Nathanaël Mbuku adlı futbolcunun menajerliğini, ajansın kendi beyanına göre OsaSportsAgency üstlenmektedir. Oyuncu VV St. Truiden formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

19/20
Reims Reims
22/23
Augsburg Augsburg
23/24
St. Étienne St. Étienne
23/24
Augsburg Augsburg
24/25
Dinamo Zagreb Dinamo Zagreb
24/25
Augsburg Augsburg
25/26
Montpellier Montpellier
25/26
Augsburg Augsburg
26/27
St. Truiden St. Truiden
26/27
Augsburg Augsburg

Reyting

71

SOL

Nathanaël Mbuku futbolcu profil fotoğrafı

Nathanaël Mbuku

Kongo DC • Sol Kanat visibility97,0B Wikidata Q66363768

HÜC

56

TEK

59

TAK

40

DEF

44

YRT

57

YAŞ

24

Boy: 1,70
Ayak: Sol
euro €2.00m
support_agent Temsilci: OsaSportsAgency Ajans beyanı

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

24

Boy

1,70

Ayak

Sol

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
16.03.2002
Doğum Yeri
Villeneuve-Saint-Georges, Fransa
Uyruk
Kongo DC / Fransa
Lig
Jupiler Pro League
Forma No
11
Kiralık
FC Augsburg kulübünden, 30.06.2027 tarihine kadar

info Nathanaël Mbuku hakkında

Nathanaël Mbuku, 24 yaşında, Kongo DC uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Nathanaël Mbuku, 2026 yılından bu yana VV St. Truiden forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Nathanaël Mbuku adlı futbolcunun menajerliğini, ajansın kendi beyanına göre OsaSportsAgency üstlenmektedir. Kariyerinde 13 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Augsburg kulübünden Montpellier kulübüne €500k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Belgian Pro League sezonunda 6 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,70 m, tercih ettiği ayak sol.

Nathanaël Mbuku menajeri kim?

expand_more

Nathanaël Mbuku adlı futbolcunun menajerliğini, ajansın kendi beyanına göre OsaSportsAgency üstlenmektedir.

Nathanaël Mbuku hangi takımda oynuyor?

expand_more

Nathanaël Mbuku, şu anda VV St. Truiden takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Nathanaël Mbuku piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Nathanaël Mbuku yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Nathanaël Mbuku nereli?

expand_more

Nathanaël Mbuku, Kongo DC uyrukludur.

Nathanaël Mbuku kaç yaşında?

expand_more

Nathanaël Mbuku 24 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
5 Kas 2026
SK Brann (E)
UEFA Conference League
1 - 1 (B) 7.1
1 Kas 2026
Oud-Heverlee Leuven (E)
Pro League
1 - 2 (M) 8.5
25 Eki 2026
Club Brugge KV (D)
Pro League
3 - 2 (M) 6.6
22 Eki 2026
FC Midtjylland (D)
UEFA Conference League
0 - 1 (G) 7.7
18 Eki 2026
Lommel SK (E)
Beker van Belgie
4 - 1 (G) 7.8

Piyasa Değeri ve Form

Belgian Pro League 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€1,6m

€1,3m – €1,9m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 2.52

Asist

0 / xA 0.76

Şut

15 / isabetli 6

Pas isabeti

83.1

Gol
%40
Asist
%0
Reyting
%38

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %40
xG 2.52 %91
xGOT 1.35 %69
xG (penaltısız) 1.73 %81
Şut 15 %71
İsabetli şut 6 %70

Pas

Asist 0 %0
xA 0.76 %55
İsabetli pas 128 %61
Pas isabeti % 83.1 %74
İsabetli uzun top 2 %30
Uzun top isabeti % 66.7 %70
Hat kıran pas 30 %69
Yaratılan fırsat 4 %31
Yaratılan büyük fırsat 1 %36
İsabetli orta 3 %57
Orta isabeti % 11.5 %28

Top Hakimiyeti

Çalım 7 %60
Çalım başarısı % 53.8 %80
Kazanılan ikili mücadele 16 %44
İkili mücadele % 47.1 %68
Top dokunuşu 248 %57
Ceza sahasında dokunuş 20 %55
Top kaybı 5 %49
Kazanılan faul 3 %30

Savunma

Savunma aksiyonu 11 %46
Top çalma 6 %49
Pas arası 3 %51
Yapılan faul 4 %34
Top kazanma 11 %31
Son üçlükte top kazanma 1 %13
Geçilme 2 %45
Uzaklaştırma 2 %31
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 6 %44
Sahadayken rakip xG 5.48 %51

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Extends contract, loaned to St. Truiden

    Mbuku has extended his contract with Augsburg by one year, and is being loaned to Belgian top flight side St. Truiden through the end of the season, according to the club.

  • Back to Augsburg after loan

    Mbuku will return to parent club FC Augsburg following the conclusion of his loan spell at Montpellier, the club announced.

  • Five crosses in loss

    Mbuku generated one shot (zero on goal), five crosses (zero accurate) and two corners in Wednesday's 2-1 defeat versus England.

  • Cross leads to goal

    Mbuku generated one shot (one on goal), seven crosses (one accurate) and one corner in Saturday's 3-1 victory over Uzbekistan. In addition, he was given a yellow card in the 50th minute.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Augsburg
    07.2027 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. St.Truiden Güncel Kiralık
    09.2026 – 06.2027

    10 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.92
    First Division A 6 1 0 6.74
    Conference League 3 0 0 7.30
    Belgian Cup 1 1 0 –
  3. Augsburg
    07.2026 – 09.2026

    0 maç · 0 gol

  4. Montpellier Kiralık
    07.2025 – 06.2026

    32 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.00
    Ligue 2 30 4 5 7.05
    Coupe de France 2 0 0 6.26
  5. Augsburg
    07.2025 – 07.2025

    0 maç · 0 gol

  6. Dinamo Zagreb Kiralık
    09.2024 – 07.2025

    20 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.54
    HNL 16 2 1 6.62
    Croatian Cup 2 0 0 –
    Champions League 2 0 0 5.91
  7. Augsburg
    07.2024 – 09.2024

    0 maç · 0 gol

  8. Saint-Étienne Kiralık
    01.2024 – 06.2024

    21 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.91
    Ligue 2 19 4 1 6.91
    Play-offs 1/2 2 0 1 –
  9. Augsburg II
    02.2023 – 01.2024

    4 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Regionalliga 3 2 0 –
    2022/2023
    Regionalliga 1 0 0 –
  10. Augsburg
    01.2023 – 01.2024

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Bundesliga 1 0 0 –
    2022/2023 6.02
    Bundesliga 2 0 0 6.02
  11. Reims
    08.2019 – 01.2023

    85 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.33
    Ligue 1 6 0 0 6.33
    2021/2022 6.58
    Ligue 1 31 2 1 6.57
    Coupe de France 2 0 0 6.86
    2020/2021 6.70
    Ligue 1 32 4 1 6.71
    Coupe de France 1 0 0 6.62
    2019/2020 6.17
    Ligue 1 11 0 0 6.17
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
  12. Reims B
    07.2018 – 01.2023

    10 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    National 2 1 0 0 –
    2020/2021
    National 2 1 0 0 –
    2018/2019
    National 2 8 0 0 –

Milli Takım

DR Congo 08.2024

22 maç · 2 gol

France U20 05.2022

5 maç · 2 gol

France U21 08.2021

2 maç · 1 gol

France U23 07.2021

2 maç · 0 gol

France U17 10.2018

18 maç · 7 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.