Kaito Mizuta adlı futbolcunun menajerliğini Alfaria sports GmbH üstlenmektedir. Oyuncu Le Havre AC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

18/19
Kulüpsüz Kulüpsüz
19/20
SV Straelen SV Straelen
21/22
Mainz II Mainz II
23/24
Bielefeld Bielefeld
24/25
RW Essen RW Essen
26/27
Le Havre Le Havre

Reyting

72

ON

Kaito Mizuta futbolcu profil fotoğrafı

Kaito Mizuta

Japonya • On Numara visibility33,7B Wikidata Q114075863

HÜC

58

TEK

66

TAK

32

DEF

33

YRT

59

YAŞ

26

Boy: 1,82
Ayak: Çift
euro €600k
support_agent Temsilci: Alfaria sports GmbH

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

26

Boy

1,82

Ayak

Çift

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
08.04.2000
Doğum Yeri
---, Tokyo, Japonya
Uyruk
Japonya
Lig
Ligue 1
Forma No
17

info Kaito Mizuta hakkında

Kaito Mizuta, 26 yaşında, Japonya uyruklu bir On Numara oyuncusudur. Kaito Mizuta, 2026 yılından bu yana Le Havre AC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Kaito Mizuta adlı futbolcunun menajerliğini Alfaria sports GmbH üstlenmektedir. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Bielefeld kulübünden RW Essen kulübüne €50k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 6 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,82 m, tercih ettiği ayak çift.

Kaito Mizuta menajeri kim?

expand_more

Kaito Mizuta adlı futbolcunun menajerliğini Alfaria sports GmbH üstlenmektedir.

Kaito Mizuta hangi takımda oynuyor?

expand_more

Kaito Mizuta, şu anda Le Havre AC takımında On Numara pozisyonunda forma giymektedir.

Kaito Mizuta piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Kaito Mizuta yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Kaito Mizuta nereli?

expand_more

Kaito Mizuta, Japonya uyrukludur.

Kaito Mizuta kaç yaşında?

expand_more

Kaito Mizuta 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
30 Eki 2026
Paris Saint-Germain (E)
Ligue 1
1 - 5 (M) –
25 Eki 2026
Olympique de Marseille (D)
Ligue 1
4 - 3 (M) 7.0
18 Eki 2026
AJ Auxerre (E)
Ligue 1
1 - 3 (M) 6.6
10 Eki 2026
LOSC Lille (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 6.7
2 Eki 2026
US Boulogne Côte-d'Opale (E)
Club Friendly Games
6 - 1 (G) –

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€652k

€521k – €782k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.29

Asist

1 / xA 0.69

Şut

5

Pas isabeti

82.8

Gol
%0
Asist
%55
Reyting
%64

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.29 %29
xG (penaltısız) 0.29 %29
Şut 5 %33

Pas

Asist 1 %55
xA 0.69 %52
İsabetli pas 53 %32
Pas isabeti % 82.8 %58
İsabetli uzun top 1 %13
Uzun top isabeti % 50.0 %34
Hat kıran pas 7 %22
Yaratılan fırsat 7 %59
Yaratılan büyük fırsat 2 %67
İsabetli orta 5 %76
Orta isabeti % 27.8 %66

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %11
Çalım başarısı % 25.0 %15
Kazanılan ikili mücadele 9 %18
İkili mücadele % 56.2 %91
Top dokunuşu 113 %29
Ceza sahasında dokunuş 6 %20
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 3 %20

Savunma

Savunma aksiyonu 6 %24
Top çalma 5 %48
Yapılan faul 5 %37
Top kazanma 4 %9
Son üçlükte top kazanma 1 %15
Uzaklaştırma 1 %24
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 0 %100
Sahadayken rakip xG 1.77 %87

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

59,6 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 69. (96 oyuncu)

Son maç puanları

  • 60 Olympique Marseille
  • 61 Auxerre
  • 62 LOSC Lille
  • 65 Angers SCO
  • 54 Olympique Lyonnais
  • Şut 56,7 #71/79
  • Pas 64,7 #58/97
  • Orta 70,7 #15/76
  • On ball attacking 59,8 #78/95
  • Mücadele 65,1 #37/94
  • Bire bir savunma 68,7 #32/95
  • Pozisyon alma 60,1 #69/93
  • Top kontrolü 59,7 #79/97

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Le Havre Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.96
    Ligue 1 7 0 1 6.96
  2. RW Essen
    01.2025 – 06.2026

    56 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.55
    3. Lig 36 9 11 7.63
    2. Bundesliga Qualification 2 0 0 6.72
    DFB Pokal 1 0 0 6.51
    2024/2025 6.63
    3. Lig 17 2 0 6.63
  3. Arminia Bielefeld
    07.2023 – 01.2025

    43 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.67
    3. Lig 11 1 0 6.63
    DFB Pokal 2 0 1 6.90
    2023/2024 6.81
    3. Lig 28 5 5 6.78
    DFB Pokal 2 0 0 7.28
  4. Mainz 05
    08.2021 – 06.2023

    0 maç · 0 gol

  5. Mainz 05 II
    07.2021 – 06.2023

    66 maç · 15 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    Regionalliga 31 10 0 –
    2021/2022
    Regionalliga 35 5 0 –
  6. SV Straelen
    07.2019 – 06.2021

    39 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    Regionalliga 39 6 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.