Perry Ng adlı futbolcunun menajerliğini Sports Invest UK ltd üstlenmektedir. Oyuncu Cardiff City formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.20m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2028 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

14/15
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
14/15
Hyde FC Hyde FC
14/15
Crewe Alexandra Crewe Alexandra
20/21
Cardiff Cardiff

Reyting

--

SAĞ

Perry Ng futbolcu profil fotoğrafı

Perry Ng

Singapur • Sağ Bek visibility44,3B
Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €1.20m
support_agent Temsilci: Sports Invest UK ltd

İlgili haberler

Tüm haberler →

Pozisyon

Defans

Yaş

30

Boy

1,80

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
24.06.1996
Doğum Yeri
Liverpool, İngiltere
Uyruk
Singapur
Lig
Championship
Forma No
38

info Perry Ng hakkında

Perry Ng, 30 yaşında, Singapur uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Perry Ng, 2021 yılından bu yana Cardiff City forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2028 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.20m. Perry Ng adlı futbolcunun menajerliğini Sports Invest UK ltd üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2021 yılında Crewe Alexandra kulübünden Cardiff kulübüne €300k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 13 maçta 1 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Perry Ng menajeri kim?

expand_more

Perry Ng adlı futbolcunun menajerliğini Sports Invest UK ltd üstlenmektedir.

Perry Ng hangi takımda oynuyor?

expand_more

Perry Ng, şu anda Cardiff City takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Perry Ng piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Perry Ng yaklaşık piyasa değeri €1.20m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Perry Ng nereli?

expand_more

Perry Ng, Singapur uyrukludur.

Perry Ng kaç yaşında?

expand_more

Perry Ng 30 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.20m

Model Tahmini

€878k

€702k – €1,1m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 0.47

Asist

1 / xA 0.89

Şut

16 / isabetli 3

Pas isabeti

84.1

Gol
%73
Asist
%64
Reyting
%85

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %73
xG 0.47 %73
xGOT 1.10 %94
xG (penaltısız) 0.47 %73
Şut 16 %97
İsabetli şut 3 %90

Pas

Asist 1 %64
xA 0.89 %74
İsabetli pas 585 %96
Pas isabeti % 84.1 %77
İsabetli uzun top 58 %100
Uzun top isabeti % 56.9 %95
Hat kıran pas 171 %97
Yaratılan fırsat 10 %75
İsabetli orta 1 %16
Orta isabeti % 25.0 %60

Top Hakimiyeti

Çalım 12 %95
Çalım başarısı % 57.1 %72
Kazanılan ikili mücadele 76 %96
İkili mücadele % 59.4 %71
Kazanılan hava topu 11 %71
Hava topu % 50.0 %41
Top dokunuşu 998 %96
Ceza sahasında dokunuş 12 %67
Top kaybı 6 %12
Kazanılan faul 28 %100
Penalties awarded 1 %100

Savunma

Savunma aksiyonu 78 %89
Top çalma 25 %89
Pas arası 16 %92
Şut bloğu 5 %78
Yapılan faul 14 %2
Top kazanma 64 %94
Geçilme 14 %1
Uzaklaştırma 32 %82
Gol yememe 1 %51
Sahadayken yenen gol 20 %3
Sahadayken rakip xG 20.03 %4

Disiplin

Sarı kart 4 %1
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Cardiff City Güncel
    01.2021 – devam

    238 maç · 16 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.10
    Championship 13 1 1 7.13
    EFL Cup 2 0 0 6.92
    2025/2026 7.49
    League One 35 6 4 7.52
    EFL Cup 4 0 1 7.20
    EFL Trophy 1 0 0 7.78
    2024/2025 6.96
    Championship 35 1 1 6.98
    FA Cup 2 0 0 6.62
    2023/2024 7.31
    Championship 39 6 4 7.40
    FA Cup 1 0 0 4.80
    EFL Cup 1 0 0 6.68
    2022/2023 7.12
    Championship 43 2 2 7.12
    FA Cup 1 0 0 –
    2021/2022 7.04
    Championship 39 0 3 7.12
    FA Cup 2 0 0 5.80
    EFL Cup 1 0 0 6.71
    2020/2021 6.93
    Championship 19 0 3 6.93
  2. Crewe Alexandra
    05.2015 – 01.2021

    183 maç · 7 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.96
    League One 15 1 0 6.96
    EFL Trophy 2 0 0 –
    FA Cup 2 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
    2019/2020 7.15
    League Two 36 2 6 7.15
    FA Cup 4 0 1 7.23
    EFL Trophy 3 0 0 –
    EFL Cup 2 0 0 –
    2018/2019
    League Two 44 0 5 –
    EFL Trophy 3 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
    2017/2018
    League Two 38 4 1 –
    FA Cup 3 0 0 –
    EFL Trophy 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
    2016/2017
    League Two 16 0 0 –
    FA Cup 2 0 0 –
    EFL Trophy 1 0 0 –
    EFL Cup 1 0 0 –
    2015/2016
    League One 6 0 0 –
  3. Hyde United Kiralık
    01.2015 – 05.2015

    13 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2014/2015
    National North & South 13 1 0 –
  4. Crewe Alexandra
    07.2014 – 01.2015

    0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.