Kelvin Boateng adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir. Oyuncu FK Austria Wien formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

18/19
Aves U19 Aves U19
19/20
Aves U23 Aves U23
20/21
Porto B Porto B
20/21
Aves U23 Aves U23
21/22
Spartak Trnava Spartak Trnava
22/23
Karvina Karvina
22/23
Spartak Trnava Spartak Trnava
23/24
First Vienna FC First Vienna FC
25/26
Austria Wien Austria Wien

Reyting

65

SAN

Kelvin Boateng futbolcu profil fotoğrafı

Kelvin Boateng

Uganda • Santrafor visibility31,3B Wikidata Q97154103

HÜC

58

TEK

48

TAK

48

DEF

32

YRT

35

YAŞ

26

Boy: 1,84
Ayak: Sağ
euro €600k
support_agent Temsilci: HAGMAYR Sportmanagement GmbH

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

26

Boy

1,84

Ayak

Sağ

info Kelvin Boateng hakkında

Kelvin Boateng, 26 yaşında, Uganda uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Kelvin Boateng, 2025 yılından bu yana FK Austria Wien forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Kelvin Boateng adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 7 maçta 1 gol ve 2 asist kaydetti. Boyu 1,84 m, tercih ettiği ayak sağ.

Kelvin Boateng menajeri kim?

expand_more

Kelvin Boateng adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir.

Kelvin Boateng hangi takımda oynuyor?

expand_more

Kelvin Boateng, şu anda FK Austria Wien takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Kelvin Boateng piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Kelvin Boateng yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Kelvin Boateng nereli?

expand_more

Kelvin Boateng, Uganda uyrukludur.

Kelvin Boateng kaç yaşında?

expand_more

Kelvin Boateng 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
2 Eki 2026
DR Congo (D)
International Friendly Games
0 - 2 (G) –
29 Eyl 2026
Libya (E)
Africa Cup of Nations, Qualification, Group H
1 - 0 (G) 6.2
19 Eyl 2026
Grazer AK 1902 (D)
Austrian Bundesliga
2 - 2 (B) 6.0
13 Eyl 2026
SC Austria Lustenau (E)
Austrian Bundesliga
2 - 1 (G) 7.8
5 Eyl 2026
FCM Traiskirchen (D)
OFB Cup
0 - 6 (G) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€444k

€355k – €533k

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.51

Asist

2 / xA 0.30

Şut

6 / isabetli 3

Pas isabeti

64.6

Gol
%34
Asist
%90
Reyting
%41

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %34
xG 0.51 %24
xGOT 0.76 %31
xG (penaltısız) 0.51 %24
Şut 6 %24
İsabetli şut 3 %41
Kafa şutu 1 %21

Pas

Asist 2 %90
xA 0.30 %66
İsabetli pas 31 %34
Pas isabeti % 64.6 %38
Yaratılan fırsat 6 %72
Yaratılan büyük fırsat 1 %52
İsabetli orta 1 %59
Orta isabeti % 33.3 %69

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %45
Çalım başarısı % 33.3 %28
Kazanılan ikili mücadele 16 %48
İkili mücadele % 38.1 %34
Kazanılan hava topu 7 %55
Hava topu % 35.0 %38
Top dokunuşu 94 %31
Ceza sahasında dokunuş 15 %38
Top kaybı 2 %76
Kazanılan faul 5 %69

Savunma

Savunma aksiyonu 5 %41
Top çalma 1 %21
Yapılan faul 6 %21
Penaltıya sebebiyet 1 %0
Top kazanma 13 %79
Son üçlükte top kazanma 3 %69
Uzaklaştırma 4 %66
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 5 %41
Sahadayken rakip xG 6.19 %41

Disiplin

Sarı kart 1 %14
Kırmızı kart 0 %0

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Austria Wien Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    35 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.62
    Bundesliga 7 1 2 6.62
    Conference League 5 2 0 –
    Cup 1 0 0 –
    2025/2026 6.36
    Bundesliga 20 4 0 6.36
    Conference League 1 0 0 –
    Cup 1 0 0 –
  2. First Vienna FC 1894 Bonservissiz
    07.2023 – 06.2025

    46 maç · 21 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    2. Liga 18 10 1 –
    Cup 2 1 0 –
    2023/2024
    2. Liga 25 10 2 –
    Cup 1 0 0 –
  3. Karviná Kiralık
    02.2023 – 06.2023

    8 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    FNL 8 1 0 –
  4. Spartak Trnava
    07.2021 – 02.2023

    44 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    1. liga 16 1 0 –
    Conference League 3 0 0 –
    Cup 2 2 0 –
    2021/2022
    1. liga 18 4 0 –
    Conference League 4 1 0 –
    Cup 1 1 0 –
  5. FC Porto B Kiralık
    07.2020 – 07.2021

    22 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    Liga Portugal 2 22 4 0 –
  6. Aves
    06.2020 – 07.2020

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Liga Portugal 2 0 0 –

Milli Takım

Uganda 09.2026

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.