Johan Vásquez adlı futbolcunun menajerliğini VS Sinergia üstlenmektedir. Oyuncu Genoa CFC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €14.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Cimarrones Cimarrones
18/19
Monterrey Monterrey
19/20
Cimarrones Cimarrones
19/20
Monterrey Monterrey
19/20
Pumas Pumas
21/22
Genoa Genoa
20/21
Pumas Pumas
21/22
Genoa Genoa
22/23
Cremonese Cremonese
22/23
Genoa Genoa

Reyting

68

STO

Johan Vásquez futbolcu profil fotoğrafı

Johan Vásquez

Meksika • Stoper visibility417,8B Wikidata Q39161128

HÜC

39

TEK

43

TAK

71

DEF

81

YRT

38

YAŞ

28

Boy: 1,82
Ayak: Sol
euro €14.00m
support_agent Temsilci: VS Sinergia

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Defans

Yaş

28

Boy

1,82

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
22.10.1998
Doğum Yeri
Navojoa, Meksika
Uyruk
Meksika
Lig
Serie A
Forma No
22

info Johan Vásquez hakkında

Johan Vásquez, 28 yaşında, Meksika uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Johan Vásquez, 2023 yılından bu yana Genoa CFC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €14.00m. Johan Vásquez adlı futbolcunun menajerliğini VS Sinergia üstlenmektedir. Kariyerinde 12 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında Pumas kulübünden Genoa kulübüne €3.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Serie A sezonunda 9 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,82 m, tercih ettiği ayak sol.

Johan Vásquez menajeri kim?

expand_more

Johan Vásquez adlı futbolcunun menajerliğini VS Sinergia üstlenmektedir.

Johan Vásquez hangi takımda oynuyor?

expand_more

Johan Vásquez, şu anda Genoa CFC takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Johan Vásquez piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Johan Vásquez yaklaşık piyasa değeri €14.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Johan Vásquez nereli?

expand_more

Johan Vásquez, Meksika uyrukludur.

Johan Vásquez kaç yaşında?

expand_more

Johan Vásquez 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
1 Kas 2026
Lecce (D)
Serie A
1 - 2 (G) 7.2
28 Eki 2026
Juventus (E)
Serie A
2 - 0 (G) 8.1
25 Eki 2026
Venezia (E)
Serie A
1 - 0 (G) 7.2
17 Eki 2026
AS Roma (D)
Serie A
2 - 0 (M) 6.0
10 Eki 2026
Fiorentina (E)
Serie A
2 - 1 (G) 6.0

Piyasa Değeri ve Form

Serie A 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€14.00m

Model Tahmini

€11,6m

€10,5m – €12,8m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.30

Asist

0 / xA 0.12

Şut

6 / isabetli 1

Pas isabeti

83.5

Gol
%74
Asist
%0
Reyting
%58

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %74
xG 0.30 %58
xGOT 0.43 %71
xG (penaltısız) 0.30 %58
Şut 6 %81
İsabetli şut 1 %47
Kafa şutu 1 %23

Pas

Asist 0 %0
xA 0.12 %60
İsabetli pas 384 %78
Pas isabeti % 83.5 %15
İsabetli uzun top 14 %68
Uzun top isabeti % 28.6 %12
Hat kıran pas 58 %74
Yaratılan fırsat 2 %57

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 50 %91
İkili mücadele % 63.3 %72
Kazanılan hava topu 20 %85
Hava topu % 66.7 %68
Top dokunuşu 633 %85
Ceza sahasında dokunuş 10 %85
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 8 %90

Savunma

Savunma aksiyonu 93 %94
Top çalma 22 %92
Pas arası 15 %86
Şut bloğu 6 %76
Yapılan faul 6 %40
Top kazanma 37 %92
Geçilme 9 %2
Uzaklaştırma 50 %89
Gol yememe 2 %73
Sahadayken yenen gol 12 %24
Sahadayken rakip xG 12.17 %23

Disiplin

Sarı kart 2 %18
Kırmızı kart 1 %0

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Serie A 2026/2027.

70,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 50. (186 oyuncu)

Son maç puanları

  • 68 Juventus
  • 62 Venezia
  • 79 Roma
  • 68 Fiorentina
  • 78 Frosinone
  • Şut 66,5 #29/153
  • Pas 70,9 #58/186
  • Orta 54,8 #132/137
  • On ball attacking 61,7 #87/173
  • Mücadele 72,0 #30/183
  • Bire bir savunma 69,3 #82/184
  • Pozisyon alma 84,6 #5/184
  • Top kontrolü 76,5 #12/185

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Piles up defensive stats

    Vasquez had five interceptions, nine tackles (winning seven) and eight clearances during Sunday's 2-1 win over Lecce.

  • Impressive outing versus Juventus

    Vasquez registered 14 clearances, two blocks and two interceptions and won three of three tackles in Wednesday's 2-0 victory over Juventus.

  • Beats own goalie against Fiorentina

    Vasquez was saddled with an own goal and had four interceptions, four clearances and two blocks in Saturday's 2-1 victory over Fiorentina.

  • Completes disqualification

    Vasquez served a one-game ban in Sunday's 2-1 loss to Parma.

  • Sent off after scoring equalizer

    Vasquez scored Genoa's equalizer in the 50th minute but was sent off for a second yellow card in the 87th minute of Saturday's 1-1 draw with Frosinone.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Genoa Güncel
    07.2023 – devam

    125 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.86
    Serie A 9 1 0 6.83
    Coppa Italia 2 1 0 7.04
    2025/2026 6.92
    Serie A 36 1 0 6.91
    Coppa Italia 3 0 0 7.04
    2024/2025 6.94
    Serie A 36 3 0 6.94
    Coppa Italia 1 0 0 7.09
    2023/2024 6.94
    Serie A 37 1 1 6.93
    Coppa Italia 1 1 0 7.65
  2. Cremonese Kiralık
    07.2022 – 06.2023

    29 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.84
    Serie A 25 1 0 6.85
    Coppa Italia 4 0 0 6.82
  3. Genoa
    08.2021 – 06.2022

    30 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.91
    Serie A 28 1 0 6.90
    Coppa Italia 2 0 0 7.19
  4. Pumas
    07.2021 – 08.2021

    0 maç · 0 gol

  5. Pumas Kiralık
    01.2020 – 06.2021

    49 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.94
    Liga MX 39 1 2 6.94
    2019/2020 6.60
    Liga MX 10 1 0 6.60
  6. Monterrey
    07.2018 – 12.2019

    26 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.60
    Liga MX 2 0 0 6.60
    Copa MX 2 0 0 –
    2019
    CONCACAF Champions Cup 2 0 0 –
    FIFA Intercontinental Cup 1 0 0 –
    2018/2019 6.83
    Liga MX 11 1 0 6.83
    Copa MX 8 0 0 –
  7. Cimarrones de Sonora
    07.2017 – 06.2018

    33 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Liga de Expansión MX 25 0 0 –
    Copa MX 8 0 0 –

Milli Takım

Mexico U23 03.2020

10 maç · 2 gol

Mexico 09.2019

53 maç · 3 gol

Mexico U22 07.2019

5 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.