Jesús Castillo adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır. Oyuncu Esperance Tunis formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.20m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

16/17
Sp. Cristal U20 Sp. Cristal U20
17/18
Sp. Cristal II Sp. Cristal II
18/19
Sport. Cristal Sport. Cristal
23/24
Gil Vicente Gil Vicente
25/26
Universitario Universitario
26/27
Esperance Esperance

Reyting

--

ÖN

Jesús Castillo futbolcu profil fotoğrafı

Jesús Castillo

Peru • Ön Libero visibility56,6B
Boy: 1,85
Ayak: Sağ
euro €1.20m
person_off Menajersiz

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

25

Boy

1,85

Ayak

Sağ

info Jesús Castillo hakkında

Jesús Castillo, 25 yaşında, Peru uyruklu bir Ön Libero oyuncusudur. Jesús Castillo, 2026 yılından bu yana Esperance Tunis forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.20m. Jesús Castillo adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Universitario kulübünden Esperance kulübüne €607k bedelle gerçekleşti. 2026 Liga 1 sezonunda 2 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.

Jesús Castillo menajeri kim?

expand_more

Jesús Castillo adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır.

Jesús Castillo hangi takımda oynuyor?

expand_more

Jesús Castillo, şu anda Esperance Tunis takımında Ön Libero pozisyonunda forma giymektedir.

Jesús Castillo piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Jesús Castillo yaklaşık piyasa değeri €1.20m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Jesús Castillo nereli?

expand_more

Jesús Castillo, Peru uyrukludur.

Jesús Castillo kaç yaşında?

expand_more

Jesús Castillo 25 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Liga 1 2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.20m

Model Tahmini

€1,0m

€760k – €1,1m

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0

Şut

1 / isabetli 1

Pas isabeti

90.4

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%37

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 1 %17
İsabetli şut 1 %52

Pas

Asist 0 %0
İsabetli pas 47 %22
Pas isabeti % 90.4 %91
İsabetli uzun top 6 %43
Uzun top isabeti % 75.0 %93

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 1 %0
İkili mücadele % 33.3 %9
Kazanılan hava topu 1 %15
Hava topu % 100.0 %100
Top dokunuşu 63 %19
Top kaybı 1 %50

Savunma

Savunma aksiyonu 5 %22
Yapılan faul 1 %74
Top kazanma 3 %7
Uzaklaştırma 5 %63
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 1 %81

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Espérance Güncel
    08.2026 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Universitario de Deportes
    06.2025 – 08.2026

    41 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026 6.92
    Liga 1 19 0 0 6.94
    Copa Libertadores 4 0 0 6.87
    2025 7.05
    Liga 1 16 0 3 7.07
    Copa Libertadores 2 0 0 6.89
  3. Gil Vicente
    07.2023 – 06.2025

    31 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.45
    Liga Portugal 15 0 0 6.45
    Taca de Portugal 3 0 0 –
    2023/2024 6.53
    Liga Portugal 11 0 0 6.53
    League Cup 1 0 0 –
    Taca de Portugal 1 0 0 –
  4. Sporting Cristal
    01.2019 – 07.2023

    117 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023 6.91
    Liga 1 15 0 1 7.00
    Copa Libertadores 10 0 1 6.80
    Copa Sudamericana 1 0 0 6.82
    2022 6.89
    Liga 1 32 2 0 6.91
    Copa Libertadores 6 0 0 6.81
    2021 6.80
    Liga 1 27 1 0 –
    Copa Sudamericana 4 0 0 7.06
    Copa Libertadores 3 0 0 6.46
    2020
    Liga 1 19 0 0 –

Milli Takım

Peru 12.2021

17 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.