Luca Moro adlı futbolcunun menajerliğini GR Sports üstlenmektedir. Oyuncu Calcio Padova formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

21/22
Catania Catania
21/22
Padova Padova
21/22
Catania Catania
21/22
Sassuolo Sassuolo
21/22
Sassuolo Sassuolo
22/23
Frosinone Frosinone
22/23
Sassuolo Sassuolo
23/24
Spezia Calcio Spezia Calcio
23/24
Sassuolo Sassuolo
26/27
Padova Padova

Reyting

65

SAN

Luca Moro futbolcu profil fotoğrafı

Luca Moro

İtalya • Santrafor visibility77,8B Wikidata Q65029714

HÜC

52

TEK

38

TAK

47

DEF

31

YRT

38

YAŞ

25

Boy: 1,89
Ayak: Sağ
euro €1.50m
support_agent Temsilci: GR Sports

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

25

Boy

1,89

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
25.01.2001
Doğum Yeri
Monselice, İtalya
Uyruk
İtalya
Lig
Serie B
Forma No
9

info Luca Moro hakkında

Luca Moro, 25 yaşında, İtalya uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Luca Moro, 2026 yılından bu yana Calcio Padova forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.50m. Luca Moro adlı futbolcunun menajerliğini GR Sports üstlenmektedir. Kariyerinde 17 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında Padova kulübünden Sassuolo kulübüne €3.97m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Serie B sezonunda 10 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,89 m, tercih ettiği ayak sağ.

Luca Moro menajeri kim?

expand_more

Luca Moro adlı futbolcunun menajerliğini GR Sports üstlenmektedir.

Luca Moro hangi takımda oynuyor?

expand_more

Luca Moro, şu anda Calcio Padova takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Luca Moro piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Luca Moro yaklaşık piyasa değeri €1.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Luca Moro nereli?

expand_more

Luca Moro, İtalya uyrukludur.

Luca Moro kaç yaşında?

expand_more

Luca Moro 25 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
Empoli (E)
Serie B
2 - 2 (B) 6.2
31 Eki 2026
Catanzaro (D)
Serie B
1 - 1 (B) 6.9
27 Eki 2026
Südtirol (E)
Serie B
2 - 0 (G) 6.8
24 Eki 2026
US Avellino 1912 (D)
Serie B
0 - 1 (G) 6.6
17 Eki 2026
Virtus Entella (E)
Serie B
1 - 2 (M) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Serie B 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.50m

Model Tahmini

€1,3m

€1,0m – €1,5m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 1.39

Asist

0 / xA 0.12

Şut

17 / isabetli 2

Pas isabeti

67.5

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%46

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 1.39 %44
xGOT 0.21 %17
xG (penaltısız) 1.39 %51
Şut 17 %71
İsabetli şut 2 %19
Kafa şutu 3 %54

Pas

Asist 0 %0
xA 0.12 %20
İsabetli pas 112 %86
Pas isabeti % 67.5 %24
İsabetli uzun top 7 %86
Uzun top isabeti % 58.3 %41
Hat kıran pas 13 %83
Yaratılan fırsat 2 %12

Top Hakimiyeti

Çalım 7 %81
Çalım başarısı % 43.8 %49
Kazanılan ikili mücadele 44 %88
İkili mücadele % 46.3 %64
Kazanılan hava topu 13 %76
Hava topu % 40.6 %51
Top dokunuşu 312 %92
Ceza sahasında dokunuş 31 %73
Top kaybı 15 %5
Kazanılan faul 15 %83

Savunma

Savunma aksiyonu 19 %97
Top çalma 9 %93
Pas arası 1 %58
Şut bloğu 2 %100
Yapılan faul 4 %63
Top kazanma 26 %95
Son üçlükte top kazanma 3 %53
Geçilme 5 %8
Uzaklaştırma 7 %86
Gol yememe 1 %100
Sahadayken yenen gol 11 %10
Sahadayken rakip xG 14.80 %2

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Padova Güncel
    08.2026 – devam

    10 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.51
    Serie B 10 0 0 6.51
  2. Sassuolo
    07.2024 – 08.2026

    42 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.20
    Serie A 14 0 0 6.21
    Coppa Italia 1 0 0 6.06
    2024/2025 6.54
    Serie B 25 7 1 6.50
    Coppa Italia 2 0 1 7.11
  3. Spezia Kiralık
    07.2023 – 06.2024

    28 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.40
    Serie B 26 4 0 6.34
    Coppa Italia 2 1 0 7.22
  4. Frosinone Kiralık
    07.2022 – 06.2023

    35 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.53
    Serie B 34 6 0 6.55
    Coppa Italia 1 0 0 5.94
  5. Catania Kiralık
    01.2022 – 06.2022

    9 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Serie C 28 21 0 –
  6. Sassuolo
    01.2022 – 01.2022

    0 maç · 0 gol

  7. Padova
    01.2022 – 01.2022

    0 maç · 0 gol

  8. Catania Kiralık
    08.2021 – 01.2022

    19 maç · 20 gol

  9. Padova
    07.2021 – 08.2021

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Serie C 1 0 0 –
  10. SPAL Kiralık
    10.2020 – 06.2021

    10 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 5.99
    Serie B 8 0 0 5.87
    Coppa Italia 2 0 0 6.47
  11. Padova
    01.2019 – 09.2019

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 5.96
    Serie B 2 0 0 5.96

Milli Takım

Italy U21 09.2022

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.