Aynsley Pears adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Oyuncu Blackburn Rovers formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

16/17
Boro U23 Boro U23
17/18
Darlington Darlington
17/18
Boro U23 Boro U23
18/19
Gateshead Gateshead
18/19
Boro U23 Boro U23
19/20
Middlesbrough Middlesbrough
20/21
Blackburn Blackburn

Reyting

65

KAL

Aynsley Pears futbolcu profil fotoğrafı

Aynsley Pears

İngiltere • Kaleci visibility35,9B Wikidata Q66103985

HÜC

--

TEK

--

TAK

58

DEF

--

YRT

--

YAŞ

28

Boy: 1,85
Ayak: Sağ
euro €1.00m
support_agent Temsilci: CAA Stellar

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Kaleci

Yaş

28

Boy

1,85

Ayak

Sağ

info Aynsley Pears hakkında

Aynsley Pears, 28 yaşında, İngiltere uyruklu bir Kaleci oyuncusudur. Aynsley Pears, 2020 yılından bu yana Blackburn Rovers forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.00m. Aynsley Pears adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2020 yılında Middlesbrough kulübünden Blackburn kulübüne €440k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 3 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.

Aynsley Pears menajeri kim?

expand_more

Aynsley Pears adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir.

Aynsley Pears hangi takımda oynuyor?

expand_more

Aynsley Pears, şu anda Blackburn Rovers takımında Kaleci pozisyonunda forma giymektedir.

Aynsley Pears piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Aynsley Pears yaklaşık piyasa değeri €1.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Aynsley Pears nereli?

expand_more

Aynsley Pears, İngiltere uyrukludur.

Aynsley Pears kaç yaşında?

expand_more

Aynsley Pears 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Cardiff City (E)
Championship
2 - 1 (G) –
19 Eyl 2026
Portsmouth (D)
Championship
2 - 2 (B) –
12 Eyl 2026
Millwall (E)
Championship
3 - 1 (G) –
8 Eyl 2026
Sheffield United (E)
Championship
1 - 2 (M) 6.2
5 Eyl 2026
Preston North End (D)
Championship
2 - 1 (M) 6.9

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.00m

Model Tahmini

€647k

€518k – €776k

20232026

Sezon Formu

Kurtarış

3 / % 42.9

Gol yememe

1

Yenen gol

4 / önlenen -0.67

Pas isabeti

76.2

Reyting
%15

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Kalecilik

Kurtarış 3 %3
Kurtarış % 42.9 %0
Yenen gol 4 %76
Önlenen gol -0.67 %36
Gol yememe 1 %30
Gole yol açan hata 0 %100
Acted as sweeper 2 %24
Havada çıkan top 6 %58

Pas Dağıtımı

İsabetli pas 80 %18
Pas isabeti % 76.2 %85
İsabetli uzun top 17 %12
Uzun top isabeti % 40.5 %79
xA 0.00 %3

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Blackburn Rovers U21 Altyapı
    10.2022 – 06.2026

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026
    Premier League Cup 1 0 0 –
    2023/2024
    Premier League 2 1 0 0 –
    Premier League Cup 1 0 0 –
    2022/2023
    Premier League 2 1 0 0 –
    Premier League International Cup 1 0 0 –
  2. Blackburn Rovers U23 Altyapı
    11.2021 – 12.2021

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Premier League 2 1 0 0 –
  3. Blackburn Rovers Güncel
    10.2020 – devam

    121 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.35
    Championship 3 0 0 6.45
    EFL Cup 1 0 0 6.08
    2025/2026 6.74
    Championship 13 0 0 6.74
    2024/2025 6.91
    Championship 40 0 0 6.96
    EFL Cup 2 0 0 6.04
    2023/2024 6.74
    Championship 26 0 0 6.68
    FA Cup 2 0 0 7.56
    2022/2023 6.89
    Championship 18 0 0 6.82
    FA Cup 4 0 0 7.56
    EFL Cup 4 0 0 6.56
    2021/2022 6.28
    Championship 3 0 0 7.28
    FA Cup 1 0 0 3.30
    2020/2021 5.32
    Championship 3 0 0 5.60
    FA Cup 1 0 0 4.51
  4. Middlesbrough
    07.2019 – 10.2020

    25 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.40
    Championship 24 0 0 6.40
    EFL Cup 1 0 0 –
  5. Gateshead FC Kiralık
    07.2018 – 06.2019

    46 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    National League 44 0 0 –
    FA Cup 2 0 0 –
  6. Darlington Kiralık
    01.2018 – 06.2018

    16 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    National North & South 16 0 0 –
  7. Middlesbrough
    07.2017 – 01.2018

    0 maç · 0 gol

  8. Middlesbrough U21 Altyapı
    07.2017 – 01.2018

    0 maç · 0 gol

  9. Middlesbrough U23 Altyapı
    07.2016 – 01.2018

    23 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Premier League 2 Div 2 11 0 0 –
    2016/2017
    Premier League 2 Div 2 12 0 0 –
  10. Middlesbrough U18 Altyapı
    07.2016 – 06.2017

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    U18 Premier League 4 0 0 –
  11. Middlesbrough FC Under 19 Altyapı
    07.2015 – 06.2016

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    UEFA Youth League 3 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.