Matt Clarke adlı futbolcunun menajerliğini Every Aspect Group üstlenmektedir. Oyuncu Derby County formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
71
STO
Matt Clarke
HÜC
37
TEK
43
TAK
63
DEF
76
YRT
37
YAŞ
30
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Defans
Yaş
30
Boy
1,85
Ayak
Sol
info Matt Clarke hakkında
Matt Clarke, 30 yaşında, İngiltere uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Matt Clarke, 2025 yılından bu yana Derby County forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Matt Clarke adlı futbolcunun menajerliğini Every Aspect Group üstlenmektedir. Kariyerinde 13 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2019 yılında Portsmouth kulübünden Brighton kulübüne €3.90m bedelle gerçekleşti. 2025/2026 Championship sezonunda 45 maçta 3 gol ve 4 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sol.
Matt Clarke menajeri kim?
expand_more
Matt Clarke adlı futbolcunun menajerliğini Every Aspect Group üstlenmektedir.
Matt Clarke hangi takımda oynuyor?
expand_more
Matt Clarke, şu anda Derby County takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.
Matt Clarke piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Matt Clarke yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Matt Clarke nereli?
expand_more
Matt Clarke, İngiltere uyrukludur.
Matt Clarke kaç yaşında?
expand_more
Matt Clarke 30 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 8 Ağu 2026 |
Lincoln City
(E)
EFL Cup
|
1 - 2 (M) | 6.5 |
| 4 Ağu 2026 |
Rotherham United
(D)
Club Friendly Games
|
1 - 1 (B) | – |
| 1 Ağu 2026 |
Burton Albion
(D)
Club Friendly Games
|
1 - 0 (M) | – |
| 24 Tem 2026 |
SC Freiburg
(E)
Club Friendly Games
|
1 - 3 (M) | – |
| 17 Tem 2026 |
Alfreton Town FC
(D)
Club Friendly Games
|
0 - 2 (G) | – |
Piyasa Değeri ve Form
Championship 2025/2026Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€2.00m
Model Tahmini
€1,6m
€1,3m – €1,9m
Sezon Formu
Gol
3 / xG 2.70
Asist
4 / xA 1.08
Şut
27 / isabetli 4
Pas isabeti
77.1
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Derby County Güncel01.2025 – devam
63 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 6.34EFL Cup 1 0 0 6.342025/2026 7.16Championship 45 3 4 7.18EFL Cup 1 0 0 6.312024/2025 7.19Championship 16 1 0 7.19 -
Middlesbrough U21 Altyapı09.2023 – 06.2024
3 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2023/2024Premier League 2 2 0 0 –Premier League Cup 1 0 1 – -
Middlesbrough08.2022 – 01.2025
51 maç · 3 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 7.08Championship 14 2 0 7.19EFL Cup 2 0 0 6.34FA Cup 1 0 0 –2023/2024 7.10Championship 24 1 3 7.18EFL Cup 3 0 0 6.66FA Cup 1 0 0 6.732022/2023 7.04Championship 6 0 0 7.04 -
Brighton & Hove Albion U21 Altyapı08.2022 – 08.2022
1 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2022/2023Premier League 2 1 0 0 – -
Brighton & Hove Albion07.2022 – 08.2022
0 maç · 0 gol
-
West Bromwich Albion U23 Altyapı10.2021 – 06.2022
1 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022Premier League 2 Div 2 1 0 0 – -
West Bromwich Albion Kiralık07.2021 – 06.2022
33 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022 7.26Championship 33 1 0 7.26 -
Brighton & Hove Albion07.2021 – 07.2021
0 maç · 0 gol
-
Derby County Kiralık08.2020 – 06.2021
44 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2020/2021 6.94Championship 42 0 0 6.94EFL Cup 2 0 0 – -
Derby County Kiralık08.2019 – 07.2020
37 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2019/2020 6.77Championship 35 1 0 6.77FA Cup 1 0 0 –EFL Cup 1 0 0 – -
Brighton & Hove Albion06.2019 – 08.2019
0 maç · 0 gol
-
Portsmouth07.2016 – 06.2019
142 maç · 8 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2018/2019 7.86League One 48 3 1 –EFL Trophy 6 1 1 –FA Cup 5 0 0 7.86EFL Cup 1 0 0 –2017/2018 7.80League One 42 2 2 –EFL Trophy 3 1 0 –FA Cup 1 0 0 7.802016/2017League Two 33 1 0 –EFL Trophy 2 0 0 –FA Cup 1 0 0 – -
Ipswich Town06.2016 – 07.2016
0 maç · 0 gol
-
Portsmouth Kiralık08.2015 – 06.2016
33 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2015/2016League Two 29 1 1 –FA Cup 2 0 0 –EFL Cup 2 0 0 – -
Ipswich Town01.2014 – 08.2015
5 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2014/2015Championship 4 0 0 –EFL Cup 1 0 0 –
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!