Maxime Lopez adlı futbolcunun menajerliğini One Touch MGT üstlenmektedir. Oyuncu Paris FC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €5.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

10/11
Marsilya Alt. Marsilya Alt.
12/13
Marsilya U17 Marsilya U17
13/14
Marsilya U19 Marsilya U19
14/15
Marsilya Marsilya
20/21
Sassuolo Sassuolo
20/21
Marsilya Marsilya
21/22
Sassuolo Sassuolo
23/24
Fiorentina Fiorentina
23/24
Sassuolo Sassuolo
24/25
Paris FC Paris FC

Reyting

71

ÖN

Maxime Lopez futbolcu profil fotoğrafı

Maxime Lopez

Fransa • Ön Libero visibility202,4B Wikidata Q26704596

HÜC

57

TEK

64

TAK

57

DEF

50

YRT

65

YAŞ

28

Boy: 1,67
Ayak: Sağ
euro €5.00m
support_agent Temsilci: One Touch MGT

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

28

Boy

1,67

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
04.12.1997
Doğum Yeri
Marseille, Fransa
Uyruk
Fransa / Cezayir
Lig
Ligue 1
Forma No
21

info Maxime Lopez hakkında

Maxime Lopez, 28 yaşında, Fransa uyruklu bir Ön Libero oyuncusudur. Maxime Lopez, 2024 yılından bu yana Paris FC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €5.00m. Maxime Lopez adlı futbolcunun menajerliğini One Touch MGT üstlenmektedir. Kariyerinde 10 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2021 yılında Marsilya kulübünden Sassuolo kulübüne €2.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 10 maçta 2 gol ve 2 asist kaydetti. Boyu 1,67 m, tercih ettiği ayak sağ.

Maxime Lopez menajeri kim?

expand_more

Maxime Lopez adlı futbolcunun menajerliğini One Touch MGT üstlenmektedir.

Maxime Lopez hangi takımda oynuyor?

expand_more

Maxime Lopez, şu anda Paris FC takımında Ön Libero pozisyonunda forma giymektedir.

Maxime Lopez piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Maxime Lopez yaklaşık piyasa değeri €5.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Maxime Lopez nereli?

expand_more

Maxime Lopez, Fransa uyrukludur.

Maxime Lopez kaç yaşında?

expand_more

Maxime Lopez 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
7 Kas 2026
AJ Auxerre (D)
Ligue 1
0 - 1 (G) 6.8
1 Kas 2026
AS Monaco (E)
Ligue 1
3 - 1 (G) 7.4
24 Eki 2026
RC Lens (D)
Ligue 1
2 - 1 (M) 7.0
18 Eki 2026
Stade Rennais (E)
Ligue 1
4 - 3 (G) 8.7
10 Eki 2026
Lorient (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 8.2

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€5.00m

Model Tahmini

€2,2m

€1,8m – €2,7m

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 1.52

Asist

2 / xA 1.15

Şut

7 / isabetli 3

Pas isabeti

92.8

Gol
%89
Asist
%86
Reyting
%91

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %89
xG 1.52 %95
xGOT 1.50 %88
xG (penaltısız) 1.52 %96
Şut 7 %61
İsabetli şut 3 %71

Pas

Asist 2 %86
xA 1.15 %87
İsabetli pas 771 %97
Pas isabeti % 92.8 %96
İsabetli uzun top 13 %66
Uzun top isabeti % 38.2 %13
Hat kıran pas 117 %93
Yaratılan fırsat 8 %71
Yaratılan büyük fırsat 1 %57
İsabetli orta 4 %79
Orta isabeti % 57.1 %95

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %21
Çalım başarısı % 33.3 %34
Kazanılan ikili mücadele 24 %57
İkili mücadele % 54.5 %72
Kazanılan hava topu 1 %14
Hava topu % 50.0 %49
Top dokunuşu 929 %96
Ceza sahasında dokunuş 6 %43
Top kaybı 4 %37
Kazanılan faul 5 %42

Savunma

Savunma aksiyonu 45 %83
Top çalma 17 %80
Pas arası 15 %95
Şut bloğu 2 %64
Yapılan faul 8 %36
Top kazanma 46 %84
Son üçlükte top kazanma 4 %68
Geçilme 5 %36
Uzaklaştırma 11 %74
Gol yememe 3 %91
Sahadayken yenen gol 9 %34
Sahadayken rakip xG 9.21 %39

Disiplin

Sarı kart 2 %11
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

76,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 8. (96 oyuncu)

Son maç puanları

  • 71 Monaco
  • 68 Lens
  • 64 Rennes
  • 69 Lorient
  • 74 Strasbourg
  • Şut 69,7 #16/79
  • Pas 80,4 #6/97
  • Orta 69,5 #18/76
  • On ball attacking 68,5 #28/95
  • Mücadele 61,4 #58/94
  • Bire bir savunma 66,0 #41/95
  • Pozisyon alma 72,7 #6/93
  • Top kontrolü 75,0 #5/97

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Paris FC Güncel Bonservissiz
    08.2024 – devam

    65 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.63
    Ligue 1 10 2 2 7.63
    2025/2026 6.95
    Ligue 1 26 0 3 6.95
    Coupe de France 1 0 0 6.99
    2024/2025 7.77
    Ligue 2 27 3 6 7.77
    Coupe de France 1 0 0 –
  2. Sassuolo
    07.2024 – 07.2024

    0 maç · 0 gol

  3. Fiorentina Kiralık
    09.2023 – 06.2024

    31 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.80
    Serie A 19 0 0 6.66
    Conference League 10 1 0 6.97
    Coppa Italia 2 0 0 7.41
  4. Sassuolo
    07.2021 – 09.2023

    71 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.91
    Serie A 2 0 0 6.66
    Coppa Italia 1 0 0 7.41
    2022/2023 6.96
    Serie A 30 0 0 6.97
    Coppa Italia 1 0 0 6.75
    2021/2022 7.28
    Serie A 35 2 2 7.31
    Coppa Italia 2 0 0 6.83
  5. Sassuolo Kiralık
    10.2020 – 06.2021

    30 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.79
    Serie A 29 2 0 6.77
    Coppa Italia 1 0 0 7.50
  6. Marseille
    07.2015 – 10.2020

    150 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.22
    Ligue 1 4 0 0 6.22
    2019/2020 6.57
    Ligue 1 23 0 3 6.57
    Coupe de France 4 0 0 –
    2018/2019 6.83
    Ligue 1 32 1 3 6.88
    Europa League 5 0 1 6.58
    Coupe de France 1 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2017/2018 6.77
    Ligue 1 24 0 1 6.72
    Europa League 17 1 3 6.86
    Coupe de France 4 0 0 –
    2016/2017 7.05
    Ligue 1 30 3 7 7.05
    Coupe de France 3 0 0 –
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
  7. Marseille U19 Altyapı
    09.2013 – 07.2015

    6 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    UEFA Youth League 6 1 0 –
  8. Marseille B
    08.2013 – 12.2016

    30 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    National 2 3 1 0 –
    2015/2016
    National 2 23 2 0 –
    2014/2015
    National 3 2 0 0 –
    2013/2014
    National 3 2 0 0 –

Milli Takım

France U21 09.2017

6 maç · 0 gol

France U20 03.2017

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.