Sam Morsy adlı futbolcunun menajerliğini Onus Sports Ltd üstlenmektedir. Oyuncu Blackburn Rovers formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €300k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.
timeline Kariyer Geçmişi
Reyting
69
MER
Sam Morsy
HÜC
48
TEK
51
TAK
47
DEF
48
YRT
48
YAŞ
35
HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık
Pozisyon
Orta Saha
Yaş
35
Boy
1,75
Ayak
Sağ
info Sam Morsy hakkında
Sam Morsy, 35 yaşında, Mısır uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Sam Morsy, 2026 yılından bu yana Blackburn Rovers forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €300k. Sam Morsy adlı futbolcunun menajerliğini Onus Sports Ltd üstlenmektedir. Kariyerinde 12 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2016 yılında Chesterfield kulübünden Wigan kulübüne €330k bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 9 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,75 m, tercih ettiği ayak sağ.
Sam Morsy menajeri kim?
expand_more
Sam Morsy adlı futbolcunun menajerliğini Onus Sports Ltd üstlenmektedir.
Sam Morsy hangi takımda oynuyor?
expand_more
Sam Morsy, şu anda Blackburn Rovers takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.
Sam Morsy piyasa değeri ne kadar?
expand_more
Sam Morsy yaklaşık piyasa değeri €300k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).
Sam Morsy nereli?
expand_more
Sam Morsy, Mısır uyrukludur.
Sam Morsy kaç yaşında?
expand_more
Sam Morsy 35 yaşındadır.
scoreboard Son Maçlar
| Tarih | Rakip | Skor | Rating |
|---|---|---|---|
| 10 Eki 2026 |
Cardiff City
(E)
Championship
|
2 - 1 (G) | 7.0 |
| 19 Eyl 2026 |
Portsmouth
(D)
Championship
|
2 - 2 (B) | 6.7 |
| 12 Eyl 2026 |
Millwall
(E)
Championship
|
3 - 1 (G) | 7.6 |
| 8 Eyl 2026 |
Sheffield United
(E)
Championship
|
1 - 2 (M) | 6.7 |
| 5 Eyl 2026 |
Preston North End
(D)
Championship
|
2 - 1 (M) | 6.3 |
Piyasa Değeri ve Form
Championship 2026/2027Piyasa Değeri
İki bağımsız kaynağın karşılaştırması
Güncel Değer
€300k
Model Tahmini
€395k
€316k – €474k
Sezon Formu
Gol
0 / xG 0.19
Asist
1 / xA 0.33
Şut
7
Pas isabeti
87.6
Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.
Detaylı İstatistikler Göster Gizle expand_more
Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.
Şut
Pas
Top Hakimiyeti
Savunma
Disiplin
Kariyer
Kulüp Kariyeri
-
Blackburn Rovers Güncel Bonservissiz08.2026 – devam
10 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2026/2027 6.89Championship 9 0 1 6.99EFL Cup 1 0 0 6.07 -
Bristol City01.2026 – 06.2026
20 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2025/2026 6.74Championship 18 1 0 6.61FA Cup 2 0 0 7.98 -
Kuwait SC07.2025 – 10.2025
0 maç · 0 gol
-
Ipswich Town08.2021 – 07.2025
165 maç · 11 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2024/2025 6.77Premier Lig 33 1 1 6.75FA Cup 1 0 0 7.572023/2024 7.41Championship 42 3 6 7.43FA Cup 2 0 0 7.052022/2023 7.67League One 44 4 5 7.73FA Cup 4 0 0 7.06EFL Trophy 1 0 0 –2021/2022 7.27League One 34 3 5 7.34FA Cup 3 0 0 6.49EFL Trophy 1 0 0 – -
Middlesbrough09.2020 – 08.2021
36 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2021/2022 6.45Championship 3 0 0 6.49EFL Cup 1 0 0 6.352020/2021 6.76Championship 31 1 5 6.76EFL Cup 1 0 0 – -
Wigan Athletic01.2017 – 09.2020
148 maç · 8 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2019/2020 6.80Championship 43 3 3 6.83FA Cup 1 0 0 5.832018/2019 6.64Championship 40 1 1 6.642017/2018 6.84League One 41 2 3 –FA Cup 6 1 0 6.842016/2017 6.89Championship 15 1 0 6.91FA Cup 2 0 0 6.76 -
Barnsley Kiralık08.2016 – 01.2017
14 maç · 0 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2016/2017 6.91Championship 14 0 3 6.91 -
Wigan Athletic01.2016 – 08.2016
16 maç · 1 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2015/2016League One 16 1 0 – -
Chesterfield Bonservissiz07.2013 – 01.2016
117 maç · 9 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2015/2016League One 26 4 2 –FA Cup 3 1 1 –EFL Cup 1 0 0 –2014/2015League One 41 2 3 –FA Cup 6 0 0 –EFL Cup 1 0 0 –2013/2014League Two 34 1 0 –EFL Trophy 4 1 0 –EFL Cup 1 0 0 – -
Port Vale08.2009 – 06.2013
78 maç · 4 gol
chevron_rightSezon dökümü
Turnuva Maç Gol Asist Reyting2012/2013League Two 28 2 0 –EFL Trophy 2 0 0 –FA Cup 1 0 0 –EFL Cup 1 0 0 –2011/2012League Two 26 1 0 –FA Cup 2 0 0 –2010/2011League Two 16 1 0 –FA Cup 1 0 0 –2009/2010League Two 1 0 0 –
Milli Takım
8 maç · 0 gol
help_outline Soru & Cevap
Soru Sor →Henüz soru sorulmamış.
forum Yorumlar
Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!