Silvio Merkaj adlı futbolcunun menajerliğini MM-Management üstlenmektedir. Oyuncu LR Vicenza formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.20m seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
Castel Piano Castel Piano
16/17
Foligno Foligno
16/17
Castel Piano Castel Piano
17/18
Igea Virtus Igea Virtus
18/19
Gelbison Gelbison
19/20
Bitonto Bitonto
20/21
Vastogirardi Vastogirardi
21/22
Virtus Entella Virtus Entella
23/24
Südtirol Südtirol
26/27
LR Vicenza LR Vicenza

Reyting

64

SAN

Silvio Merkaj futbolcu profil fotoğrafı

Silvio Merkaj

Arnavutluk • Santrafor visibility41,0B Wikidata Q127387753

HÜC

60

TEK

41

TAK

39

DEF

27

YRT

43

YAŞ

28

Boy: 1,88
Ayak: Sağ
euro €1.20m
support_agent Temsilci: MM-Management

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

28

Boy

1,88

Ayak

Sağ

info Silvio Merkaj hakkında

Silvio Merkaj, 28 yaşında, Arnavutluk uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Silvio Merkaj, 2026 yılından bu yana LR Vicenza forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.20m. Silvio Merkaj adlı futbolcunun menajerliğini MM-Management üstlenmektedir. Kariyerinde 11 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Virtus Entella kulübünden Südtirol kulübüne €400k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Serie B sezonunda 6 maçta 2 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,88 m, tercih ettiği ayak sağ.

Silvio Merkaj menajeri kim?

expand_more

Silvio Merkaj adlı futbolcunun menajerliğini MM-Management üstlenmektedir.

Silvio Merkaj hangi takımda oynuyor?

expand_more

Silvio Merkaj, şu anda LR Vicenza takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Silvio Merkaj piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Silvio Merkaj yaklaşık piyasa değeri €1.20m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Silvio Merkaj nereli?

expand_more

Silvio Merkaj, Arnavutluk uyrukludur.

Silvio Merkaj kaç yaşında?

expand_more

Silvio Merkaj 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
6 Eyl 2026
Virtus Entella (D)
Serie B
2 - 2 (B) 7.8
30 Ağu 2026
Benevento (D)
Serie B
1 - 1 (B) 7.1
22 Ağu 2026
Virtus Entella (E)
Serie B
1 - 0 (G) 6.7
25 Tem 2026
1. FC Kaiserslautern (D)
Club Friendly Games
0 - 0 (B) –
22 May 2026
Bari (E)
Serie B, Relegation Playoffs
0 - 0 (B) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

Serie B 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.20m

Model Tahmini

€795k

€636k – €1,0m

20232026

Sezon Formu

Gol

2 / xG 1.19

Asist

1 / xA 0.44

Şut

8 / isabetli 4

Pas isabeti

69.4

Gol
%70
Asist
%61
Reyting
%76

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 2 %70
xG 1.19 %61
xGOT 1.39 %70
xG (penaltısız) 1.19 %72
Şut 8 %48
İsabetli şut 4 %67

Pas

Asist 1 %61
xA 0.44 %76
İsabetli pas 50 %69
Pas isabeti % 69.4 %24
Yaratılan fırsat 5 %74
İsabetli orta 1 %70
Orta isabeti % 25.0 %74

Top Hakimiyeti

Çalım 7 %91
Çalım başarısı % 70.0 %83
Kazanılan ikili mücadele 22 %80
İkili mücadele % 36.7 %28
Kazanılan hava topu 7 %70
Hava topu % 31.8 %37
Top dokunuşu 159 %81
Ceza sahasında dokunuş 27 %94
Top kaybı 9 %4
Kazanılan faul 7 %63

Savunma

Savunma aksiyonu 8 %72
Top çalma 2 %37
Yapılan faul 10 %6
Top kazanma 8 %63
Son üçlükte top kazanma 1 %35
Geçilme 1 %33
Uzaklaştırma 6 %93
Gol yememe 1 %100
Sahadayken yenen gol 8 %2
Sahadayken rakip xG 8.59 %2

Disiplin

Sarı kart 2 %2
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Vicenza Güncel
    09.2026 – devam

    4 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.90
    Serie B 4 1 1 6.90
  2. Südtirol
    08.2023 – 09.2026

    110 maç · 20 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.90
    Serie B 2 1 0 6.90
    2025/2026 6.40
    Serie B 38 9 1 6.40
    2024/2025 6.46
    Serie B 35 6 3 6.48
    Coppa Italia 1 0 0 5.90
    2023/2024 6.41
    Serie B 33 4 2 6.41
    Coppa Italia 1 0 0 6.44
  3. Virtus Entella
    07.2021 – 08.2023

    80 maç · 30 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Serie C 40 16 0 –
    2021/2022
    Serie C 40 14 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.