Jack Moylan adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır. Oyuncu Cardiff City formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €3.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

20/21
Bohemians Bohemians
21/22
Wexford FC Wexford FC
21/22
Bohemians Bohemians
21/22
Shelbourne Shelbourne
23/24
Lincoln City Lincoln City
26/27
Cardiff Cardiff

Reyting

--

ON

Jack Moylan futbolcu profil fotoğrafı

Jack Moylan

İrlanda • On Numara visibility35,1B
Boy: 1,86
Ayak: Sağ
euro €3.00m
person_off Menajersiz

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

25

Boy

1,86

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
01.09.2001
Doğum Yeri
Dublin, İrlanda
Uyruk
İrlanda
Lig
Championship
Forma No
8

info Jack Moylan hakkında

Jack Moylan, 25 yaşında, İrlanda uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Jack Moylan, 2026 yılından bu yana Cardiff City forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €3.00m. Jack Moylan adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Lincoln City kulübünden Cardiff kulübüne €3.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 14 maçta 9 gol ve 3 asist kaydetti. Boyu 1,86 m, tercih ettiği ayak sağ.

Jack Moylan menajeri kim?

expand_more

Jack Moylan adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır.

Jack Moylan hangi takımda oynuyor?

expand_more

Jack Moylan, şu anda Cardiff City takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Jack Moylan piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Jack Moylan yaklaşık piyasa değeri €3.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Jack Moylan nereli?

expand_more

Jack Moylan, İrlanda uyrukludur.

Jack Moylan kaç yaşında?

expand_more

Jack Moylan 25 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€3.00m

Model Tahmini

€2,2m

€1,7m – €2,6m

20232026

Sezon Formu

Gol

9 / xG 5.48

Asist

3 / xA 2.62

Şut

51 / isabetli 19

Pas isabeti

65.5

Gol
%100
Asist
%90
Reyting
%91

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 9 %100
xG 5.48 %100
xGOT 5.79 %100
Penaltı golü 2 %100
xG (penaltısız) 3.90 %97
Şut 51 %100
İsabetli şut 19 %100
Kafa şutu 5 %97

Pas

Asist 3 %90
xA 2.62 %96
İsabetli pas 194 %76
Pas isabeti % 65.5 %3
İsabetli uzun top 7 %70
Uzun top isabeti % 50.0 %54
Hat kıran pas 38 %86
Yaratılan fırsat 18 %85
Yaratılan büyük fırsat 5 %92
İsabetli orta 4 %57
Orta isabeti % 20.0 %42

Top Hakimiyeti

Çalım 15 %89
Çalım başarısı % 30.6 %24
Kazanılan ikili mücadele 63 %96
İkili mücadele % 39.6 %29
Kazanılan hava topu 3 %42
Hava topu % 14.3 %16
Top dokunuşu 588 %93
Ceza sahasında dokunuş 101 %100
Top kaybı 28 %0
Kazanılan faul 28 %97
Penalties awarded 2 %100

Savunma

Savunma aksiyonu 26 %76
Top çalma 17 %86
Pas arası 6 %79
Yapılan faul 12 %15
Top kazanma 36 %78
Geçilme 4 %38
Uzaklaştırma 3 %25
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 22 %2
Sahadayken rakip xG 22.71 %1

Disiplin

Sarı kart 2 %9
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Cardiff City Güncel
    08.2026 – devam

    16 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.27
    Championship 14 6 3 7.34
    EFL Cup 2 1 0 6.84
  2. Lincoln City Bonservissiz
    01.2024 – 08.2026

    88 maç · 21 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.27
    League One 31 11 6 7.32
    EFL Trophy 2 0 0 6.33
    EFL Cup 1 1 0 7.70
    2024/2025 6.59
    League One 28 2 0 6.48
    EFL Trophy 4 1 2 –
    FA Cup 3 2 1 8.05
    EFL Cup 1 0 0 5.43
    2023/2024 6.71
    League One 18 4 1 6.71
  3. Shelbourne Bonservissiz
    01.2022 – 12.2023

    67 maç · 25 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023 7.08
    Premier Division 36 15 2 7.08
    2022 6.65
    Premier Division 27 7 2 6.65
    FAI Cup 4 3 0 –
  4. Bohemian FC
    01.2022 – 12.2021

    0 maç · 0 gol

  5. Wexford FC Kiralık
    07.2021 – 12.2021

    16 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021
    First Division 14 7 0 –
    FAI Cup 2 1 0 –
  6. Bohemian FC
    10.2020 – 06.2021

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021
    Premier Division 4 0 0 –
    2020
    Premier Division 2 0 0 –
    FAI Cup 1 0 0 –
  7. Bohemian FC Under 19 Altyapı
    07.2019 – 06.2021

    2 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    UEFA Youth League 2 1 0 –

Milli Takım

Ireland 05.2026

6 maç · 4 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.