Jayden Fevrier adlı futbolcunun menajerliğini StarmadeSports üstlenmektedir. Oyuncu Blackburn Rovers formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €800k seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
West Ham U18 West Ham U18
21/22
West Ham U23 West Ham U23
22/23
Kulüpsüz Kulüpsüz
22/23
Colchester Utd. Colchester Utd.
24/25
Stockport Stockport
25/26
Charlton Charlton
25/26
Stockport Stockport
26/27
Blackburn Blackburn

Reyting

69

SAĞ

Jayden Fevrier futbolcu profil fotoğrafı

Jayden Fevrier

İngiltere • Sağ Kanat visibility19,6B Wikidata Q116661034

HÜC

55

TEK

53

TAK

38

DEF

37

YRT

45

YAŞ

23

Boy: 1,73
Ayak: Sol
euro €800k
support_agent Temsilci: StarmadeSports

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

23

Boy

1,73

Ayak

Sol

info Jayden Fevrier hakkında

Jayden Fevrier, 23 yaşında, İngiltere uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Jayden Fevrier, 2026 yılından bu yana Blackburn Rovers forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €800k. Jayden Fevrier adlı futbolcunun menajerliğini StarmadeSports üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Stockport kulübünden Blackburn kulübüne €580k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 9 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,73 m, tercih ettiği ayak sol.

Jayden Fevrier menajeri kim?

expand_more

Jayden Fevrier adlı futbolcunun menajerliğini StarmadeSports üstlenmektedir.

Jayden Fevrier hangi takımda oynuyor?

expand_more

Jayden Fevrier, şu anda Blackburn Rovers takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Jayden Fevrier piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Jayden Fevrier yaklaşık piyasa değeri €800k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Jayden Fevrier nereli?

expand_more

Jayden Fevrier, İngiltere uyrukludur.

Jayden Fevrier kaç yaşında?

expand_more

Jayden Fevrier 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Cardiff City (E)
Championship
2 - 1 (G) 6.7
19 Eyl 2026
Portsmouth (D)
Championship
2 - 2 (B) 6.8
12 Eyl 2026
Millwall (E)
Championship
3 - 1 (G) 7.4
8 Eyl 2026
Sheffield United (E)
Championship
1 - 2 (M) 7.8
5 Eyl 2026
Preston North End (D)
Championship
2 - 1 (M) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€800k

Model Tahmini

€425k

€340k – €510k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.77

Asist

1 / xA 1.45

Şut

15 / isabetli 4

Pas isabeti

81.3

Gol
%0
Asist
%64
Reyting
%41

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.77 %23
xGOT 0.56 %21
xG (penaltısız) 0.77 %23
Şut 15 %70
İsabetli şut 4 %45
Kafa şutu 1 %16

Pas

Asist 1 %64
xA 1.45 %100
İsabetli pas 61 %73
Pas isabeti % 81.3 %86
İsabetli uzun top 2 %55
Uzun top isabeti % 40.0 %46
Hat kıran pas 2 %68
Yaratılan fırsat 8 %93
Yaratılan büyük fırsat 2 %79
İsabetli orta 2 %88
Orta isabeti % 14.3 %63

Top Hakimiyeti

Çalım 8 %100
Çalım başarısı % 66.7 %88
Kazanılan ikili mücadele 18 %43
İkili mücadele % 51.4 %88
Kazanılan hava topu 2 %11
Hava topu % 33.3 %46
Top dokunuşu 156 %59
Ceza sahasında dokunuş 23 %64
Top kaybı 6 %29
Kazanılan faul 7 %64

Savunma

Savunma aksiyonu 9 %50
Top çalma 1 %13
Pas arası 1 %41
Yapılan faul 2 %77
Top kazanma 6 %25
Geçilme 1 %46
Uzaklaştırma 7 %77
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %71
Sahadayken rakip xG 4.38 %64

Disiplin

Sarı kart 1 %18
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Blackburn Rovers Güncel
    07.2026 – devam

    11 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.64
    Championship 9 0 1 6.54
    EFL Cup 2 1 0 7.10
  2. Stockport County
    07.2026 – 07.2026

    0 maç · 0 gol

  3. Charlton Athletic Kiralık
    01.2026 – 06.2026

    11 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.66
    Championship 11 2 0 6.66
  4. Stockport County
    06.2024 – 01.2026

    61 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.55
    League One 21 2 0 6.61
    EFL Trophy 3 0 0 6.41
    FA Cup 2 0 0 –
    EFL Cup 2 0 0 6.13
    2024/2025 6.63
    League One 27 3 3 6.65
    EFL Trophy 3 1 0 –
    FA Cup 2 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 6.32
  5. Colchester United
    12.2022 – 07.2024

    60 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.03
    League Two 44 4 4 7.04
    EFL Trophy 2 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 5.90
    EFL Cup 1 0 2 8.15
    2022/2023 6.10
    League Two 12 0 0 6.10
  6. Colchester United Under 21 Altyapı
    10.2022 – 06.2023

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Premier League Cup 5 0 1 –
  7. West Ham United U21 Altyapı
    11.2020 – 06.2022

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    EFL Trophy 1 0 0 –
  8. West Ham United Under 17 Altyapı
    04.2019 – 06.2022

    0 maç · 0 gol

  9. West Ham United U23 Altyapı
    10.2018 – 06.2022

    17 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Premier League 2 7 0 1 –
    2020/2021
    Premier League 2 9 1 0 –
    2018/2019
    Premier League 2 1 0 0 –
  10. West Ham United U18 Altyapı
    10.2017 – 06.2021

    30 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    U18 Premier League 9 2 3 –
    FA Youth Cup 2 3 0 –
    2019/2020
    U18 Premier League 5 0 3 –
    2018/2019
    U18 Premier League 9 2 0 –
    FA Youth Cup 1 0 0 –
    2017/2018
    U18 Premier League 4 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.