Javi Galán adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Oyuncu Celta Vigo formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.80m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

13/14
Badajoz Badajoz
15/16
Córdoba CF B Córdoba CF B
17/18
Córdoba CF Córdoba CF
18/19
Huesca Huesca
21/22
Celta Vigo Celta Vigo
23/24
Atletico Madrid Atletico Madrid
23/24
Sociedad Sociedad
23/24
Atletico Madrid Atletico Madrid
25/26
Osasuna Osasuna
26/27
Celta Vigo Celta Vigo

Reyting

67

SOL

Javi Galán futbolcu profil fotoğrafı

Javi Galán

İspanya • Sol Bek visibility102,3B Wikidata Q27662868

HÜC

48

TEK

61

TAK

47

DEF

62

YRT

60

YAŞ

31

Boy: 1,72
Ayak: Sol
euro €1.80m
support_agent Temsilci: Gersh

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

31

Boy

1,72

Ayak

Sol

info Javi Galán hakkında

Javi Galán, 31 yaşında, İspanya uyruklu bir Sol Bek oyuncusudur. Javi Galán, 2026 yılından bu yana Celta Vigo forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.80m. Javi Galán adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Kariyerinde 11 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2023 yılında Celta Vigo kulübünden Atletico Madrid kulübüne €5.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 7 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,72 m, tercih ettiği ayak sol.

Javi Galán menajeri kim?

expand_more

Javi Galán adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir.

Javi Galán hangi takımda oynuyor?

expand_more

Javi Galán, şu anda Celta Vigo takımında Sol Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Javi Galán piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Javi Galán yaklaşık piyasa değeri €1.80m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Javi Galán nereli?

expand_more

Javi Galán, İspanya uyrukludur.

Javi Galán kaç yaşında?

expand_more

Javi Galán 31 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Elche (D)
LaLiga
0 - 0 (B) 7.1
19 Eyl 2026
Real Racing Club (E)
LaLiga
5 - 0 (G) 7.2
16 Eyl 2026
Omonia Nicosia (D)
UEFA Europa League
1 - 0 (M) –
13 Eyl 2026
Málaga CF (E)
LaLiga
1 - 1 (B) 6.5
7 Eyl 2026
Getafe (D)
LaLiga
1 - 1 (B) 6.8

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.80m

Model Tahmini

€1,4m

€1,1m – €1,7m

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0 / xA 0.19

Şut

0

Pas isabeti

85.5

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%42

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 0 %0

Pas

Asist 0 %0
xA 0.19 %43
İsabetli pas 124 %42
Pas isabeti % 85.5 %46
İsabetli uzun top 7 %48
Uzun top isabeti % 58.3 %50
Yaratılan fırsat 4 %53
İsabetli orta 3 %72
Orta isabeti % 23.1 %70

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %75
Çalım başarısı % 45.5 %43
Kazanılan ikili mücadele 22 %63
İkili mücadele % 62.9 %89
Kazanılan hava topu 2 %44
Hava topu % 50.0 %54
Top dokunuşu 238 %47
Ceza sahasında dokunuş 2 %19
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 8 %81

Savunma

Savunma aksiyonu 16 %49
Top çalma 7 %48
Pas arası 3 %42
Şut bloğu 2 %73
Yapılan faul 3 %65
Penaltıya sebebiyet 1 %0
Top kazanma 11 %24
Son üçlükte top kazanma 2 %54
Geçilme 3 %50
Uzaklaştırma 4 %42
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %74
Sahadayken rakip xG 4.31 %63

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

62,6 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 125. (163 oyuncu)

Son maç puanları

  • 70 Racing Santander
  • 63 Málaga
  • 74 Getafe
  • 65 Real Sociedad
  • 55 Osasuna
  • Pas 60,4 #136/162
  • Orta 64,1 #30/104
  • Top taşıma 62,6 #80/141
  • Bire bir savunma 71,7 #46/158
  • Pozisyon alma 61,4 #136/162
  • İkili mücadele 54,1 #142/153
  • Hava topu 59,5 #141/155
  • Baskı altında orta 65,7 #24/94
  • Dribbling 58,3 #76/104
  • Blok 50,3 #154/160

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Losing starting role at left wing-back

    Galan has started in just three of Celta's seven league matches this season, and just once in the previous five.

  • Makes starting lineup

    Galan (thigh) is in the starting XI for Saturday's match against Valencia.

  • Available vs. Valencia

    Galan (thigh) is in the squad for Saturday's match against Valencia.

  • Training with group

    Galan (thigh) is training with the group but has yet to receive clearance to be eligible to play ahead of the season opener versus Osasuna on Sunday, Grada de Rio reports.

  • Suffers thigh tear

    Galan is out for the next few weeks due to a thigh tear, according to his club.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Celta Vigo Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.73
    La Liga 7 0 0 6.73
  2. Osasuna
    01.2026 – 06.2026

    21 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.24
    La Liga 20 0 1 7.25
    Copa del Rey 1 0 0 7.22
  3. Atlético Madrid
    07.2024 – 01.2026

    47 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.09
    La Liga 5 0 0 7.25
    FIFA Club World Cup 3 0 0 7.16
    Copa del Rey 1 0 1 7.22
    Champions League 1 0 0 6.21
    2024/2025 7.08
    La Liga 25 0 3 7.04
    Copa del Rey 6 0 1 7.14
    Champions League 6 0 1 7.24
  4. Real Sociedad Kiralık
    01.2024 – 06.2024

    18 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.14
    La Liga 14 0 1 7.12
    Copa del Rey 2 0 0 7.66
    Champions League 2 0 0 6.78
  5. Atlético Madrid
    07.2023 – 01.2024

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.10
    La Liga 5 0 0 7.12
    Champions League 2 0 0 6.78
    Copa del Rey 1 0 1 7.66
    Super Cup 1 0 0 –
  6. Celta Vigo
    08.2021 – 07.2023

    79 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.35
    La Liga 37 0 3 7.32
    Copa del Rey 3 1 1 7.72
    2021/2022 7.22
    La Liga 37 0 3 7.24
    Copa del Rey 2 0 0 6.92
  7. SD Huesca
    01.2019 – 07.2021

    83 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 7.16
    La Liga 37 1 2 7.16
    2019/2020 7.10
    La Liga 2 28 1 1 7.10
    Copa del Rey 2 0 0 –
    2018/2019 7.00
    La Liga 16 0 2 7.00
  8. Córdoba B
    07.2015 – 06.2017

    22 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Primera División RFEF 22 0 0 –
  9. Córdoba
    07.2015 – 01.2019

    84 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.59
    La Liga 2 20 0 2 6.59
    Copa del Rey 2 1 0 –
    2017/2018
    La Liga 2 40 2 3 –
    Copa del Rey 1 0 0 –
    2016/2017
    La Liga 2 17 2 0 –
    Copa del Rey 4 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.