Nico Elvedi adlı futbolcunun menajerliğini Gol International üstlenmektedir. Oyuncu Leeds United formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €12.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
FC Zürich U17 FC Zürich U17
13/14
FC Zürich U21 FC Zürich U21
13/14
FC Zürich FC Zürich
15/16
Gladbach Gladbach
26/27
Leeds Leeds

Reyting

72

STO

Nico Elvedi futbolcu profil fotoğrafı

Nico Elvedi

İsviçre • Stoper visibility336,2B Wikidata Q18637339

HÜC

39

TEK

46

TAK

77

DEF

85

YRT

46

YAŞ

30

Boy: 1,89
Ayak: Sağ
euro €12.00m
support_agent Temsilci: Gol International

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

30

Boy

1,89

Ayak

Sağ

info Nico Elvedi hakkında

Nico Elvedi, 30 yaşında, İsviçre uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Nico Elvedi, 2026 yılından bu yana Leeds United forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €12.00m. Nico Elvedi adlı futbolcunun menajerliğini Gol International üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Gladbach kulübünden Leeds kulübüne €8.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Premier League sezonunda 5 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,89 m, tercih ettiği ayak sağ.

Nico Elvedi menajeri kim?

expand_more

Nico Elvedi adlı futbolcunun menajerliğini Gol International üstlenmektedir.

Nico Elvedi hangi takımda oynuyor?

expand_more

Nico Elvedi, şu anda Leeds United takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Nico Elvedi piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Nico Elvedi yaklaşık piyasa değeri €12.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Nico Elvedi nereli?

expand_more

Nico Elvedi, İsviçre uyrukludur.

Nico Elvedi kaç yaşında?

expand_more

Nico Elvedi 30 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Arsenal (D)
Premier League
2 - 1 (M) 6.5
6 Eki 2026
North Macedonia (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 1
3 - 0 (G) 7.7
3 Eki 2026
Slovenia (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 1
2 - 1 (G) 7.4
29 Eyl 2026
Scotland (D)
UEFA Nations League, League B, Gr. 1
0 - 3 (G) 9.3
26 Eyl 2026
North Macedonia (D)
UEFA Nations League, League B, Gr. 1
0 - 3 (G) 7.4

Piyasa Değeri ve Form

Premier League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€12.00m

Model Tahmini

€5,0m

€4,0m – €6,0m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.12

Asist

0 / xA 0.59

Şut

2 / isabetli 1

Pas isabeti

89.6

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%36

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.12 %45
xGOT 0.55 %86
xG (penaltısız) 0.12 %45
Şut 2 %41
İsabetli şut 1 %56

Fiziksel

Azami hız (km/s) 33.8 %83
Kat edilen mesafe (m) 45856.6 %53
Koşu mesafesi (m) 7568.9 %59
Sprint mesafesi (m) 650.2 %62
Sprint sayısı 32 %65

Pas

Asist 0 %0
xA 0.59 %95
İsabetli pas 189 %56
Pas isabeti % 89.6 %68
İsabetli uzun top 8 %45
Uzun top isabeti % 72.7 %97
Hat kıran pas 34 %44
Yaratılan fırsat 2 %67
Yaratılan büyük fırsat 2 %100

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 12 %27
İkili mücadele % 40.0 %6
Kazanılan hava topu 7 %32
Hava topu % 43.8 %14
Top dokunuşu 264 %53
Ceza sahasında dokunuş 10 %85
Top kaybı 3 %2
Kazanılan faul 2 %41

Savunma

Savunma aksiyonu 34 %50
Top çalma 3 %32
Pas arası 5 %58
Şut bloğu 5 %68
Yapılan faul 2 %67
Top kazanma 10 %32
Son üçlükte top kazanma 2 %100
Geçilme 3 %14
Uzaklaştırma 21 %47
Gol yememe 1 %44
Sahadayken yenen gol 5 %44
Sahadayken rakip xG 7.37 %44

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Premier League 2026/2027.

78,4 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 14. (158 oyuncu)

Son maç puanları

  • 83 Arsenal
  • 74 Crystal Palace
  • 60 Newcastle United
  • 73 Brighton & Hove Albion
  • 77 Brentford
  • Pas 72,3 #23/157
  • Bire bir savunma 73,1 #23/151
  • Hava topu 69,6 #36/147
  • Pozisyon alma 80,0 #10/152
  • Blok 64,4 #90/152
  • Uzaklaştırma 75,2 #10/140
  • İkili mücadele 66,9 #53/138
  • Top kapma 75,2 #16/150
  • Top kontrolü 71,8 #25/156
  • Top taşıma 54,5 #117/128

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Continues regular defensive role

    Elvedi had one tackle (one won), three clearances and one interception in Saturday's 2-1 defeat against Arsenal.

  • Scores in Switzerland win

    Elvedi scored as Switzerland earned a 3-0 win over Scotland at Hampden Park, according to the club.

  • Helps secure clean sheet

    Elvedi had one shot (one on goal) in Sunday's 0-0 draw against Crystal Palace.

  • Solid defensively

    Elvedi registered one shot (zero on goal) in Monday's 4-1 victory over Newcastle United.

  • Seven clearances in 1-1 draw

    Elvedi had seven clearancesand one interception in Saturday's 1-1 draw versus Brighton.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Leeds United Güncel
    08.2026 – devam

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.87
    Premier Lig 5 0 0 6.69
    EFL Cup 1 0 0 7.78
  2. Borussia Mönchengladbach II
    02.2017 – 06.2017

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Regionalliga 1 0 0 –
  3. Borussia Mönchengladbach II
    08.2015 – 06.2016

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Regionalliga 6 0 0 –
  4. Borussia Mönchengladbach
    07.2015 – 08.2026

    364 maç · 19 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.99
    Bundesliga 33 0 2 6.96
    DFB Pokal 3 2 0 7.37
    2024/2025 7.00
    Bundesliga 25 1 1 7.00
    2023/2024 6.94
    Bundesliga 30 2 1 6.91
    DFB Pokal 3 0 0 7.25
    2022/2023 6.80
    Bundesliga 32 3 0 6.77
    DFB Pokal 2 0 0 7.33
    2021/2022 6.79
    Bundesliga 28 1 0 6.70
    DFB Pokal 3 0 1 7.70
    2020/2021 6.87
    Bundesliga 29 3 0 6.89
    Champions League 7 1 0 6.67
    DFB Pokal 4 1 0 7.11
    2019/2020 6.80
    Bundesliga 32 1 0 6.79
    Europa League 5 0 0 6.90
    DFB Pokal 2 0 0 –
    2018/2019 6.75
    Bundesliga 30 2 1 6.75
    DFB Pokal 1 0 0 –
    2017/2018 6.93
    Bundesliga 33 2 2 6.93
    DFB Pokal 3 0 0 –
    2016/2017 6.90
    Bundesliga 25 0 0 6.88
    Champions League 8 0 0 7.00
    DFB Pokal 2 0 0 –
    2015/2016
    Bundesliga 21 0 2 –
    Champions League 2 0 0 –
    DFB Pokal 1 0 0 –
  5. FC Zürich
    04.2014 – 07.2015

    24 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Süper Lig 16 1 1 –
    Europa League 4 0 1 –
    Cup 2 0 0 –
    2013/2014
    Süper Lig 2 0 0 –

Milli Takım

Switzerland 01.2016

77 maç · 4 gol

Switzerland U21 01.2015

1 maç · 0 gol

Switzerland U19 10.2013

12 maç · 2 gol

Switzerland U17 10.2012

7 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.