Kastriot Imeri adlı futbolcunun menajerliğini Footuro AG üstlenmektedir. Oyuncu 1.FC Union Berlin formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Servette Servette
22/23
Young Boys Young Boys
25/26
FC Thun FC Thun
25/26
Young Boys Young Boys
26/27
U. Berlin U. Berlin

Reyting

68

ORT

Kastriot Imeri futbolcu profil fotoğrafı

Kastriot Imeri

İsviçre • Orta Saha Sol visibility74,9B Wikidata Q70780296

HÜC

62

TEK

55

TAK

44

DEF

41

YRT

63

YAŞ

26

Boy: 1,78
Ayak: Sağ
euro €2.00m
support_agent Temsilci: Footuro AG

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

26

Boy

1,78

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
27.06.2000
Doğum Yeri
Genf, İsviçre
Uyruk
İsviçre
Lig
Bundesliga
Forma No
30

info Kastriot Imeri hakkında

Kastriot Imeri, 26 yaşında, İsviçre uyruklu bir Orta Saha Sol oyuncusudur. Kastriot Imeri, 2026 yılından bu yana 1.FC Union Berlin forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Kastriot Imeri adlı futbolcunun menajerliğini Footuro AG üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında Servette kulübünden Young Boys kulübüne €3.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 4 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.

Kastriot Imeri menajeri kim?

expand_more

Kastriot Imeri adlı futbolcunun menajerliğini Footuro AG üstlenmektedir.

Kastriot Imeri hangi takımda oynuyor?

expand_more

Kastriot Imeri, şu anda 1.FC Union Berlin takımında Orta Saha Sol pozisyonunda forma giymektedir.

Kastriot Imeri piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Kastriot Imeri yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Kastriot Imeri nereli?

expand_more

Kastriot Imeri, İsviçre uyrukludur.

Kastriot Imeri kaç yaşında?

expand_more

Kastriot Imeri 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
8 Kas 2026
SC Freiburg (D)
Bundesliga
2 - 0 (M) 6.6
1 Kas 2026
1. FC Köln (E)
Bundesliga
1 - 1 (B) 6.5
27 Eki 2026
1. FC Köln (D)
DFB Pokal
5 - 0 (M) –
17 Eki 2026
Borussia Dortmund (E)
Bundesliga
0 - 0 (B) 6.5
10 Eki 2026
SV 07 Elversberg (E)
Bundesliga
1 - 0 (G) 6.9

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€1,3m

€1,0m – €1,6m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.06

Asist

0 / xA 0.24

Şut

3 / isabetli 1

Pas isabeti

69.5

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%6

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.06 %4
xGOT 0.09 %16
xG (penaltısız) 0.06 %4
Şut 3 %15
İsabetli şut 1 %10

Pas

Asist 0 %0
xA 0.24 %21
İsabetli pas 41 %18
Pas isabeti % 69.5 %13
İsabetli uzun top 5 %72
Uzun top isabeti % 71.4 %76
Hat kıran pas 8 %19
Yaratılan fırsat 3 %18
İsabetli orta 4 %74
Orta isabeti % 28.6 %68

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %9
Çalım başarısı % 50.0 %43
Kazanılan ikili mücadele 6 %9
İkili mücadele % 31.6 %12
Kazanılan hava topu 2 %35
Hava topu % 25.0 %26
Top dokunuşu 97 %13
Ceza sahasında dokunuş 2 %0
Top kaybı 2 %72
Kazanılan faul 2 %19

Savunma

Savunma aksiyonu 2 %4
Top çalma 1 %6
Yapılan faul 2 %65
Top kazanma 6 %16
Son üçlükte top kazanma 1 %12
Geçilme 2 %57
Uzaklaştırma 1 %13
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 0 %100
Sahadayken rakip xG 1.28 %91

Disiplin

Sarı kart 1 %7
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

61,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 44. (101 oyuncu)

Son maç puanları

  • 64 FC Köln
  • 60 Borussia Dortmund
  • 72 Elversberg
  • Şut 63,8 #44/77
  • Pas 60,2 #77/101
  • Orta 69,9 #10/78
  • On ball attacking 59,3 #70/98
  • Mücadele 57,0 #89/97
  • Bire bir savunma 60,2 #64/99
  • Pozisyon alma 56,7 #98/99
  • Top kontrolü 60,7 #76/101

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Union Berlin Güncel
    09.2026 – devam

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.29
    Bundesliga 4 0 0 6.29
  2. Young Boys
    07.2026 – 09.2026

    3 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.69
    Süper Lig 3 1 2 7.69
  3. Thun Kiralık
    08.2025 – 06.2026

    31 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.06
    Süper Lig 30 6 8 7.06
    Swiss Cup 1 0 0 –
  4. Young Boys
    08.2022 – 08.2025

    74 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.60
    Süper Lig 23 1 2 6.60
    Champions League 5 1 0 6.65
    Swiss Cup 2 0 0 –
    2023/2024 6.59
    Süper Lig 10 0 1 6.59
    Champions League 2 0 0 –
    2022/2023 7.08
    Süper Lig 27 5 3 7.08
    Swiss Cup 4 1 0 –
    Conference League 1 0 0 –
  5. Servette
    06.2017 – 08.2022

    145 maç · 19 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.42
    Süper Lig 26 11 0 7.42
    Swiss Cup 2 0 0 –
    Conference League 1 0 0 –
    2020/2021 6.49
    Süper Lig 29 1 3 6.49
    Swiss Cup 3 2 0 –
    Europa League 2 0 0 –
    2019/2020 6.41
    Süper Lig 24 1 5 6.41
    Swiss Cup 1 0 0 –
    2018/2019
    Challenge League 29 3 0 –
    2017/2018
    Challenge League 26 1 4 –
    Swiss Cup 1 0 0 –
    2016/2017
    Challenge League 1 0 0 –

Milli Takım

Switzerland 11.2021

1 maç · 0 gol

Switzerland U21 10.2020

17 maç · 6 gol

Switzerland U19 10.2018

4 maç · 1 gol

Switzerland U17 01.2016

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.