Miro Muheim adlı futbolcunun menajerliğini THE·TEAM üstlenmektedir. Oyuncu Hamburger SV formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €4.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
FC Zürich U16 FC Zürich U16
14/15
Chelsea U18 Chelsea U18
16/17
Chelsea U23 Chelsea U23
16/17
FC Zürich FC Zürich
16/17
Chelsea U23 Chelsea U23
17/18
St. Gallen St. Gallen
21/22
Hamburg Hamburg
21/22
St. Gallen St. Gallen
22/23
Hamburg Hamburg

Reyting

68

SOL

Miro Muheim futbolcu profil fotoğrafı

Miro Muheim

İsviçre • Sol Bek visibility258,2B Wikidata Q49167084

HÜC

57

TEK

64

TAK

51

DEF

59

YRT

72

YAŞ

28

Boy: 1,82
Ayak: Sol
euro €4.00m
support_agent Temsilci: THE·TEAM

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

28

Boy

1,82

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
24.03.1998
Doğum Yeri
Zürich, İsviçre
Uyruk
İsviçre
Lig
Bundesliga
Forma No
28

info Miro Muheim hakkında

Miro Muheim, 28 yaşında, İsviçre uyruklu bir Sol Bek oyuncusudur. Miro Muheim, 2022 yılından bu yana Hamburger SV forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €4.00m. Miro Muheim adlı futbolcunun menajerliğini THE·TEAM üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2022 yılında St. Gallen kulübünden Hamburg kulübüne €1.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 5 maçta 3 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,82 m, tercih ettiği ayak sol.

Miro Muheim menajeri kim?

expand_more

Miro Muheim adlı futbolcunun menajerliğini THE·TEAM üstlenmektedir.

Miro Muheim hangi takımda oynuyor?

expand_more

Miro Muheim, şu anda Hamburger SV takımında Sol Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Miro Muheim piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Miro Muheim yaklaşık piyasa değeri €4.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Miro Muheim nereli?

expand_more

Miro Muheim, İsviçre uyrukludur.

Miro Muheim kaç yaşında?

expand_more

Miro Muheim 28 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
6 Kas 2026
Borussia M'gladbach (E)
Bundesliga
3 - 1 (G) 7.3
1 Kas 2026
Eintracht Frankfurt (D)
Bundesliga
3 - 1 (M) 6.9
27 Eki 2026
Eintracht Frankfurt (E)
DFB Pokal
1 - 3 (M) 7.3
24 Eki 2026
SC Paderborn 07 (D)
Bundesliga
1 - 0 (M) 6.8
17 Eki 2026
VfB Stuttgart (E)
Bundesliga
1 - 0 (G) 8.0

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€4.00m

Model Tahmini

€2,1m

€1,7m – €2,5m

20232026

Sezon Formu

Gol

3 / xG 0.30

Asist

1 / xA 0.98

Şut

7 / isabetli 3

Pas isabeti

78.9

Gol
%95
Asist
%56
Reyting
%92

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 3 %95
xG 0.30 %40
xGOT 0.83 %71
xG (penaltısız) 0.30 %41
Şut 7 %53
İsabetli şut 3 %67

Pas

Asist 1 %56
xA 0.98 %76
İsabetli pas 150 %36
Pas isabeti % 78.9 %32
İsabetli uzun top 10 %61
Uzun top isabeti % 71.4 %85
Hat kıran pas 19 %27
Yaratılan fırsat 15 %87
Yaratılan büyük fırsat 2 %63
İsabetli orta 7 %84
Orta isabeti % 26.9 %61

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %15
Çalım başarısı % 33.3 %24
Kazanılan ikili mücadele 16 %31
İkili mücadele % 39.0 %12
Kazanılan hava topu 3 %31
Hava topu % 33.3 %25
Top dokunuşu 275 %39
Ceza sahasında dokunuş 3 %23
Top kaybı 6 %23
Kazanılan faul 4 %37

Savunma

Savunma aksiyonu 17 %29
Top çalma 8 %39
Pas arası 5 %40
Şut bloğu 1 %25
Yapılan faul 7 %33
Top kazanma 19 %35
Son üçlükte top kazanma 1 %25
Geçilme 4 %48
Uzaklaştırma 3 %16
Gol yememe 1 %52
Sahadayken yenen gol 6 %63
Sahadayken rakip xG 8.11 %60

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Bundesliga 2026/2027.

