Husein Balic adlı futbolcunun menajerliğini Signature - ISCM AG üstlenmektedir. Oyuncu WSG Tirol formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €250k seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

10/11
FAL U15 FAL U15
11/12
FAL U16 FAL U16
12/13
FAL U18 FAL U18
13/14
Vorwärts Steyr Vorwärts Steyr
15/16
SKN St. Pölten SKN St. Pölten
19/20
LASK LASK
22/23
SCR Altach SCR Altach
22/23
LASK LASK
23/24
LKS Lodz LKS Lodz

Reyting

--

ORT

Husein Balic futbolcu profil fotoğrafı

Husein Balic

Avusturya • Orta Saha Sağ
Boy: 1,83
Ayak: Sağ
euro €250k
support_agent Temsilci: Signature - ISCM AG

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

30

Boy

1,83

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
15.02.1996
Doğum Yeri
Linz, Avusturya
Uyruk
Avusturya
Lig
Bundesliga
Forma No
18

info Husein Balic hakkında

Husein Balic, 30 yaşında, Avusturya uyruklu bir Orta Saha Sağ oyuncusudur. Husein Balic şu anda WSG Tirol forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €250k. Husein Balic adlı futbolcunun menajerliğini Signature - ISCM AG üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2019 yılında SKN St. Pölten kulübünden LASK kulübüne €300k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 3 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,83 m, tercih ettiği ayak sağ.

Husein Balic menajeri kim?

expand_more

Husein Balic adlı futbolcunun menajerliğini Signature - ISCM AG üstlenmektedir.

Husein Balic hangi takımda oynuyor?

expand_more

Husein Balic, şu anda WSG Tirol takımında Orta Saha Sağ pozisyonunda forma giymektedir.

Husein Balic piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Husein Balic yaklaşık piyasa değeri €250k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Husein Balic nereli?

expand_more

Husein Balic, Avusturya uyrukludur.

Husein Balic kaç yaşında?

expand_more

Husein Balic 30 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€250k

Model Tahmini

€86k

€69k – €104k

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.60

Asist

0 / xA 0.03

Şut

3 / isabetli 1

Pas isabeti

81.0

Gol
%88
Asist
%0
Reyting
%33

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %88
xG 0.60 %88
xGOT 0.74 %92
xG (penaltısız) 0.60 %88
Şut 3 %54
İsabetli şut 1 %52

Pas

Asist 0 %0
xA 0.03 %6
İsabetli pas 34 %4
Pas isabeti % 81.0 %44
İsabetli uzun top 1 %0
Uzun top isabeti % 100.0 %100
Yaratılan fırsat 1 %21

Top Hakimiyeti

Çalım 6 %83
Çalım başarısı % 37.5 %40
Kazanılan ikili mücadele 10 %35
İkili mücadele % 28.6 %6
Top dokunuşu 90 %21
Ceza sahasında dokunuş 8 %85
Top kaybı 2 %23
Kazanılan faul 3 %54

Savunma

Savunma aksiyonu 3 %10
Top çalma 1 %8
Yapılan faul 3 %25
Top kazanma 6 %15
Geçilme 6 %0
Uzaklaştırma 2 %33
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 6 %17
Sahadayken rakip xG 6.37 %19

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. WSG Tirol Güncel
    07.2026 – devam

    4 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.71
    Bundesliga 3 1 0 6.71
    Cup 1 0 0 –
  2. LKS Lodz II
    03.2025 – 06.2025

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    II Liga 1 0 0 –
  3. ŁKS Łódź
    01.2024 – 02.2026

    45 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026
    I Liga 11 1 0 –
    Cup 1 0 0 –
    2024/2025
    I Liga 18 2 0 –
    Cup 2 0 0 –
    2023/2024 6.74
    Ekstraklasa 13 3 0 6.74
  4. LASK
    07.2023 – 01.2024

    7 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.51
    Bundesliga 5 1 0 6.51
    Europa League 1 0 0 –
    Cup 1 0 0 –
  5. Altach Kiralık
    02.2023 – 06.2023

    12 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.39
    Bundesliga 12 0 1 6.39
  6. LASK II
    07.2022 – 01.2024

    3 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Regionalliga 1 1 0 –
    2022/2023
    Regionalliga 2 0 0 –
  7. LASK
    01.2020 – 02.2023

    105 maç · 20 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.39
    Bundesliga 5 0 0 6.39
    Cup 2 0 0 –
    2021/2022 6.48
    Bundesliga 28 3 1 6.29
    Conference League 10 4 0 7.04
    Cup 3 1 0 –
    2020/2021 6.52
    Bundesliga 29 3 1 6.60
    Europa League 7 2 0 6.21
    Cup 5 3 1 –
    2019/2020 6.21
    Bundesliga 11 3 1 6.34
    Europa League 4 0 0 5.87
    Cup 1 1 0 –
  8. SKN Sankt Pölten II
    08.2015 – 12.2019

    30 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Regionalliga 1 0 0 –
    2017/2018
    Regionalliga 12 3 0 –
    2016/2017
    Regionalliga 13 3 0 –
    2015/2016
    Regionalliga 4 0 0 –
  9. SKN St. Pölten
    07.2015 – 12.2019

    69 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.34
    Bundesliga 18 4 0 6.34
    Cup 3 0 0 –
    2018/2019 6.27
    Bundesliga 29 3 3 6.27
    Cup 4 5 0 –
    2017/2018
    Bundesliga 14 0 0 –
    Play-offs 1/2 1 0 0 –
  10. Vorwärts Steyr
    07.2013 – 06.2015

    45 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Regionalliga 16 2 0 –
    Cup 2 0 0 –
    2013/2014
    Regionalliga 26 2 0 –
    Cup 1 0 0 –

Milli Takım

Austria 11.2020

1 maç · 0 gol

Austria U21 11.2018

3 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.