Michaël Cuisance adlı futbolcunun menajerliğini ROGON üstlenmektedir. Oyuncu RC Lens formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €6.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
Bayern Münih Bayern Münih
20/21
Marsilya Marsilya
20/21
Bayern Münih Bayern Münih
21/22
Venezia Venezia
22/23
Sampdoria Sampdoria
22/23
Venezia Venezia
23/24
Osnabrück Osnabrück
23/24
Venezia Venezia
24/25
Hertha Berlin Hertha Berlin
26/27
Lens Lens

Reyting

66

MER

Michaël Cuisance futbolcu profil fotoğrafı

Michaël Cuisance

Fransa • Merkez Orta Saha visibility108,1B Wikidata Q40352866

HÜC

55

TEK

55

TAK

46

DEF

38

YRT

62

YAŞ

27

Boy: 1,81
Ayak: Sol
euro €6.00m
support_agent Temsilci: ROGON

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

27

Boy

1,81

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
16.08.1999
Doğum Yeri
Strasbourg, Fransa
Uyruk
Fransa
Lig
Ligue 1
Forma No
27

info Michaël Cuisance hakkında

Michaël Cuisance, 27 yaşında, Fransa uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Michaël Cuisance, 2026 yılından bu yana RC Lens forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €6.00m. Michaël Cuisance adlı futbolcunun menajerliğini ROGON üstlenmektedir. Kariyerinde 14 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2019 yılında Gladbach kulübünden Bayern Münih kulübüne €8.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 8 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,81 m, tercih ettiği ayak sol.

Michaël Cuisance menajeri kim?

expand_more

Michaël Cuisance adlı futbolcunun menajerliğini ROGON üstlenmektedir.

Michaël Cuisance hangi takımda oynuyor?

expand_more

Michaël Cuisance, şu anda RC Lens takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Michaël Cuisance piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Michaël Cuisance yaklaşık piyasa değeri €6.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Michaël Cuisance nereli?

expand_more

Michaël Cuisance, Fransa uyrukludur.

Michaël Cuisance kaç yaşında?

expand_more

Michaël Cuisance 27 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
4 Kas 2026
Como (E)
UEFA Champions League
1 - 9 (M) 6.2
30 Eki 2026
LOSC Lille (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 6.4
24 Eki 2026
Paris FC (E)
Ligue 1
2 - 1 (G) 6.6
21 Eki 2026
Club Brugge KV (D)
UEFA Champions League
3 - 0 (M) 7.6
17 Eki 2026
Troyes (D)
Ligue 1
1 - 3 (G) –

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€6.00m

Model Tahmini

€6,0m

€5,1m – €6,9m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 1.01

Asist

0 / xA 0.13

Şut

6 / isabetli 2

Pas isabeti

90.3

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%31

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 1.01 %84
xGOT 0.29 %50
xG (penaltısız) 1.01 %85
Şut 6 %53
İsabetli şut 2 %49

Pas

Asist 0 %0
xA 0.13 %15
İsabetli pas 213 %50
Pas isabeti % 90.3 %77
İsabetli uzun top 11 %53
Uzun top isabeti % 78.6 %84
Hat kıran pas 40 %50
Yaratılan fırsat 5 %43

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %72
Çalım başarısı % 38.5 %47
Kazanılan ikili mücadele 21 %45
İkili mücadele % 35.6 %8
Top dokunuşu 326 %47
Ceza sahasında dokunuş 12 %77
Top kaybı 6 %19
Kazanılan faul 3 %20

Savunma

Savunma aksiyonu 25 %51
Top çalma 13 %65
Pas arası 7 %58
Şut bloğu 1 %26
Yapılan faul 10 %26
Penaltıya sebebiyet 1 %1
Top kazanma 37 %69
Son üçlükte top kazanma 5 %78
Geçilme 10 %12
Uzaklaştırma 4 %26
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 8 %39
Sahadayken rakip xG 9.67 %36

Disiplin

Sarı kart 1 %23
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

65,0 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 59. (95 oyuncu)

Son maç puanları

  • 54 Paris
  • 61 Olympique Lyonnais
  • 72 Monaco
  • 56 Le Mans
  • 69 Lorient
  • Şut 62,2 #43/77
  • Pas 76,2 #14/96
  • Orta 59,1 #61/73
  • On ball attacking 61,6 #60/93
  • Mücadele 53,3 #92/92
  • Bire bir savunma 64,8 #45/93
  • Pozisyon alma 62,5 #54/91
  • Top kontrolü 68,7 #16/96

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Lens Güncel
    06.2026 – devam

    12 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.61
    Ligue 1 8 0 0 6.67
    Champions League 3 0 0 6.47
    Trophée des champions 1 0 0 –
  2. Hertha BSC
    07.2024 – 06.2026

    69 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.06
    2. Bundesliga 31 3 4 7.00
    DFB Pokal 4 1 1 7.58
    2024/2025 7.34
    2. Bundesliga 32 6 7 7.36
    DFB Pokal 2 1 0 7.17
  3. VfL Osnabrück Kiralık
    09.2023 – 06.2024

    25 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.95
    2. Bundesliga 25 3 1 6.95
  4. Venezia
    07.2023 – 09.2023

    0 maç · 0 gol

  5. Sampdoria Kiralık
    01.2023 – 06.2023

    12 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.31
    Serie A 12 0 0 6.31
  6. Venezia
    01.2022 – 01.2023

    26 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.71
    Serie B 13 2 2 6.71
    2021/2022 6.50
    Serie A 13 0 0 6.50
  7. Bayern München
    07.2021 – 01.2022

    2 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.50
    Bundesliga 1 0 0 6.49
    DFB Pokal 1 1 1 8.51
  8. Marseille Kiralık
    10.2020 – 06.2021

    30 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.22
    Ligue 1 23 2 1 6.20
    Champions League 6 0 0 6.32
    Coupe de France 1 0 0 6.13
  9. Bayern München II
    09.2019 – 06.2020

    5 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    3. Lig 5 2 0 –
  10. Bayern München
    08.2019 – 10.2020

    11 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 5.67
    Bundesliga 1 0 0 5.67
    2019/2020 6.79
    Bundesliga 9 1 0 6.79
    DFB Pokal 1 0 0 –
  11. Borussia Mönchengladbach II
    08.2017 – 06.2019

    2 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Regionalliga 1 1 0 –
    2017/2018
    Regionalliga 1 0 0 –
  12. Borussia Mönchengladbach
    07.2017 – 08.2019

    39 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.31
    Bundesliga 11 0 1 6.31
    DFB Pokal 2 0 0 –
    2017/2018 6.43
    Bundesliga 24 0 1 6.43
    DFB Pokal 2 0 0 –
  13. Nancy B
    02.2016 – 06.2016

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    National 3 1 0 0 –

Milli Takım

France U20 03.2019

5 maç · 2 gol

France U19 11.2017

10 maç · 2 gol

France U17 01.2015

9 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.