64,5 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 11. (101 oyuncu)

Son maç puanları

  • 59 Eintracht Frankfurt
  • 71 Paderborn
  • 90 VfB Stuttgart
  • 77 TSG Hoffenheim
  • Şut 73,0 #3/77
  • Pas 60,7 #75/101
  • Orta 66,7 #13/78
  • On ball attacking 57,8 #91/98
  • Mücadele 65,3 #28/97
  • Bire bir savunma 65,4 #42/99
  • Pozisyon alma 62,4 #52/99
  • Top kontrolü 65,8 #25/101

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Scores opener in 3-1 victory

    Muheim scored one goal to go with four shots (one on goal), four crosses (zero accurate) and two corners in Friday's 3-1 win versus Monchengladbach.

  • Scores only goal in 1-0 win

    Muheim scored one goal to go with one shot (one on goal), four crosses (two accurate) and three corners in Saturday's 1-0 victory against VfB Stuttgart.

  • Involved in two of three goals

    Muheim scored a goal with his lone shot and had an assist while crossing four times (two accurate) and creating three chances during Saturday's 3-2 win over Hoffenheim.

  • Returns to starting lineup

    Muheim returned to the starting lineup for Sunday's friendly against Copenhagen after recovering from injury and working his way back to fitness.

  • Option against Leipzig

    Muheim (thigh) is an option for Sunday's clash against Leipzig, according to coach Merlin Polzin. "The rest of the team is fully in training and thus also an option for the squad.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Hamburger SV Güncel
    07.2022 – devam

    138 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.44
    Bundesliga 5 3 1 7.57
    DFB Pokal 1 0 0 6.79
    2025/2026 7.24
    Bundesliga 29 0 4 7.16
    DFB Pokal 3 0 2 8.06
    2024/2025 7.69
    2. Bundesliga 30 1 11 7.69
    DFB Pokal 2 1 1 7.82
    2023/2024 7.52
    2. Bundesliga 28 5 4 7.51
    DFB Pokal 3 0 1 7.64
    2022/2023 7.11
    2. Bundesliga 33 2 7 7.20
    DFB Pokal 2 0 0 7.09
    Bundesliga Qualification 2 0 0 5.80
  2. Hamburger SV Kiralık
    07.2021 – 06.2022

    27 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 7.22
    2. Bundesliga 21 1 2 7.16
    DFB Pokal 4 0 1 7.27
    Bundesliga Qualification 2 0 1 7.87
  3. St. Gallen
    01.2018 – 06.2021

    65 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.99
    Süper Lig 24 0 0 6.99
    Swiss Cup 4 0 0 –
    Europa League 1 0 0 –
    2019/2020 6.88
    Süper Lig 33 0 4 6.88
    Swiss Cup 1 0 0 –
    2018/2019 5.46
    Süper Lig 1 0 0 5.46
    2017/2018
    Süper Lig 1 0 0 –
  4. Chelsea
    07.2017 – 07.2017

    0 maç · 0 gol

  5. Chelsea U21 Altyapı
    07.2017 – 01.2018

    2 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    EFL Trophy 2 0 0 –
  6. Chelsea U23 Altyapı
    07.2017 – 01.2018

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Premier League 2 7 0 1 –
  7. FC Zürich
    01.2017 – 06.2017

    0 maç · 0 gol

  8. Chelsea U23 Altyapı
    08.2016 – 12.2016

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Premier League 2 4 0 0 –
  9. Chelsea U19 Altyapı
    07.2014 – 12.2016

    4 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    UEFA Youth League 4 1 0 –

Milli Takım

Switzerland 11.2024

13 maç · 1 gol

Switzerland U21 08.2019

5 maç · 0 gol

Switzerland U19 01.2016

2 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.