Marseille after suffering a blow to the head during Wednesday's Champions League 9-1 defeat against Como, according to coach Yannick Cahuzac, per Lensois. "There's a question mark over Franjo, who took a blow to the head Wednesday."

  • Comes off bench for equalizer

    Ivanovic scored one goal to go with one shot (one on goal) in Sunday's 2-2 draw against Le Mans.

  • Scores brace in 5-2 win

    Ivanovic scored one goal to go with three shots (two on goal) and one chance created in Saturday's 5-2 win versus AJ Auxerre.

  • Loaned to RC Lens

    Ivanovic joined RC Lens on a season long loan without an option to buy from Benfica, the club announced.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Benfica
    07.2027 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Lens Güncel Kiralık
    08.2026 – 06.2027

    12 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.65
    Ligue 1 7 2 0 6.75
    Champions League 4 0 0 6.50
    Trophée des champions 1 0 0 –
  3. Benfica
    07.2025 – 08.2026

    43 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027
    Europa League 1 0 0 –
    2025/2026 6.71
    Liga Portugal 25 6 1 6.82
    Champions League 11 1 0 6.40
    Taça de Portugal 4 1 0 7.03
    League Cup 2 0 0 6.40
  4. Union St.Gilloise
    08.2024 – 07.2025

    47 maç · 21 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026
    Super Cup 1 1 0 –
    2024/2025 7.36
    First Division A 34 16 5 7.45
    Europa League 10 4 0 7.09
    Belgian Cup 2 0 0 –
  5. Rijeka
    06.2023 – 08.2024

    51 maç · 16 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.23
    HNL 4 3 1 7.38
    Europa League 4 0 1 7.09
    Conference League 2 1 0 –
    2023/2024 6.68
    HNL 30 5 1 6.68
    Conference League 6 3 0 –
    Croatian Cup 5 4 0 –
  6. Augsburg II
    07.2021 – 06.2023

    42 maç · 18 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Regionalliga 36 18 0 –
    2021/2022
    Regionalliga 6 0 0 –
  7. FC Augsburg Under 19 Altyapı
    11.2019 – 06.2022

    26 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    U19 Bundesliga 17 9 0 –
    2020/2021
    U19 Bundesliga 2 0 0 –
    2019/2020
    U19 Bundesliga 7 3 0 –
  8. FC Augsburg Under 17 Altyapı
    07.2019 – 09.2020

    17 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    U17 Bundesliga 17 15 0 –

Milli Takım

Croatia 03.2025

12 maç · 2 gol

Croatia U21 08.2023

10 maç · 1 gol

Croatia U19 11.2021

5 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.