Kandet Diawara adlı futbolcunun menajerliğini B2W FOOTBALL üstlenmektedir. Oyuncu ESTAC Troyes formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.20m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

21/22
APOEL APOEL
22/23
ENP ENP
22/23
APOEL APOEL
23/24
Le Havre Le Havre
23/24
Concarneau Concarneau
23/24
Le Havre Le Havre
24/25
Pau FC Pau FC
24/25
Le Havre Le Havre
25/26
1.FC Magdeburg 1.FC Magdeburg
25/26
Troyes Troyes

Reyting

70

SOL

Kandet Diawara futbolcu profil fotoğrafı

Kandet Diawara

Gine • Sol Kanat visibility36,4B Wikidata Q121093987

HÜC

56

TEK

53

TAK

33

DEF

35

YRT

53

YAŞ

26

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €1.20m
support_agent Temsilci: B2W FOOTBALL

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

26

Boy

1,80

Ayak

Sağ

info Kandet Diawara hakkında

Kandet Diawara, 26 yaşında, Gine uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Kandet Diawara, 2026 yılından bu yana ESTAC Troyes forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.20m. Kandet Diawara adlı futbolcunun menajerliğini B2W FOOTBALL üstlenmektedir. Kariyerinde 15 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 6 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Kandet Diawara menajeri kim?

expand_more

Kandet Diawara adlı futbolcunun menajerliğini B2W FOOTBALL üstlenmektedir.

Kandet Diawara hangi takımda oynuyor?

expand_more

Kandet Diawara, şu anda ESTAC Troyes takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Kandet Diawara piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Kandet Diawara yaklaşık piyasa değeri €1.20m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Kandet Diawara nereli?

expand_more

Kandet Diawara, Gine uyrukludur.

Kandet Diawara kaç yaşında?

expand_more

Kandet Diawara 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Olympique de Marseille (E)
Ligue 1
0 - 2 (M) 6.6
19 Eyl 2026
Angers (D)
Ligue 1
2 - 0 (M) 6.7
13 Eyl 2026
Lille (D)
Ligue 1
2 - 0 (M) 6.5
6 Eyl 2026
RC Strasbourg (E)
Ligue 1
2 - 6 (M) 8.1
29 Ağu 2026
Lorient (D)
Ligue 1
1 - 2 (G) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.20m

Model Tahmini

€601k

€481k – €721k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.17

Asist

1 / xA 0.90

Şut

4 / isabetli 1

Pas isabeti

78.7

Gol
%0
Asist
%60
Reyting
%25

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.17 %21
xGOT 0.21 %31
xG (penaltısız) 0.17 %21
Şut 4 %30
İsabetli şut 1 %21
Kafa şutu 1 %62

Pas

Asist 1 %60
xA 0.90 %78
İsabetli pas 59 %44
Pas isabeti % 78.7 %29
Hat kıran pas 6 %82
Yaratılan fırsat 3 %35
Yaratılan büyük fırsat 1 %40
İsabetli orta 1 %34
Orta isabeti % 5.6 %34

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %61
Çalım başarısı % 62.5 %78
Kazanılan ikili mücadele 17 %62
İkili mücadele % 58.6 %90
Kazanılan hava topu 3 %79
Hava topu % 50.0 %66
Top dokunuşu 137 %49
Ceza sahasında dokunuş 10 %36
Top kaybı 3 %48
Kazanılan faul 6 %64

Savunma

Savunma aksiyonu 9 %58
Top çalma 4 %45
Pas arası 3 %70
Yapılan faul 2 %60
Top kazanma 12 %57
Son üçlükte top kazanma 6 %92
Geçilme 1 %53
Uzaklaştırma 2 %51
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 6 %19
Sahadayken rakip xG 3.82 %51

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

67,5 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 74. (133 oyuncu)

Son maç puanları

  • 68 Angers SCO
  • 69 LOSC Lille
  • 62 Strasbourg
  • 61 Lorient
  • 64 Paris
  • Orta 65,3 #25/97
  • Pas 58,0 #112/133
  • Dribbling 61,5 #47/113
  • Top taşıma 56,3 #80/110
  • Baskıya dayanıklılık 69,5 #27/124
  • Şut 62,5 #70/114
  • Top kontrolü 66,6 #18/133
  • Baskı altında orta 58,3 #80/96
  • Baskı altında şut 65,3 #50/107
  • Hava topu 66,1 #18/123
  • İkili mücadele 61,7 #63/118

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Troyes Güncel
    02.2026 – devam

    19 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.57
    Ligue 1 6 0 1 6.57
    2025/2026 7.01
    Ligue 2 13 4 1 7.01
  2. Magdeburg II
    10.2025 – 02.2026

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026
    Regionalliga 1 0 0 –
  3. Magdeburg
    08.2025 – 02.2026

    5 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.08
    2. Bundesliga 3 0 0 6.08
    DFB Pokal 2 0 0 –
  4. Le Havre
    07.2025 – 08.2025

    0 maç · 0 gol

  5. Pau Kiralık
    08.2024 – 06.2025

    30 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.63
    Ligue 2 29 4 0 6.63
    Coupe de France 1 0 0 –
  6. Le Havre
    07.2024 – 08.2024

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    Ligue 1 1 0 0 –
  7. Concarneau Kiralık
    01.2024 – 06.2024

    15 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.62
    Ligue 2 15 2 1 6.62
  8. Le Havre B
    09.2023 – 01.2024

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    National 3 1 0 0 –
  9. Le Havre Bonservissiz
    07.2023 – 01.2024

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Coupe de France 1 0 0 –
  10. APOEL Nicosia
    06.2023 – 07.2023

    0 maç · 0 gol

  11. Enosis Paralimni Kiralık
    09.2022 – 05.2023

    38 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    1. Division 37 5 0 –
    Cup 1 0 0 –
  12. APOEL Nicosia
    08.2021 – 09.2022

    11 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    1. Division 10 0 0 –
    Cup 1 0 0 –
  13. PO Xylotympou 2006
    01.2021 – 08.2021

    0 maç · 0 gol

  14. Lens
    10.2019 – 12.2019

    0 maç · 0 gol

  15. Lens B
    01.2018 – 06.2021

    32 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    National 2 19 2 0 –
    2018/2019
    National 2 8 0 0 –
    2017/2018
    National 2 5 0 0 –

Milli Takım

Guinea 09.2024

3 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.