Adrien Monfray adlı futbolcunun menajerliğini Kings Athletes Agency üstlenmektedir. Oyuncu ESTAC Troyes formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €200k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

09/10
USC Corte USC Corte
12/13
CA Bastia CA Bastia
14/15
Stade Laval Stade Laval
17/18
US Orléans US Orléans
19/20
Grenoble Grenoble
24/25
Troyes Troyes

Reyting

71

STO

Adrien Monfray futbolcu profil fotoğrafı

Adrien Monfray

Fransa • Stoper visibility496 Wikidata Q16233406

HÜC

35

TEK

47

TAK

65

DEF

72

YRT

43

YAŞ

35

Boy: 1,87
Ayak: Sağ
euro €200k
support_agent Temsilci: Kings Athletes Agency

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

35

Boy

1,87

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
20.12.1990
Doğum Yeri
Nice, Fransa
Uyruk
Fransa / Cezayir
Lig
Ligue 1
Forma No
6

info Adrien Monfray hakkında

Adrien Monfray, 35 yaşında, Fransa uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Adrien Monfray, 2024 yılından bu yana ESTAC Troyes forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €200k. Adrien Monfray adlı futbolcunun menajerliğini Kings Athletes Agency üstlenmektedir. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 9 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,87 m, tercih ettiği ayak sağ.

Adrien Monfray menajeri kim?

expand_more

Adrien Monfray adlı futbolcunun menajerliğini Kings Athletes Agency üstlenmektedir.

Adrien Monfray hangi takımda oynuyor?

expand_more

Adrien Monfray, şu anda ESTAC Troyes takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Adrien Monfray piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Adrien Monfray yaklaşık piyasa değeri €200k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Adrien Monfray nereli?

expand_more

Adrien Monfray, Fransa uyrukludur.

Adrien Monfray kaç yaşında?

expand_more

Adrien Monfray 35 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
31 Eki 2026
Le Mans (E)
Ligue 1
2 - 0 (G) 7.6
25 Eki 2026
Toulouse (D)
Ligue 1
0 - 0 (B) 7.9
17 Eki 2026
RC Lens (E)
Ligue 1
1 - 3 (M) 6.5
11 Eki 2026
Olympique de Marseille (E)
Ligue 1
0 - 2 (M) 6.7
19 Eyl 2026
Angers (D)
Ligue 1
2 - 0 (M) 7.2

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€200k

Model Tahmini

€278k

€222k – €333k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.85

Asist

0 / xA 0.16

Şut

11 / isabetli 2

Pas isabeti

87.4

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%69

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.85 %92
xGOT 0.81 %93
xG (penaltısız) 0.85 %92
Şut 11 %100
İsabetli şut 2 %89
Kafa şutu 5 %90

Pas

Asist 0 %0
xA 0.16 %69
İsabetli pas 432 %76
Pas isabeti % 87.4 %24
İsabetli uzun top 47 %97
Uzun top isabeti % 58.8 %76
Hat kıran pas 84 %83
Yaratılan fırsat 5 %96
Yaratılan büyük fırsat 2 %100
İsabetli orta 1 %82
Orta isabeti % 33.3 %85

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %73
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 48 %97
İkili mücadele % 78.7 %97
Kazanılan hava topu 18 %86
Hava topu % 75.0 %79
Top dokunuşu 623 %83
Ceza sahasında dokunuş 11 %97
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 6 %80

Savunma

Savunma aksiyonu 81 %92
Top çalma 24 %100
Pas arası 16 %94
Şut bloğu 6 %77
Yapılan faul 3 %56
Top kazanma 46 %96
Son üçlükte top kazanma 1 %66
Geçilme 5 %4
Uzaklaştırma 35 %66
Gol yememe 3 %83
Sahadayken yenen gol 16 %6
Sahadayken rakip xG 13.49 %14

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

71,2 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 59. (153 oyuncu)

Son maç puanları

  • 75 Toulouse
  • 88 Lens
  • 62 Olympique Marseille
  • 85 Angers SCO
  • 48 LOSC Lille
  • Şut 59,7 #77/120
  • Pas 74,4 #26/154
  • On ball attacking 63,9 #60/143
  • Mücadele 79,5 #2/150
  • Bire bir savunma 77,8 #10/152
  • Pozisyon alma 67,0 #64/152
  • Top kontrolü 70,2 #51/153

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Busy defensively in 0-0 draw

    Monfray recorded three tackles (three won), four clearances and one interception in Sunday's 0-0 draw against Toulouse.

  • Scores own goal in loss

    Monfray registered an own goal, three tackles (one won), four clearances and one interception in Saturday's 3-1 loss against Lens.

  • Makes six clearances in loss

    Monfray registered four tackles (three won), six clearances and three interceptions in Saturday's 2-0 defeat versus Angers.

  • Experienced defensive leader

    Monfray ends the season having been one of Troyes's most reliable and consistent figures at center-back, accumulating 2,880 minutes across the campaign.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Troyes Güncel
    07.2024 – devam

    72 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.03
    Ligue 1 9 0 0 7.03
    2025/2026 7.13
    Ligue 2 32 0 0 7.18
    Coupe de France 2 0 0 6.41
    2024/2025 7.01
    Ligue 2 26 0 0 7.04
    Coupe de France 3 0 0 6.75
  2. Grenoble
    07.2019 – 06.2024

    155 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.47
    Ligue 2 27 0 1 7.47
    Coupe de France 1 0 0 –
    2022/2023 7.25
    Ligue 2 34 0 1 7.19
    Coupe de France 4 0 0 7.83
    2021/2022 7.21
    Ligue 2 24 1 1 7.21
    Coupe de France 1 0 0 –
    2020/2021 7.02
    Ligue 2 35 0 0 7.02
    2019/2020 6.86
    Ligue 2 27 0 0 6.86
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
  3. Orléans
    06.2017 – 06.2019

    63 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.95
    Ligue 2 23 0 3 6.95
    Coupe de France 2 0 0 –
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
    2017/2018
    Ligue 2 35 1 1 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
  4. Laval
    07.2014 – 06.2017

    90 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Ligue 2 19 1 0 –
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2015/2016
    Ligue 2 34 1 0 –
    Coupe de la Ligue 3 1 0 –
    Coupe de France 2 0 0 –
    2014/2015 7.44
    Ligue 2 25 0 0 7.44
    Coupe de la Ligue 3 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
  5. Laval B
    07.2014 – 06.2015

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    National 3 3 0 0 –
  6. FC Bastia-Borgo
    07.2012 – 06.2014

    67 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2013/2014
    Ligue 2 26 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2012/2013
    National 1 37 1 0 –
    Coupe de France 3 1 0 –
  7. Corte
    07.2009 – 06.2012

    0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.