Valmir Matoshi adlı futbolcunun menajerliğini Nexa Horizon Management üstlenmektedir. Oyuncu SK Sturm Graz formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 29.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
FC Thun U18 FC Thun U18
21/22
FC Thun U21 FC Thun U21
22/23
FC Thun FC Thun
26/27
Sturm Graz Sturm Graz

Reyting

66

ON

Valmir Matoshi futbolcu profil fotoğrafı

Valmir Matoshi

Kosova • On Numara visibility53,3B

HÜC

53

TEK

47

TAK

33

DEF

38

YRT

50

YAŞ

23

Boy: 1,84
Ayak: Sağ
euro €1.50m
support_agent Temsilci: Nexa Horizon Management

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

23

Boy

1,84

Ayak

Sağ

info Valmir Matoshi hakkında

Valmir Matoshi, 23 yaşında, Kosova uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Valmir Matoshi, 2026 yılından bu yana SK Sturm Graz forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.50m. Valmir Matoshi adlı futbolcunun menajerliğini Nexa Horizon Management üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında FC Thun kulübünden Sturm Graz kulübüne €700k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 4 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,84 m, tercih ettiği ayak sağ.

Valmir Matoshi menajeri kim?

expand_more

Valmir Matoshi adlı futbolcunun menajerliğini Nexa Horizon Management üstlenmektedir.

Valmir Matoshi hangi takımda oynuyor?

expand_more

Valmir Matoshi, şu anda SK Sturm Graz takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Valmir Matoshi piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Valmir Matoshi yaklaşık piyasa değeri €1.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Valmir Matoshi nereli?

expand_more

Valmir Matoshi, Kosova uyrukludur.

Valmir Matoshi kaç yaşında?

expand_more

Valmir Matoshi 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
20 Ağu 2026
Lech Poznań (D)
UEFA Europa League, Playoff Round
7 - 0 (M) –
13 Ağu 2026
Víkingur Reykjavík (D)
UEFA Europa League, Qualification
3 - 2 (M) –
9 Ağu 2026
Basel (D)
Swiss Super League
4 - 2 (M) –
6 Ağu 2026
Víkingur Reykjavík (E)
UEFA Europa League, Qualification
3 - 0 (G) –
1 Ağu 2026
BSC Young Boys (E)
Swiss Super League
0 - 6 (M) 6.2

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.50m

Model Tahmini

€1,2m

€939k – €1,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.38

Asist

0 / xA 0.13

Şut

6 / isabetli 1

Pas isabeti

71.4

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%29

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.38 %55
xGOT 0.71 %80
xG (penaltısız) 0.38 %55
Şut 6 %57
İsabetli şut 1 %31

Pas

Asist 0 %0
xA 0.13 %25
İsabetli pas 50 %10
Pas isabeti % 71.4 %10
İsabetli uzun top 3 %8
Uzun top isabeti % 75.0 %86
Yaratılan fırsat 3 %31

Top Hakimiyeti

Çalım 3 %37
Çalım başarısı % 75.0 %80
Kazanılan ikili mücadele 10 %12
İkili mücadele % 47.6 %29
Kazanılan hava topu 3 %39
Hava topu % 60.0 %76
Top dokunuşu 113 %12
Ceza sahasında dokunuş 6 %49
Top kaybı 3 %45
Kazanılan faul 1 %10

Savunma

Savunma aksiyonu 9 %14
Top çalma 3 %6
Pas arası 2 %12
Şut bloğu 1 %35
Yapılan faul 4 %51
Top kazanma 8 %6
Son üçlükte top kazanma 1 %12
Geçilme 1 %84
Uzaklaştırma 3 %22
Gol yememe 1 %53
Sahadayken yenen gol 2 %86
Sahadayken rakip xG 5.14 %75

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Sturm Graz Güncel
    08.2026 – devam

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.75
    Bundesliga 4 0 0 6.66
    Europa League 1 0 0 7.14
    Cup 1 0 0 –
  2. Thun
    10.2022 – 08.2026

    120 maç · 18 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.82
    Europa League 3 0 0 7.14
    Süper Lig 2 0 0 6.35
    Champions League 2 0 0 –
    2025/2026 6.68
    Süper Lig 34 6 4 6.68
    Cup 1 0 0 –
    2024/2025 6.81
    Challenge League 21 3 2 6.81
    Cup 1 0 0 –
    2023/2024 6.75
    Challenge League 29 4 1 6.81
    Super League Qualification 2 0 0 5.98
    Cup 1 0 0 –
    2022/2023
    Challenge League 22 5 3 –
    Cup 2 0 0 –

Milli Takım

Kosovo 05.2026

4 maç · 1 gol

Switzerland U21 08.2023

8 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.