Raffael Behounek adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir. Oyuncu Wolfsberger AC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir.

timeline Kariyer Geçmişi

13/14
FC Stadlau FC Stadlau
17/18
Mattersburg II Mattersburg II
18/19
SV Horn SV Horn
18/19
Mattersburg II Mattersburg II
19/20
SV Mattersburg SV Mattersburg
19/20
FC Wacker FC Wacker
20/21
WSG Tirol WSG Tirol
23/24
Willem II Willem II
26/27
WAC WAC

Reyting

69

STO

Raffael Behounek futbolcu profil fotoğrafı

Raffael Behounek

Avusturya • Stoper visibility47,4B Wikidata Q61818931

HÜC

36

TEK

48

TAK

58

DEF

69

YRT

42

YAŞ

29

Boy: 1,87
Ayak: Sağ
euro €600k
support_agent Temsilci: HAGMAYR Sportmanagement GmbH

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

29

Boy

1,87

Ayak

Sağ

info Raffael Behounek hakkında

Raffael Behounek, 29 yaşında, Avusturya uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Raffael Behounek, 2026 yılından bu yana Wolfsberger AC forması giyiyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Raffael Behounek adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir. Kariyerinde 9 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Bundesliga sezonunda 6 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,87 m, tercih ettiği ayak sağ.

Raffael Behounek menajeri kim?

expand_more

Raffael Behounek adlı futbolcunun menajerliğini HAGMAYR Sportmanagement GmbH üstlenmektedir.

Raffael Behounek hangi takımda oynuyor?

expand_more

Raffael Behounek, şu anda Wolfsberger AC takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Raffael Behounek piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Raffael Behounek yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Raffael Behounek nereli?

expand_more

Raffael Behounek, Avusturya uyrukludur.

Raffael Behounek kaç yaşında?

expand_more

Raffael Behounek 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
2 Eki 2026
ASK Voitsberg (E)
Club Friendly Games
2 - 1 (G) –
20 Eyl 2026
SV Ried (D)
Austrian Bundesliga
4 - 1 (M) 6.4
1 Eyl 2026
LASK (E)
Austrian Bundesliga
1 - 3 (M) 3.0
29 Ağu 2026
Grazer AK 1902 (D)
Austrian Bundesliga
0 - 0 (B) 6.8
15 Ağu 2026
SC Austria Lustenau (D)
Austrian Bundesliga
2 - 1 (M) 6.8

Piyasa Değeri ve Form

Bundesliga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€395k

€316k – €474k

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0 / xA 0.14

Şut

0

Pas isabeti

87.9

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%36

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 0 %0

Pas

Asist 0 %0
xA 0.14 %62
İsabetli pas 204 %49
Pas isabeti % 87.9 %62
İsabetli uzun top 14 %49
Uzun top isabeti % 46.7 %42
Yaratılan fırsat 2 %58

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %53
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 14 %36
İkili mücadele % 50.0 %16
Kazanılan hava topu 6 %27
Hava topu % 60.0 %42
Top dokunuşu 294 %44
Ceza sahasında dokunuş 2 %22
Top kaybı 4 %0
Kazanılan faul 2 %44

Savunma

Savunma aksiyonu 37 %36
Top çalma 5 %36
Pas arası 1 %7
Şut bloğu 1 %20
Yapılan faul 4 %29
Top kazanma 20 %60
Son üçlükte top kazanma 2 %89
Geçilme 3 %24
Uzaklaştırma 30 %51
Gol yememe 2 %78
Sahadayken yenen gol 6 %51
Sahadayken rakip xG 11.77 %18

Disiplin

Sarı kart 1 %18
Kırmızı kart 1 %0

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Wolfsberger AC Güncel Bonservissiz
    07.2026 – devam

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.75
    Bundesliga 6 0 0 6.75
    Cup 1 0 0 –
  2. Willem II
    07.2023 – 06.2026

    118 maç · 8 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.22
    Eerste Divisie 36 2 1 7.21
    Eredivisie Qualification 6 0 0 7.39
    KNVB Cup 1 1 0 6.80
    2024/2025 6.79
    Eredivisie 31 2 1 6.77
    Eredivisie Qualification 4 0 0 6.54
    KNVB Cup 2 1 0 7.66
    2023/2024 7.35
    Eerste Divisie 37 2 4 7.39
    KNVB Cup 1 0 0 6.22
  3. WSG Tirol Bonservissiz
    08.2020 – 07.2023

    102 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024
    Cup 1 0 0 –
    2022/2023 7.12
    Bundesliga 31 1 0 7.12
    Cup 3 1 0 –
    2021/2022 7.09
    Bundesliga 33 2 2 7.09
    Cup 3 0 0 –
    2020/2021 6.65
    Bundesliga 29 1 0 6.65
    Cup 2 0 0 –
  4. FC Wacker Innsbruck
    02.2020 – 08.2020

    12 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    2. Liga 12 0 2 –
  5. Mattersburg II
    09.2019 – 02.2020

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Regionalliga 8 0 0 –
  6. Mattersburg
    07.2019 – 02.2020

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.02
    Bundesliga 6 0 1 6.02
    Cup 2 0 0 –
  7. SV Horn Kiralık
    02.2019 – 06.2019

    15 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    2. Liga 15 0 1 –
  8. Mattersburg
    05.2018 – 06.2018

    0 maç · 0 gol

  9. Mattersburg II
    07.2017 – 02.2019

    16 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Regionalliga 16 0 0 –
  10. FC Stadlau
    07.2015 – 06.2017

    61 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Regionalliga 27 1 0 –
    Cup 1 0 0 –
    2015/2016
    Regionalliga 30 0 0 –
    Cup 3 1 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.