Manfred Fischer adlı futbolcunun menajerliğini GROW üstlenmektedir. Oyuncu FK Austria Wien formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €700k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

06/07
SC Weiz Alt. SC Weiz Alt.
09/10
GAK Alt. GAK Alt.
12/13
DSV II DSV II
13/14
DSV Leoben DSV Leoben
14/15
SC Kalsdorf SC Kalsdorf
15/16
Wiener Neustadt Wiener Neustadt
17/18
Hartberg Hartberg
18/19
Altach Altach
21/22
Austria Wien Austria Wien

Reyting

67

ON

Manfred Fischer futbolcu profil fotoğrafı

Manfred Fischer

Avusturya • On Numara visibility45,3B Wikidata Q21572094

HÜC

55

TEK

46

TAK

50

DEF

48

YRT

50

YAŞ

31

Boy: 1,79
Ayak: Sağ
euro €700k
support_agent Temsilci: GROW

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

31

Boy

1,79

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
06.08.1995
Doğum Yeri
Birkfeld, Avusturya
Uyruk
Avusturya
Lig
Bundesliga
Forma No
30

info Manfred Fischer hakkında

Manfred Fischer, 31 yaşında, Avusturya uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Manfred Fischer, 2021 yılından bu yana FK Austria Wien forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €700k. Manfred Fischer adlı futbolcunun menajerliğini GROW üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 7 maçta 2 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,79 m, tercih ettiği ayak sağ.

Manfred Fischer menajeri kim?

expand_more

Manfred Fischer adlı futbolcunun menajerliğini GROW üstlenmektedir.

Manfred Fischer hangi takımda oynuyor?

expand_more

Manfred Fischer, şu anda FK Austria Wien takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Manfred Fischer piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Manfred Fischer yaklaşık piyasa değeri €700k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Manfred Fischer nereli?

expand_more

Manfred Fischer, Avusturya uyrukludur.

Manfred Fischer kaç yaşında?

expand_more

Manfred Fischer 31 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
19 Eyl 2026
Grazer AK 1902 (D)
Austrian Bundesliga
2 - 2 (B) 7.0
13 Eyl 2026
SC Austria Lustenau (E)
Austrian Bundesliga
2 - 1 (G) 6.6
5 Eyl 2026
FCM Traiskirchen (D)
OFB Cup
0 - 6 (G) 6.0
2 Eyl 2026
WSG Tirol (E)
Austrian Bundesliga
0 - 1 (M) 7.0
30 Ağu 2026
Red Bull Salzburg (D)
Austrian Bundesliga
4 - 1 (M) 7.4

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€700k

Model Tahmini

€293k

€235k – €352k

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 0.50

Asist

1 / xA 0.38

Şut

8 / isabetli 3

Pas isabeti

73.4

Gol
%100
Asist
%55
Reyting
%49

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %100
xG 0.50 %61
xGOT 1.83 %94
xG (penaltısız) 0.50 %61
Şut 8 %73
İsabetli şut 3 %86

Pas

Asist 1 %55
xA 0.38 %57
İsabetli pas 130 %47
Pas isabeti % 73.4 %18
İsabetli uzun top 6 %43
Uzun top isabeti % 40.0 %16
Yaratılan fırsat 3 %33
Yaratılan büyük fırsat 1 %57

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %27
Çalım başarısı % 40.0 %35
Kazanılan ikili mücadele 19 %45
İkili mücadele % 40.4 %16
Kazanılan hava topu 12 %90
Hava topu % 63.2 %80
Top dokunuşu 241 %45
Ceza sahasında dokunuş 11 %80
Top kaybı 7 %10
Kazanılan faul 1 %10

Savunma

Savunma aksiyonu 16 %35
Top çalma 4 %22
Pas arası 5 %65
Yapılan faul 7 %24
Top kazanma 29 %67
Son üçlükte top kazanma 3 %63
Geçilme 5 %35
Uzaklaştırma 7 %63
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 9 %31
Sahadayken rakip xG 9.58 %22

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Austria Wien Güncel Bonservissiz
    06.2021 – devam

    210 maç · 28 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.92
    Bundesliga 7 2 1 6.92
    Conference League 6 0 2 –
    Cup 2 0 0 –
    2025/2026 6.97
    Bundesliga 32 3 3 6.97
    Conference League 4 1 1 –
    Cup 1 0 0 –
    2024/2025 7.22
    Bundesliga 31 3 3 7.22
    Cup 5 1 0 –
    Conference League 2 0 0 –
    2023/2024 6.94
    Bundesliga 32 0 1 6.94
    Conference League 4 0 0 –
    Cup 4 3 1 –
    2022/2023 7.26
    Bundesliga 34 5 2 7.33
    Conference League 6 0 0 6.90
    Cup 3 4 0 –
    Europa League 2 0 0 –
    2021/2022 7.18
    Bundesliga 31 5 3 7.18
    Conference League 2 0 0 –
    Cup 2 1 0 –
  2. Altach Bonservissiz
    07.2018 – 06.2021

    94 maç · 22 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.79
    Bundesliga 31 7 2 6.79
    Cup 3 3 0 –
    2019/2020 6.62
    Bundesliga 26 3 2 6.62
    Cup 3 2 0 –
    2018/2019 6.33
    Bundesliga 29 7 1 6.33
    Cup 2 0 0 –
  3. Hartberg
    06.2017 – 06.2018

    37 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    2. Liga 33 7 7 –
    Cup 4 2 0 –
  4. Wiener Neustadt
    07.2015 – 06.2017

    70 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    2. Liga 33 1 3 –
    Cup 3 1 0 –
    2015/2016
    2. Liga 32 2 3 –
    Cup 2 0 0 –
  5. Kalsdorf
    07.2014 – 06.2015

    30 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Regionalliga 30 3 0 –
  6. Leoben
    05.2013 – 06.2014

    0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.