Jesse Bisiwu adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Oyuncu FC Barcelona formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €8.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2031 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

20/21
Club Brugge A. Club Brugge A.
23/24
Club NXT Club NXT
26/27
Barcelona Barcelona

Reyting

68

SOL

Jesse Bisiwu futbolcu profil fotoğrafı

Jesse Bisiwu

Belçika • Sol Kanat visibility48,6B Wikidata Q125822693

HÜC

50

TEK

58

TAK

30

DEF

39

YRT

46

YAŞ

18

Boy: 1,85
Ayak: Sağ
euro €8.00m
support_agent Temsilci: Gersh

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

18

Boy

1,85

Ayak

Sağ

info Jesse Bisiwu hakkında

Jesse Bisiwu, 18 yaşında, Belçika uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Jesse Bisiwu, 2026 yılından bu yana FC Barcelona forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2031 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €8.00m. Jesse Bisiwu adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Kariyerinde 3 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Club NXT kulübünden Barcelona kulübüne €8.50m bedelle gerçekleşti. 2025/2026 First Division B sezonunda 15 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.

Jesse Bisiwu menajeri kim?

expand_more

Jesse Bisiwu adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir.

Jesse Bisiwu hangi takımda oynuyor?

expand_more

Jesse Bisiwu, şu anda FC Barcelona takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Jesse Bisiwu piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Jesse Bisiwu yaklaşık piyasa değeri €8.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Jesse Bisiwu nereli?

expand_more

Jesse Bisiwu, Belçika uyrukludur.

Jesse Bisiwu kaç yaşında?

expand_more

Jesse Bisiwu 18 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
6 Eki 2026
Denmark U21 (D)
U21 EURO, Qualification, Group I
0 - 0 (B) –
29 Eyl 2026
Wales U21 (E)
U21 EURO, Qualification, Group I
1 - 0 (G) 6.6
24 Eyl 2026
Belarus U21 (E)
U21 EURO, Qualification, Group I
1 - 0 (G) –
20 Eyl 2026
Unión Deportiva Barbastro (D)
Segunda Federacion, Group II
0 - 1 (G) 6.6
13 Eyl 2026
UD Logroñés B (D)
Segunda Federacion, Group II
0 - 0 (B) 5.7

Piyasa Değeri ve Form

First Division B 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€8.00m

Model Tahmini

€1,4m

€1,1m – €1,7m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.78

Asist

0 / xA 1.16

Şut

14 / isabetli 3

Pas isabeti

78.9

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%18

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.78 %25
xGOT 0.27 %16
xG (penaltısız) 0.78 %25
Şut 14 %41
İsabetli şut 3 %23

Pas

Asist 0 %0
xA 1.16 %45
İsabetli pas 180 %37
Pas isabeti % 78.9 %41
İsabetli uzun top 2 %12
Uzun top isabeti % 20.0 %3
Hat kıran pas 1 %18
Yaratılan fırsat 8 %34
Yaratılan büyük fırsat 2 %41
İsabetli orta 6 %60
Orta isabeti % 20.0 %41

Top Hakimiyeti

Çalım 29 %91
Çalım başarısı % 45.3 %58
Kazanılan ikili mücadele 64 %61
İkili mücadele % 47.1 %55
Kazanılan hava topu 1 %8
Hava topu % 25.0 %23
Top dokunuşu 464 %43
Ceza sahasında dokunuş 28 %46
Top kaybı 16 %41
Kazanılan faul 21 %64

Savunma

Savunma aksiyonu 19 %32
Top çalma 13 %44
Pas arası 4 %33
Yapılan faul 14 %39
Top kazanma 39 %42
Geçilme 4 %66
Uzaklaştırma 2 %12
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 22 %23
Sahadayken rakip xG 18.68 %35

Disiplin

Sarı kart 2 %26
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Barcelona Güncel
    07.2026 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Barça Atlètic Güncel
    07.2026 – devam

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027
    Segunda División RFEF 2 0 0 –
  3. Club Brugge U19 Altyapı
    09.2024 – 06.2026

    14 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.20
    UEFA Youth League 8 3 0 7.20
    2024/2025
    UEFA Youth League 6 0 0 –
  4. Club Brugge NXT
    07.2023 – 07.2026

    36 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.40
    First Division B 15 0 0 6.40
    2024/2025
    First Division B 14 2 2 –
    2023/2024
    First Division B 7 0 0 –
  5. Club Brugge
    07.2023 – 07.2024

    0 maç · 0 gol

Milli Takım

Belgium U21 07.2026

2 maç · 0 gol

Belgium U19 03.2026

1 maç · 0 gol

Belgium Under 18 09.2025

1 maç · 0 gol

Belgium U17 09.2024

13 maç · 1 gol

Belgium U16 03.2024

0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.