Johannes Handl adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir. Oyuncu FK Austria Wien formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €450k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

07/08
Sturm Graz Alt. Sturm Graz Alt.
12/13
Sturm Graz U15 Sturm Graz U15
13/14
Stmk.-Sturm U16 Stmk.-Sturm U16
13/14
Stmk.-Sturm U18 Stmk.-Sturm U18
14/15
Sturm Graz II Sturm Graz II
17/18
SV Lafnitz SV Lafnitz
18/19
FC Wacker II FC Wacker II
19/20
Austria Wien Austria Wien

Reyting

69

STO

Johannes Handl futbolcu profil fotoğrafı

Johannes Handl

Avusturya • Stoper visibility20,5B Wikidata Q55815458

HÜC

34

TEK

42

TAK

53

DEF

66

YRT

36

YAŞ

28

Boy: 1,96
Ayak: Sağ
euro €450k
support_agent Temsilci: HAGMAYR Sportmanagement GmbH

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

28

Boy

1,96

Ayak

Sağ

info Johannes Handl hakkında

Johannes Handl, 28 yaşında, Avusturya uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Johannes Handl, 2019 yılından bu yana FK Austria Wien forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €450k. Johannes Handl adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir. Kariyerinde 8 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 7 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,96 m, tercih ettiği ayak sağ.

Johannes Handl menajeri kim?

expand_more

Johannes Handl adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir.

Johannes Handl hangi takımda oynuyor?

expand_more

Johannes Handl, şu anda FK Austria Wien takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Johannes Handl piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Johannes Handl yaklaşık piyasa değeri €450k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Johannes Handl nereli?

expand_more

Johannes Handl, Avusturya uyrukludur.

Johannes Handl kaç yaşında?

expand_more

Johannes Handl 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
19 Eyl 2026
Grazer AK 1902 (D)
Austrian Bundesliga
2 - 2 (B) 5.9
13 Eyl 2026
SC Austria Lustenau (E)
Austrian Bundesliga
2 - 1 (G) 6.8
5 Eyl 2026
FCM Traiskirchen (D)
OFB Cup
0 - 6 (G) 8.1
2 Eyl 2026
WSG Tirol (E)
Austrian Bundesliga
0 - 1 (M) 8.2
30 Ağu 2026
Red Bull Salzburg (D)
Austrian Bundesliga
4 - 1 (M) 6.7

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€450k

Model Tahmini

€229k

€183k – €275k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.34

Asist

0 / xA 0.45

Şut

4 / isabetli 1

Pas isabeti

86.6

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%64

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.34 %71
xGOT 0.04 %51
xG (penaltısız) 0.34 %71
Şut 4 %69
İsabetli şut 1 %49
Kafa şutu 3 %76

Pas

Asist 0 %0
xA 0.45 %84
İsabetli pas 304 %80
Pas isabeti % 86.6 %58
İsabetli uzun top 27 %84
Uzun top isabeti % 47.4 %44
Yaratılan fırsat 3 %78
İsabetli orta 2 %93
Orta isabeti % 66.7 %93

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 24 %56
İkili mücadele % 57.1 %36
Kazanılan hava topu 10 %51
Hava topu % 76.9 %89
Top dokunuşu 459 %78
Ceza sahasında dokunuş 11 %87
Top kaybı 2 %9
Kazanılan faul 4 %73

Savunma

Savunma aksiyonu 72 %87
Top çalma 10 %64
Pas arası 14 %93
Şut bloğu 5 %64
Yapılan faul 4 %29
Top kazanma 24 %73
Geçilme 8 %2
Uzaklaştırma 43 %89
Gol yememe 1 %44
Sahadayken yenen gol 7 %36
Sahadayken rakip xG 9.31 %29

Disiplin

Sarı kart 2 %4
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Austria Wien II
    07.2019 – 06.2021

    20 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    2. Liga 3 0 0 –
    2019/2020
    2. Liga 17 3 1 –
  2. Austria Wien Güncel
    07.2019 – devam

    161 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.06
    Bundesliga 7 0 0 7.06
    Conference League 4 0 0 –
    Cup 2 1 0 –
    2025/2026 6.46
    Bundesliga 17 0 0 6.46
    Conference League 2 0 0 –
    Cup 1 0 0 –
    2024/2025 6.88
    Bundesliga 15 0 0 6.88
    Cup 2 0 0 –
    2023/2024 7.64
    Bundesliga 29 1 0 7.64
    Conference League 3 0 0 –
    Cup 3 0 0 –
    2022/2023 7.19
    Bundesliga 18 0 0 7.35
    Europa League 2 0 0 –
    Conference League 1 0 0 4.49
    2021/2022 7.36
    Bundesliga 20 1 0 7.36
    Cup 2 0 0 –
    Conference League 1 0 0 –
    2020/2021 6.92
    Bundesliga 23 3 0 6.92
    Cup 3 0 0 –
    2019/2020 6.93
    Bundesliga 4 0 0 6.93
    Europa League 1 0 0 –
    Cup 1 0 0 –
  3. FC Wacker Innsbruck
    04.2019 – 06.2019

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.18
    Bundesliga 1 0 0 6.18
  4. FC Wacker Innsbruck II
    02.2019 – 06.2019

    10 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    2. Liga 10 1 1 –
  5. SV Lafnitz
    07.2017 – 02.2019

    37 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    2. Liga 15 0 1 –
    Cup 2 0 0 –
    2017/2018
    Regionalliga 20 0 0 –
  6. Sturm Graz
    06.2017 – 06.2017

    0 maç · 0 gol

  7. Sturm Graz II
    07.2014 – 06.2017

    15 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Regionalliga 13 2 0 –
    2014/2015
    Regionalliga 2 0 0 –

Milli Takım

Austria U21 08.2019

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.