Jean Vercruysse adlı futbolcunun menajerliğini Kemari üstlenmektedir. Oyuncu Le Mans FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €700k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Montpellier B Montpellier B
20/21
Canet Rous. Canet Rous.
21/22
US Boulogne US Boulogne
25/26
Le Mans FC Le Mans FC

Reyting

67

MER

Jean Vercruysse futbolcu profil fotoğrafı

Jean Vercruysse

Fransa • Merkez Orta Saha visibility24,3B

HÜC

--

TEK

--

TAK

--

DEF

--

YRT

--

YAŞ

26

Boy: 1,83
Ayak: Sağ
euro €700k
support_agent Temsilci: Kemari

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

26

Boy

1,83

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
03.07.2000
Doğum Yeri
Hazebrouck, Fransa
Uyruk
Fransa
Lig
Ligue 1
Forma No
10

info Jean Vercruysse hakkında

Jean Vercruysse, 26 yaşında, Fransa uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Jean Vercruysse, 2025 yılından bu yana Le Mans FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €700k. Jean Vercruysse adlı futbolcunun menajerliğini Kemari üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 8 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,83 m, tercih ettiği ayak sağ.

Jean Vercruysse menajeri kim?

expand_more

Jean Vercruysse adlı futbolcunun menajerliğini Kemari üstlenmektedir.

Jean Vercruysse hangi takımda oynuyor?

expand_more

Jean Vercruysse, şu anda Le Mans FC takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Jean Vercruysse piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Jean Vercruysse yaklaşık piyasa değeri €700k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Jean Vercruysse nereli?

expand_more

Jean Vercruysse, Fransa uyrukludur.

Jean Vercruysse kaç yaşında?

expand_more

Jean Vercruysse 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
31 Eki 2026
Troyes (D)
Ligue 1
2 - 0 (M) 6.2
25 Eki 2026
AJ Auxerre (D)
Ligue 1
1 - 1 (B) 7.5
16 Eki 2026
Toulouse (E)
Ligue 1
0 - 3 (M) 5.9
10 Eki 2026
Paris Saint-Germain (D)
Ligue 1
3 - 1 (M) 6.1
19 Eyl 2026
Lorient (E)
Ligue 1
2 - 1 (G) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€700k

Model Tahmini

€668k

€534k – €801k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.89

Asist

1 / xA 0.60

Şut

9 / isabetli 1

Pas isabeti

78.8

Gol
%0
Asist
%55
Reyting
%15

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.89 %58
xGOT 0.12 %29
xG (penaltısız) 0.89 %58
Şut 9 %52
İsabetli şut 1 %22

Pas

Asist 1 %55
xA 0.60 %49
İsabetli pas 115 %60
Pas isabeti % 78.8 %36
İsabetli uzun top 6 %69
Uzun top isabeti % 54.5 %46
Hat kıran pas 22 %63
Yaratılan fırsat 3 %32

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %10
Çalım başarısı % 33.3 %22
Kazanılan ikili mücadele 19 %49
İkili mücadele % 35.2 %11
Kazanılan hava topu 4 %76
Hava topu % 33.3 %49
Top dokunuşu 213 %55
Ceza sahasında dokunuş 7 %23
Top kaybı 6 %33
Kazanılan faul 6 %54

Savunma

Savunma aksiyonu 17 %77
Top çalma 8 %69
Pas arası 4 %71
Şut bloğu 2 %100
Yapılan faul 10 %8
Top kazanma 27 %78
Son üçlükte top kazanma 2 %33
Geçilme 9 %7
Uzaklaştırma 3 %59
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 10 %13
Sahadayken rakip xG 11.45 %14

Disiplin

Sarı kart 1 %10
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

60,4 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 59. (96 oyuncu)

Son maç puanları

  • 60 Troyes
  • 63 Auxerre
  • 64 Toulouse
  • 47 Paris Saint Germain
  • 86 Lorient
  • Şut 60,6 #54/79
  • Pas 64,2 #61/97
  • Orta 63,0 #39/76
  • On ball attacking 70,8 #21/95
  • Mücadele 65,8 #35/94
  • Bire bir savunma 61,0 #70/95
  • Pozisyon alma 54,8 #91/93
  • Top kontrolü 58,0 #90/97

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Le Mans Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    17 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.35
    Ligue 1 8 0 1 6.35
    2025/2026 6.91
    Ligue 2 9 1 0 6.91
  2. Boulogne B
    10.2021 – 06.2025

    10 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    National 3 10 0 0 –
  3. Boulogne
    07.2021 – 06.2025

    95 maç · 17 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.12
    National 1 32 6 7 –
    Coupe de France 3 0 0 7.12
    Play-offs 2/3 2 1 0 –
    2023/2024
    National 2 26 8 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2022/2023
    National 2 18 1 0 –
    2021/2022
    National 1 13 1 0 –
  4. Canet Roussillon
    07.2020 – 06.2021

    14 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.77
    National 2 8 1 0 –
    Coupe de France 6 0 0 6.77
  5. Montpellier U19 Altyapı
    09.2018 – 06.2020

    6 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    UEFA Youth League 6 1 0 –
  6. Montpellier B
    01.2018 – 06.2020

    38 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    National 2 19 3 0 –
    2018/2019
    National 3 11 2 0 –
    2017/2018
    National 3 8 1 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.