Lucas Maronnier adlı futbolcunun menajerliğini BERNAIN SPORT CONSEIL üstlenmektedir. Oyuncu ESTAC Troyes formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €800k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

13/14
PSG Alt. PSG Alt.
15/16
PSG U17 PSG U17
17/18
PSG U19 PSG U19
18/19
Guingamp U19 Guingamp U19
19/20
Guingamp B Guingamp B
23/24
Guingamp Guingamp
25/26
Troyes Troyes

Reyting

68

SAĞ

Lucas Maronnier futbolcu profil fotoğrafı

Lucas Maronnier

Fransa • Sağ Bek visibility40,5B Wikidata Q134895329

HÜC

39

TEK

46

TAK

37

DEF

56

YRT

43

YAŞ

26

Boy: 1,74
Ayak: Sağ
euro €800k
support_agent Temsilci: BERNAIN SPORT CONSEIL

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

26

Boy

1,74

Ayak

Sağ

info Lucas Maronnier hakkında

Lucas Maronnier, 26 yaşında, Fransa uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Lucas Maronnier, 2025 yılından bu yana ESTAC Troyes forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €800k. Lucas Maronnier adlı futbolcunun menajerliğini BERNAIN SPORT CONSEIL üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 5 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,74 m, tercih ettiği ayak sağ.

Lucas Maronnier menajeri kim?

expand_more

Lucas Maronnier adlı futbolcunun menajerliğini BERNAIN SPORT CONSEIL üstlenmektedir.

Lucas Maronnier hangi takımda oynuyor?

expand_more

Lucas Maronnier, şu anda ESTAC Troyes takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Lucas Maronnier piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Lucas Maronnier yaklaşık piyasa değeri €800k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Lucas Maronnier nereli?

expand_more

Lucas Maronnier, Fransa uyrukludur.

Lucas Maronnier kaç yaşında?

expand_more

Lucas Maronnier 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Olympique de Marseille (E)
Ligue 1
0 - 2 (M) 6.7
2 Eki 2026
Dijon (D)
Club Friendly Games
2 - 2 (B) –
19 Eyl 2026
Angers (D)
Ligue 1
2 - 0 (M) 6.8
13 Eyl 2026
Lille (D)
Ligue 1
2 - 0 (M) 6.6
6 Eyl 2026
RC Strasbourg (E)
Ligue 1
2 - 6 (M) 7.6

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€800k

Model Tahmini

€461k

€368k – €553k

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.43

Asist

0 / xA 0.80

Şut

4 / isabetli 1

Pas isabeti

77.0

Gol
%79
Asist
%0
Reyting
%52

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %79
xG 0.43 %81
xGOT 0.88 %84
xG (penaltısız) 0.43 %83
Şut 4 %74
İsabetli şut 1 %62

Pas

Asist 0 %0
xA 0.80 %83
İsabetli pas 77 %36
Pas isabeti % 77.0 %12
İsabetli uzun top 2 %22
Uzun top isabeti % 20.0 %21
Hat kıran pas 2 %52
Yaratılan fırsat 8 %86
Yaratılan büyük fırsat 1 %47
İsabetli orta 9 %95
Orta isabeti % 50.0 %84

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %45
Çalım başarısı % 66.7 %78
Kazanılan ikili mücadele 22 %66
İkili mücadele % 61.1 %78
Kazanılan hava topu 7 %93
Hava topu % 50.0 %52
Top dokunuşu 193 %43
Ceza sahasında dokunuş 2 %22
Top kaybı 1 %52
Kazanılan faul 4 %60

Savunma

Savunma aksiyonu 21 %50
Top çalma 10 %69
Pas arası 5 %59
Şut bloğu 3 %88
Yapılan faul 6 %17
Top kazanma 19 %57
Son üçlükte top kazanma 1 %50
Uzaklaştırma 3 %12
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 7 %21
Sahadayken rakip xG 6.08 %38

Disiplin

Sarı kart 1 %3
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

69,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 63. (142 oyuncu)

Son maç puanları

  • 71 Angers SCO
  • 70 LOSC Lille
  • 73 Strasbourg
  • 81 Lorient
  • Pas 60,5 #116/141
  • Orta 68,6 #11/84
  • Top taşıma 65,3 #46/110
  • Bire bir savunma 72,0 #34/136
  • Pozisyon alma 61,7 #90/141
  • İkili mücadele 59,7 #93/123
  • Hava topu 63,8 #69/133
  • Baskı altında orta 77,2 #5/70
  • Dribbling 62,7 #42/84
  • Blok 76,2 #12/137

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Dealing with cramps

    Maronnier was forced him off in the 84th minute of Sunday's 6-2 loss to Strasbourg due to be just cramps and will be an option moving forward for ESTAC.

  • Picks up injury

    Maronnier had two shots (zero on goal), six crosses (four accurate) and three chances created in Sunday's 6-2 loss to Strasbourg. He was subbed off due to injury in the 84th minute.

  • Scores in win

    Maronnier scored one goal to go with one shot (one on goal) and two crosses (zero accurate) in Saturday's 2-1 win versus Lorient.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Troyes Güncel Bonservissiz
    07.2025 – devam

    29 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.87
    Ligue 1 5 1 0 6.87
    2025/2026 6.80
    Ligue 2 22 0 1 6.80
    Coupe de France 2 0 0 –
  2. Guingamp
    01.2022 – 06.2025

    39 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.62
    Ligue 2 19 1 0 6.62
    Coupe de France 4 0 0 6.64
    2023/2024 7.07
    Ligue 2 15 0 1 7.07
    Coupe de France 1 0 0 –
  3. Guingamp B
    07.2019 – 06.2025

    56 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    National 3 1 0 0 –
    2023/2024
    National 2 6 0 0 –
    2022/2023
    National 2 23 1 0 –
    2021/2022
    National 2 11 0 0 –
    2020/2021
    National 2 5 0 0 –
    2019/2020
    National 2 10 0 0 –
  4. Paris Saint Germain U19 Altyapı
    07.2017 – 06.2018

    0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.