Marco Sulzner adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir. Oyuncu Wolfsberger AC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €700k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
AKA OÖ U18 AKA OÖ U18
21/22
Juniors OÖ Juniors OÖ
21/22
LASK LASK
22/23
First Vienna FC First Vienna FC
22/23
LASK LASK
23/24
SKU Amstetten SKU Amstetten
23/24
LASK LASK
24/25
LASK Amatörler LASK Amatörler
24/25
LASK LASK
25/26
WAC WAC

Reyting

69

ÖN

Marco Sulzner futbolcu profil fotoğrafı

Marco Sulzner

Avusturya • Ön Libero visibility33,3B Wikidata Q96098566

HÜC

49

TEK

49

TAK

41

DEF

46

YRT

48

YAŞ

23

Boy: 1,93
Ayak: Sağ
euro €700k
support_agent Temsilci: HAGMAYR Sportmanagement GmbH

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

23

Boy

1,93

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
02.07.2003
Doğum Yeri
Steyr, Avusturya
Uyruk
Avusturya
Lig
Bundesliga
Forma No
30

info Marco Sulzner hakkında

Marco Sulzner, 23 yaşında, Avusturya uyruklu bir Ön Libero oyuncusudur. Marco Sulzner, 2025 yılından bu yana Wolfsberger AC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €700k. Marco Sulzner adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir. Kariyerinde 12 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 10 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,93 m, tercih ettiği ayak sağ.

Marco Sulzner menajeri kim?

expand_more

Marco Sulzner adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir.

Marco Sulzner hangi takımda oynuyor?

expand_more

Marco Sulzner, şu anda Wolfsberger AC takımında Ön Libero pozisyonunda forma giymektedir.

Marco Sulzner piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Marco Sulzner yaklaşık piyasa değeri €700k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Marco Sulzner nereli?

expand_more

Marco Sulzner, Avusturya uyrukludur.

Marco Sulzner kaç yaşında?

expand_more

Marco Sulzner 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
24 Eki 2026
TSV Hartberg (D)
Austrian Bundesliga
1 - 0 (M) 7.1
18 Eki 2026
WSG Tirol (E)
Austrian Bundesliga
0 - 2 (M) 6.9
11 Eki 2026
SCR Altach (D)
Austrian Bundesliga
3 - 0 (M) 6.3
2 Eki 2026
ASK Voitsberg (E)
Club Friendly Games
2 - 1 (G) –
20 Eyl 2026
SV Ried (D)
Austrian Bundesliga
4 - 1 (M) 6.9

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€700k

Model Tahmini

€336k

€268k – €403k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.39

Asist

0 / xA 0.51

Şut

8 / isabetli 2

Pas isabeti

73.0

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%17

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.39 %48
xGOT 0.35 %63
xG (penaltısız) 0.39 %48
Şut 8 %58
İsabetli şut 2 %52
Kafa şutu 1 %65

Pas

Asist 0 %0
xA 0.51 %58
İsabetli pas 238 %69
Pas isabeti % 73.0 %13
İsabetli uzun top 45 %100
Uzun top isabeti % 54.9 %42
Hat kıran pas 46 %85

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %35
Çalım başarısı % 30.0 %21
Kazanılan ikili mücadele 63 %100
İkili mücadele % 55.8 %71
Kazanılan hava topu 16 %96
Hava topu % 61.5 %77
Top dokunuşu 471 %69
Ceza sahasında dokunuş 6 %42
Top kaybı 8 %13
Kazanılan faul 19 %94

Savunma

Savunma aksiyonu 53 %96
Top çalma 25 %94
Pas arası 6 %63
Şut bloğu 3 %81
Yapılan faul 19 %0
Top kazanma 40 %75
Son üçlükte top kazanma 4 %69
Geçilme 6 %42
Uzaklaştırma 19 %92
Gol yememe 2 %83
Sahadayken yenen gol 18 %4
Sahadayken rakip xG 22.19 %0

Disiplin

Sarı kart 3 %2
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Wolfsberger AC Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    43 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.52
    Bundesliga 10 0 0 6.52
    Cup 2 0 0 –
    2025/2026 6.77
    Bundesliga 26 2 3 6.77
    Cup 3 0 0 –
    Europa League 2 0 0 –
  2. LASK
    09.2024 – 06.2025

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.96
    Bundesliga 7 0 0 6.96
    Cup 2 0 1 –
  3. LASK II
    07.2024 – 06.2025

    18 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    Regionalliga 18 11 0 –
  4. SKU Amstetten Kiralık
    07.2023 – 06.2024

    26 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    2. Liga 23 0 0 –
    Cup 3 0 0 –
  5. LASK
    07.2023 – 07.2023

    0 maç · 0 gol

  6. First Vienna FC 1894 Kiralık
    07.2022 – 06.2023

    29 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    2. Liga 28 0 2 –
    Cup 1 0 0 –
  7. LASK
    02.2022 – 06.2022

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.52
    Bundesliga 4 0 0 6.52
  8. LASK Juniors OÖ
    01.2020 – 06.2022

    27 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    2. Liga 25 2 3 –
    2019/2020
    2. Liga 2 0 0 –
  9. AKA LASK Juniors OÖ Under 18 Altyapı
    07.2019 – 06.2022

    37 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Jugendliga U18 3 1 0 –
    2020/2021
    Jugendliga U18 22 5 0 –
    2019/2020
    Jugendliga U18 12 3 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.