Neal Maupay adlı futbolcunun menajerliğini P&P Sport Management S.A.M. üstlenmektedir. Oyuncu Olympique Marsilya formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €4.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Brentford Brentford
19/20
Brighton Brighton
22/23
Everton Everton
23/24
Brentford Brentford
23/24
Everton Everton
24/25
Marsilya Marsilya
24/25
Everton Everton
25/26
Marsilya Marsilya
25/26
Sevilla Sevilla
25/26
Marsilya Marsilya

Reyting

66

SAN

Neal Maupay futbolcu profil fotoğrafı

Neal Maupay

Fransa • Santrafor visibility183,6B Wikidata Q1101455

HÜC

63

TEK

49

TAK

42

DEF

17

YRT

54

YAŞ

30

Boy: 1,71
Ayak: Sağ
euro €4.00m
support_agent Temsilci: P&P Sport Management S.A.M.

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

30

Boy

1,71

Ayak

Sağ

info Neal Maupay hakkında

Neal Maupay, 30 yaşında, Fransa uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Neal Maupay, 2026 yılından bu yana Olympique Marsilya forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €4.00m. Neal Maupay adlı futbolcunun menajerliğini P&P Sport Management S.A.M. üstlenmektedir. Kariyerinde 15 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2019 yılında Brentford kulübünden Brighton kulübüne €15.56m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 5 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,71 m, tercih ettiği ayak sağ.

Neal Maupay menajeri kim?

expand_more

Neal Maupay adlı futbolcunun menajerliğini P&P Sport Management S.A.M. üstlenmektedir.

Neal Maupay hangi takımda oynuyor?

expand_more

Neal Maupay, şu anda Olympique Marsilya takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Neal Maupay piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Neal Maupay yaklaşık piyasa değeri €4.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Neal Maupay nereli?

expand_more

Neal Maupay, Fransa uyrukludur.

Neal Maupay kaç yaşında?

expand_more

Neal Maupay 30 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Troyes (D)
Ligue 1
0 - 2 (G) 6.7
20 Eyl 2026
Paris Saint-Germain (E)
Ligue 1
1 - 2 (M) 6.1
17 Eyl 2026
Beşiktaş JK (D)
UEFA Europa League
4 - 1 (M) 7.2
11 Eyl 2026
Stade Rennais (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 6.5
6 Eyl 2026
Paris FC (E)
Ligue 1
2 - 3 (M) –

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€4.00m

Model Tahmini

€2,8m

€2,2m – €3,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.63

Asist

0 / xA 0.06

Şut

3

Pas isabeti

83.9

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%6

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.63 %19
xG (penaltısız) 0.63 %19
Şut 3 %11

Pas

Asist 0 %0
xA 0.06 %19
İsabetli pas 47 %47
Pas isabeti % 83.9 %86
İsabetli uzun top 2 %47
Uzun top isabeti % 100.0 %100
Yaratılan fırsat 2 %25

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 8 %31
İkili mücadele % 32.0 %22
Kazanılan hava topu 3 %31
Hava topu % 27.3 %17
Top dokunuşu 78 %33
Ceza sahasında dokunuş 7 %17
Top kaybı 5 %31
Kazanılan faul 2 %28

Savunma

Savunma aksiyonu 4 %36
Top çalma 3 %67
Pas arası 1 %39
Yapılan faul 1 %75
Top kazanma 2 %8
Geçilme 2 %25
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 2 %81
Sahadayken rakip xG 5.24 %50

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Pushes for more attacking minutes

    Maupay has appeared in four of Marseille's first five Ligue 1 matches and made his first start against Paris Saint-Germain on Sept. 20 following his first start of the season against Besiktas in the Europa League.

  • Heads back to Canebiere

    Maupay will return to parent club Marseille following the conclusion of his loan spell at Sevilla.

  • Assists on Monday

    Maupay assisted once to go with three shots (one on goal), one cross (zero accurate) and five chances created in Monday's 1-0 victory against Real Sociedad.

  • Scores opener in loss

    Maupay scored one goal to go with three shots (two on goal) and one chance created in Sunday's 2-1 defeat versus Osasuna.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Marseille Güncel
    07.2026 – devam

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.11
    Ligue 1 5 0 0 6.04
    Europa League 1 0 0 6.48
  2. Sevilla Kiralık
    01.2026 – 06.2026

    12 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.60
    La Liga 12 2 1 6.60
  3. Marseille B
    10.2025 – 01.2026

    1 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026
    National 3 1 1 0 –
  4. Marseille
    07.2025 – 01.2026

    3 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.96
    Coupe de France 2 1 0 6.96
    Ligue 1 1 0 0 –
  5. Marseille Kiralık
    08.2024 – 06.2025

    24 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.65
    Ligue 1 22 4 4 6.68
    Coupe de France 2 0 0 6.40
  6. Everton
    07.2024 – 08.2024

    0 maç · 0 gol

  7. Brentford Kiralık
    09.2023 – 06.2024

    31 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.68
    Premier Lig 29 6 3 6.61
    FA Cup 2 2 0 7.79
  8. Everton
    08.2022 – 09.2023

    34 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.61
    Premier Lig 2 0 0 6.61
    EFL Cup 1 0 1 –
    2022/2023 6.30
    Premier Lig 27 1 0 6.27
    Sydney Super Cup 2 1 0 –
    FA Cup 1 0 0 6.62
    EFL Cup 1 0 1 7.01
  9. Brighton & Hove Albion
    08.2019 – 08.2022

    109 maç · 27 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.62
    Premier Lig 32 8 2 6.60
    FA Cup 2 1 0 7.04
    EFL Cup 1 0 0 6.69
    2020/2021 6.53
    Premier Lig 33 8 2 6.57
    FA Cup 2 0 0 6.04
    EFL Cup 1 0 0 –
    2019/2020 6.35
    Premier Lig 37 10 3 6.37
    FA Cup 1 0 0 5.77
  10. Brentford
    07.2017 – 06.2019

    95 maç · 41 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 7.02
    Championship 43 25 8 7.03
    FA Cup 4 3 1 7.00
    EFL Cup 2 0 0 –
    2017/2018 6.50
    Championship 42 12 4 6.50
    EFL Cup 3 1 1 –
    FA Cup 1 0 0 –
  11. Brest Kiralık
    07.2016 – 05.2017

    31 maç · 12 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Ligue 2 28 11 1 –
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
    Coupe de France 1 1 0 –
  12. Saint-Étienne B
    08.2015 – 07.2016

    6 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    National 3 6 2 0 –
  13. Saint-Étienne
    08.2015 – 07.2016

    23 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Ligue 1 15 1 2 –
    Coupe de France 4 2 0 –
    Europa League 3 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
  14. Nice
    09.2012 – 08.2015

    53 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    Ligue 1 13 1 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 1 0 –
    2013/2014
    Ligue 1 16 2 1 –
    Coupe de France 2 1 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2012/2013
    Ligue 1 15 3 0 –
    Coupe de France 2 1 0 –
    Coupe de la Ligue 2 0 0 –
  15. Nice B
    07.2012 – 06.2015

    13 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    National 2 1 0 0 –
    2013/2014
    National 2 4 2 0 –
    2012/2013
    National 3 8 7 0 –

Milli Takım

France U19 01.2014

8 maç · 2 gol

France U21 01.2014

1 maç · 0 gol

France U17 09.2012

6 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.