Noah Mbamba adlı futbolcunun menajerliğini TEAM MBAMBA üstlenmektedir. Oyuncu FC Lorient formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

20/21
Club Brugge U18 Club Brugge U18
20/21
Club NXT Club NXT
20/21
Club Brugge Club Brugge
22/23
Leverkusen Leverkusen
24/25
Düsseldorf Düsseldorf
24/25
Leverkusen Leverkusen
24/25
Dender Dender
25/26
Leverkusen Leverkusen
26/27
Lorient Lorient
26/27
Leverkusen Leverkusen

Reyting

71

MER

Noah Mbamba futbolcu profil fotoğrafı

Noah Mbamba

Belçika • Merkez Orta Saha visibility154,0B Wikidata Q105047331

HÜC

48

TEK

47

TAK

54

DEF

56

YRT

53

YAŞ

21

Boy: 1,96
Ayak: Sağ
euro €2.00m
support_agent Temsilci: TEAM MBAMBA

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

21

Boy

1,96

Ayak

Sağ

info Noah Mbamba hakkında

Noah Mbamba, 21 yaşında, Belçika uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Noah Mbamba, 2026 yılından bu yana FC Lorient forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. Noah Mbamba adlı futbolcunun menajerliğini TEAM MBAMBA üstlenmektedir. Kariyerinde 10 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Leverkusen kulübünden Lorient kulübüne €500k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 3 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,96 m, tercih ettiği ayak sağ.

Noah Mbamba menajeri kim?

expand_more

Noah Mbamba adlı futbolcunun menajerliğini TEAM MBAMBA üstlenmektedir.

Noah Mbamba hangi takımda oynuyor?

expand_more

Noah Mbamba, şu anda FC Lorient takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Noah Mbamba piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Noah Mbamba yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Noah Mbamba nereli?

expand_more

Noah Mbamba, Belçika uyrukludur.

Noah Mbamba kaç yaşında?

expand_more

Noah Mbamba 21 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
12 Eyl 2026
Toulouse (E)
Ligue 1
2 - 2 (B) 7.7
5 Eyl 2026
RC Lens (D)
Ligue 1
0 - 1 (G) 6.8
29 Ağu 2026
Troyes (E)
Ligue 1
1 - 2 (M) 6.5
22 Ağu 2026
Nice (D)
Ligue 1
0 - 0 (B) –
18 Tem 2026
Sportfreunde Baumberg (D)
Club Friendly Games
0 - 7 (G) –

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€2,1m

€1,7m – €2,6m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.19

Asist

0 / xA 0.03

Şut

1 / isabetli 1

Pas isabeti

96.5

Gol
%79
Asist
%0
Reyting
%63

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %79
xG 0.19 %53
xGOT 0.55 %81
xG (penaltısız) 0.19 %54
Şut 1 %13
İsabetli şut 1 %37

Pas

Asist 0 %0
xA 0.03 %6
İsabetli pas 55 %16
Pas isabeti % 96.5 %100
İsabetli uzun top 2 %15
Uzun top isabeti % 50.0 %24

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 8 %18
İkili mücadele % 42.1 %22
Top dokunuşu 88 %13
Ceza sahasında dokunuş 2 %19
Top kaybı 4 %22
Kazanılan faul 5 %65

Savunma

Savunma aksiyonu 8 %18
Top çalma 3 %19
Pas arası 3 %26
Yapılan faul 3 %60
Top kazanma 9 %25
Son üçlükte top kazanma 2 %57
Geçilme 1 %66
Uzaklaştırma 2 %15
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 2 %74
Sahadayken rakip xG 2.01 %88

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

65,1 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 26. (94 oyuncu)

Son maç puanları

  • 87 Toulouse
  • 75 Lens
  • 61 Troyes
  • Pas 66,7 #41/94
  • İkili mücadele 73,4 #11/82
  • Top kontrolü 59,0 #76/94
  • Şut 71,6 #7/72
  • Top kapma 57,6 #67/89
  • Baskıya dayanıklılık 61,6 #69/88
  • Top taşıma 67,4 #23/75
  • Dribbling 57,9 #48/64
  • Top sürene karşı savunma 64,5 #40/81
  • Pozisyon alma 62,2 #42/89

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Facing several more games out

    Mbamba will miss several more games as he continues his recovery from a hamstring injury suffered in mid-September, according to coach Alexandre Dujeux, per Ouest France.

  • Won't return against Paris FC

    Mbamba has been ruled out for Saturday's Ligue 1 clash against Paris FC as he continues to recover from a hamstring injury suffered during training in mid-September, according to Le Telegramme.

  • Ruled out against Le Mans

    Mbamba (hamstring) is ruled out for Saturday's clash against Le Mans, according to the club.

  • Doubftul due to hamstring issue

    Mbamba hurt his hamstring in a hard fought duel Wednesday in team training and is a doubt for Saturday's clash against Le Mans, according to coach Alexandre Dujeux, per Le Telegramme. "He hurt his hamstring yesterday in a hard fought duel, we're waiting to see the latest tests."

  • Scores in 2-2 stalemate

    Mbamba scored one goal to go with one shot (one on goal) in Saturday's 2-2 draw against Toulouse.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Bayer Leverkusen
    07.2027 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Lorient Güncel Kiralık
    08.2026 – 06.2027

    3 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.08
    Ligue 1 3 1 0 7.08
  3. Bayer Leverkusen
    07.2026 – 08.2026

    0 maç · 0 gol

  4. FCV Dender EH Kiralık
    02.2025 – 06.2026

    46 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.03
    First Division A 33 2 2 7.03
    Cup 2 0 0 –
    Play-offs 1/2 2 0 0 –
    2024/2025 6.83
    First Division A 9 0 0 6.83
  5. Fortuna Düsseldorf II Kiralık
    09.2024 – 02.2025

    2 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025
    Regionalliga 2 1 0 –
  6. Fortuna Düsseldorf Kiralık
    07.2024 – 02.2025

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.15
    2. Bundesliga 6 0 0 6.19
    DFB Pokal 1 0 0 5.96
  7. Bayer Leverkusen
    01.2023 – 07.2024

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.80
    Bundesliga 3 0 1 6.94
    Europa League 2 0 1 6.92
    DFB Pokal 1 0 0 6.15
    2022/2023
    Bundesliga 1 0 0 –
  8. Bayer Leverkusen U19 Altyapı
    01.2023 – 06.2024

    9 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    U19 Bundesliga 8 0 0 –
    DFB Junioren Pokal 1 0 0 –
  9. Club Brugge U19 Altyapı
    07.2021 – 01.2023

    0 maç · 0 gol

  10. Club Brugge
    03.2021 – 01.2023

    25 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.65
    First Division A 2 0 0 6.65
    Super Cup 1 0 0 –
    2021/2022 6.55
    First Division A 14 0 0 6.58
    Cup 3 0 0 –
    Champions League 3 0 0 6.39
    Super Cup 1 0 0 6.69
    2020/2021 6.30
    First Division A 1 0 0 6.30
  11. Club Brugge NXT
    01.2021 – 01.2023

    20 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023
    First Division B 9 3 1 –
    2020/2021
    First Division B 11 0 0 –

Milli Takım

DR Congo 09.2026

0 maç · 0 gol

Belgium U21 03.2024

1 maç · 0 gol

Belgium U19 10.2021

9 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.