Jim Allevinah adlı futbolcunun menajerliğini N.Agency üstlenmektedir. Oyuncu Angers SCO formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
SU Agen SU Agen
15/16
Marmande 47 Marmande 47
16/17
Av. Bayonnais Av. Bayonnais
18/19
Le Puy Foot Le Puy Foot
19/20
Clermont Clermont
24/25
Angers Angers
25/26
Kasımpaşa Kasımpaşa
25/26
Angers Angers

Reyting

68

SAĞ

Jim Allevinah futbolcu profil fotoğrafı

Jim Allevinah

Gabon • Sağ Kanat visibility84,0B Wikidata Q62467948

HÜC

53

TEK

40

TAK

27

DEF

30

YRT

53

YAŞ

31

Boy: 1,72
Ayak: Sağ
euro €1.00m
support_agent Temsilci: N.Agency

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

31

Boy

1,72

Ayak

Sağ

info Jim Allevinah hakkında

Jim Allevinah, 31 yaşında, Gabon uyruklu bir Sağ Kanat oyuncusudur. Jim Allevinah, 2026 yılından bu yana Angers SCO forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.00m. Jim Allevinah adlı futbolcunun menajerliğini N.Agency üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 6 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,72 m, tercih ettiği ayak sağ.

Jim Allevinah menajeri kim?

expand_more

Jim Allevinah adlı futbolcunun menajerliğini N.Agency üstlenmektedir.

Jim Allevinah hangi takımda oynuyor?

expand_more

Jim Allevinah, şu anda Angers SCO takımında Sağ Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Jim Allevinah piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Jim Allevinah yaklaşık piyasa değeri €1.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Jim Allevinah nereli?

expand_more

Jim Allevinah, Gabon uyrukludur.

Jim Allevinah kaç yaşında?

expand_more

Jim Allevinah 31 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Stade Brestois (D)
Ligue 1
5 - 1 (M) 7.0
19 Eyl 2026
Troyes (E)
Ligue 1
2 - 0 (G) 6.6
12 Eyl 2026
Le Havre (D)
Ligue 1
0 - 0 (B) 6.5
6 Eyl 2026
Stade Rennais (E)
Ligue 1
1 - 2 (M) 6.9
29 Ağu 2026
Auxerre (D)
Ligue 1
1 - 3 (G) 6.9

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.00m

Model Tahmini

€661k

€529k – €793k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.88

Asist

0 / xA 1.20

Şut

15 / isabetli 4

Pas isabeti

81.1

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%26

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.88 %70
xGOT 0.42 %45
xG (penaltısız) 0.88 %71
Şut 15 %95
İsabetli şut 4 %77
Kafa şutu 2 %86

Pas

Asist 0 %0
xA 1.20 %86
İsabetli pas 107 %69
Pas isabeti % 81.1 %44
İsabetli uzun top 6 %73
Uzun top isabeti % 66.7 %57
Hat kıran pas 9 %78
Yaratılan fırsat 5 %56
Yaratılan büyük fırsat 1 %40
İsabetli orta 5 %84
Orta isabeti % 29.4 %66

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %18
Çalım başarısı % 25.0 %14
Kazanılan ikili mücadele 21 %77
İkili mücadele % 42.9 %43
Kazanılan hava topu 5 %90
Hava topu % 50.0 %66
Top dokunuşu 226 %75
Ceza sahasında dokunuş 25 %92
Top kaybı 10 %8
Kazanılan faul 11 %95

Savunma

Savunma aksiyonu 8 %53
Top çalma 3 %32
Pas arası 2 %43
Yapılan faul 6 %14
Top kazanma 23 %90
Geçilme 1 %53
Uzaklaştırma 3 %78
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 10 %1
Sahadayken rakip xG 10.01 %4

Disiplin

Sarı kart 1 %6
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Angers Güncel
    07.2026 – devam

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.58
    Ligue 1 6 0 0 6.58
  2. Kasımpaşa Kiralık
    01.2026 – 06.2026

    8 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.30
    Super Lig 8 1 0 6.30
  3. Angers Bonservissiz
    07.2024 – 01.2026

    37 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.53
    Ligue 1 6 1 0 6.53
    2024/2025 6.58
    Ligue 1 28 1 3 6.53
    Coupe de France 3 1 0 7.10
  4. Clermont Foot
    07.2019 – 06.2024

    159 maç · 19 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.70
    Ligue 1 29 2 1 6.69
    Coupe de France 2 1 0 6.98
    2022/2023 6.67
    Ligue 1 36 1 1 6.69
    Coupe de France 1 0 0 6.28
    2021/2022 6.48
    Ligue 1 30 1 2 6.48
    2020/2021 7.10
    Ligue 2 38 12 6 7.10
    Coupe de France 1 0 0 –
    2019/2020 6.67
    Ligue 2 22 2 1 6.67
  5. Le Puy
    07.2018 – 06.2019

    29 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    National 2 26 2 0 –
    Coupe de France 3 0 0 –
  6. Aviron Bayonnais FC
    07.2016 – 06.2018

    48 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    National 3 25 9 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    2016/2017
    National 3 22 6 0 –
  7. Marmande
    07.2015 – 06.2016

    20 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    National 3 20 4 0 –

Milli Takım

Gabon 10.2019

24 maç · 7 gol

forum Yorumlar (1)

5
fmag.tr Scout ⚽ Performans Değerlendirmesi 23.02.2026

Jim Allevinah, potansiyel olarak 2025/2026 sezonunda öne çıkabilecek bir oyuncu olarak değerlendirilmektedir. Kulübün oyuncu keşif ve gelişim stratejileri doğrultusunda, gelecek vaat eden yetenekleri bünyesine katma konusundaki başarıları gözlemlenmektedir. Oyuncunun gelişimine bağlı olarak, belirtilen sezonda ligin en dikkat çekici isimlerinden biri olması beklenmektedir.

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.