Dermane Karim adlı futbolcunun menajerliğini Kayzen Eyes üstlenmektedir. Oyuncu ESTAC Troyes formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
Planète Foot Planète Foot
21/22
Feyenoord U21 Feyenoord U21
23/24
Lommel Lommel
24/25
Kortrijk Kortrijk
24/25
Lommel Lommel
25/26
Lorient Lorient
25/26
Lommel Lommel
26/27
Troyes Troyes

Reyting

69

ON

Dermane Karim futbolcu profil fotoğrafı

Dermane Karim

Togo • On Numara visibility113,1B Wikidata Q111420673

HÜC

57

TEK

58

TAK

57

DEF

43

YRT

57

YAŞ

22

Boy: 1,78
Ayak: Sağ
euro €2.50m
support_agent Temsilci: Kayzen Eyes

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

22

Boy

1,78

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
26.12.2003
Doğum Yeri
Sokodé, Togo
Uyruk
Togo
Lig
Ligue 1
Forma No
29

info Dermane Karim hakkında

Dermane Karim, 22 yaşında, Togo uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Dermane Karim, 2026 yılından bu yana ESTAC Troyes forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.50m. Dermane Karim adlı futbolcunun menajerliğini Kayzen Eyes üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Lommel kulübünden Troyes kulübüne €2.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 8 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,78 m, tercih ettiği ayak sağ.

Dermane Karim menajeri kim?

expand_more

Dermane Karim adlı futbolcunun menajerliğini Kayzen Eyes üstlenmektedir.

Dermane Karim hangi takımda oynuyor?

expand_more

Dermane Karim, şu anda ESTAC Troyes takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Dermane Karim piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Dermane Karim yaklaşık piyasa değeri €2.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Dermane Karim nereli?

expand_more

Dermane Karim, Togo uyrukludur.

Dermane Karim kaç yaşında?

expand_more

Dermane Karim 22 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
31 Eki 2026
Le Mans (E)
Ligue 1
2 - 0 (G) 7.8
25 Eki 2026
Toulouse (D)
Ligue 1
0 - 0 (B) 7.2
17 Eki 2026
RC Lens (E)
Ligue 1
1 - 3 (M) 7.6
11 Eki 2026
Olympique de Marseille (E)
Ligue 1
0 - 2 (M) 6.7
29 Eyl 2026
Zambia (D)
Africa Cup of Nations, Qualification, Group I
2 - 0 (M) 7.3

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.50m

Model Tahmini

€3,5m

€2,8m – €4,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.41

Asist

0 / xA 0.48

Şut

10 / isabetli 1

Pas isabeti

84.8

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%65

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.41 %61
xGOT 0.18 %42
xG (penaltısız) 0.41 %62
Şut 10 %81
İsabetli şut 1 %26

Pas

Asist 0 %0
xA 0.48 %64
İsabetli pas 252 %65
Pas isabeti % 84.8 %28
İsabetli uzun top 27 %86
Uzun top isabeti % 77.1 %82
Hat kıran pas 47 %64
Yaratılan fırsat 5 %45
Yaratılan büyük fırsat 1 %58
İsabetli orta 1 %41
Orta isabeti % 50.0 %88

Top Hakimiyeti

Çalım 9 %93
Çalım başarısı % 64.3 %78
Kazanılan ikili mücadele 43 %88
İkili mücadele % 53.8 %69
Kazanılan hava topu 3 %47
Hava topu % 37.5 %36
Top dokunuşu 406 %66
Ceza sahasında dokunuş 9 %62
Top kaybı 6 %19
Kazanılan faul 7 %68

Savunma

Savunma aksiyonu 38 %73
Top çalma 24 %91
Pas arası 7 %58
Yapılan faul 14 %7
Top kazanma 58 %93
Son üçlükte top kazanma 2 %41
Geçilme 7 %22
Uzaklaştırma 7 %45
Gol yememe 2 %76
Sahadayken yenen gol 11 %23
Sahadayken rakip xG 9.64 %38

Disiplin

Sarı kart 1 %23
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

72,2 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 35. (95 oyuncu)

Son maç puanları

  • 68 Toulouse
  • 72 Lens
  • 75 Olympique Marseille
  • 59 Angers SCO
  • 64 LOSC Lille
  • Şut 65,4 #28/77
  • Pas 67,7 #38/96
  • Orta 64,6 #29/73
  • On ball attacking 65,9 #38/93
  • Mücadele 63,3 #49/92
  • Bire bir savunma 73,3 #14/93
  • Pozisyon alma 64,7 #34/91
  • Top kontrolü 68,5 #17/96

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Secures starting role for Troyes

    Karim has made three starts in four appearances since sitting out Troyes' season opener after joining the club in the summer transfer window.

  • Signs with Troyes through 2029

    Karim has signed with Troyes through June 2029, according to the club.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Troyes Güncel
    08.2026 – devam

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.07
    Ligue 1 8 0 0 7.07
  2. Lommel
    07.2026 – 08.2026

    0 maç · 0 gol

  3. Lorient Kiralık
    08.2025 – 06.2026

    33 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.76
    Ligue 1 30 1 2 6.69
    Coupe de France 3 1 0 7.56
  4. Lommel
    07.2025 – 08.2025

    0 maç · 0 gol

  5. Kortrijk Kiralık
    01.2025 – 06.2025

    15 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 7.10
    First Division A 15 1 1 7.10
  6. Lommel
    06.2023 – 01.2025

    49 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    First Division B 15 0 3 –
    2023/2024
    First Division B 32 4 3 –
    Play-offs 1/2 2 0 0 –
  7. Jong Feyenoord Altyapı
    07.2022 – 06.2023

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Premier League International Cup 3 0 0 –
  8. Feyenoord
    07.2021 – 12.2022

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Eredivisie 1 0 0 –

Milli Takım

Togo 05.2022

22 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.