Matthäus Taferner adlı futbolcunun menajerliğini More than Sport by AS1 üstlenmektedir. Oyuncu WSG Tirol formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
AKA Tirol U15 AKA Tirol U15
16/17
AKA Tirol U16 AKA Tirol U16
17/18
FC Wacker II FC Wacker II
18/19
FC Wacker FC Wacker
19/20
Dresden Dresden
19/20
FC Wacker FC Wacker
19/20
Dresden Dresden
20/21
WAC WAC
23/24
WSG Tirol WSG Tirol

Reyting

72

MER

Matthäus Taferner futbolcu profil fotoğrafı

Matthäus Taferner

Avusturya • Merkez Orta Saha visibility35,4B Wikidata Q41354926

HÜC

56

TEK

57

TAK

46

DEF

45

YRT

63

YAŞ

25

Boy: 1,70
Ayak: Sağ
euro €600k
support_agent Temsilci: More than Sport by AS1

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

25

Boy

1,70

Ayak

Sağ

info Matthäus Taferner hakkında

Matthäus Taferner, 25 yaşında, Avusturya uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Matthäus Taferner, 2023 yılından bu yana WSG Tirol forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Matthäus Taferner adlı futbolcunun menajerliğini More than Sport by AS1 üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2019 yılında FC Wacker kulübünden Dresden kulübüne €550k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 4 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,70 m, tercih ettiği ayak sağ.

Matthäus Taferner menajeri kim?

expand_more

Matthäus Taferner adlı futbolcunun menajerliğini More than Sport by AS1 üstlenmektedir.

Matthäus Taferner hangi takımda oynuyor?

expand_more

Matthäus Taferner, şu anda WSG Tirol takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Matthäus Taferner piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Matthäus Taferner yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Matthäus Taferner nereli?

expand_more

Matthäus Taferner, Avusturya uyrukludur.

Matthäus Taferner kaç yaşında?

expand_more

Matthäus Taferner 25 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
1 Eki 2026
SSV Jahn Regensburg (D)
Club Friendly Games
0 - 6 (G) –
18 Eyl 2026
SK Rapid Wien (D)
Austrian Bundesliga
3 - 0 (M) 6.1
13 Eyl 2026
TSV Hartberg (E)
Austrian Bundesliga
2 - 2 (B) 7.2
5 Eyl 2026
SV Leithaprodersdorf (D)
OFB Cup
0 - 4 (G) 6.5
2 Eyl 2026
FK Austria Wien (D)
Austrian Bundesliga
0 - 1 (G) 6.8

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€415k

€332k – €498k

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.46

Asist

1 / xA 0.30

Şut

12 / isabetli 4

Pas isabeti

79.7

Gol
%0
Asist
%53
Reyting
%49

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.46 %59
xGOT 0.53 %75
xG (penaltısız) 0.46 %59
Şut 12 %88
İsabetli şut 4 %92
Kafa şutu 1 %67

Pas

Asist 1 %53
xA 0.30 %43
İsabetli pas 122 %39
Pas isabeti % 79.7 %41
İsabetli uzun top 5 %33
Uzun top isabeti % 71.4 %84
Yaratılan fırsat 6 %59
Yaratılan büyük fırsat 1 %51
İsabetli orta 5 %80
Orta isabeti % 21.7 %55

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %63
Çalım başarısı % 50.0 %41
Kazanılan ikili mücadele 27 %59
İkili mücadele % 49.1 %37
Top dokunuşu 264 %43
Ceza sahasında dokunuş 18 %86
Top kaybı 11 %4
Kazanılan faul 13 %90

Savunma

Savunma aksiyonu 13 %29
Top çalma 9 %57
Pas arası 2 %12
Yapılan faul 3 %67
Top kazanma 17 %35
Son üçlükte top kazanma 4 %75
Geçilme 6 %29
Uzaklaştırma 2 %16
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 7 %41
Sahadayken rakip xG 5.59 %67

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. WSG Tirol Güncel Bonservissiz
    08.2023 – devam

    94 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.96
    Bundesliga 4 0 1 6.96
    Cup 1 0 0 –
    2025/2026 7.33
    Bundesliga 26 1 2 7.33
    Cup 3 0 0 –
    2024/2025 7.22
    Bundesliga 27 1 3 7.22
    Cup 3 0 0 –
    2023/2024 7.47
    Bundesliga 29 1 3 7.47
    Cup 1 0 0 –
  2. Wolfsberger AC
    08.2020 – 06.2023

    110 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 7.00
    Bundesliga 25 0 0 7.00
    Conference League 4 0 0 –
    Cup 4 0 0 –
    2021/2022 6.98
    Bundesliga 30 1 4 6.98
    Cup 5 4 0 –
    2020/2021 6.65
    Bundesliga 31 1 2 6.72
    Europa League 6 0 1 6.29
    Cup 5 0 0 –
  3. Dynamo Dresden
    07.2020 – 08.2020

    0 maç · 0 gol

  4. FC Wacker Innsbruck Kiralık
    01.2020 – 06.2020

    11 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    2. Liga 9 1 2 –
    Cup 2 0 0 –
  5. Dynamo Dresden
    07.2019 – 01.2020

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 5.66
    2. Bundesliga 4 0 1 5.66
  6. Akademie Tirol Under 18 Altyapı
    11.2017 – 06.2019

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Jugendliga U18 2 0 0 –
  7. FC Wacker Innsbruck
    09.2017 – 06.2019

    8 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.71
    Bundesliga 7 1 1 6.71
    2017/2018
    2. Liga 1 0 0 –
  8. FC Wacker Innsbruck II
    05.2017 – 06.2019

    45 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    2. Liga 21 2 4 –
    2017/2018
    Regionalliga 23 4 0 –
    2016/2017
    Regionalliga 1 0 0 –

Milli Takım

Austria U21 11.2020

8 maç · 0 gol

Austria U17 10.2017

1 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.