Valentin Mihăilă adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır. Oyuncu Çaykur Rizespor formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €3.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
U. Craiova U19 U. Craiova U19
18/19
CS U Craiova CS U Craiova
20/21
Parma Parma
21/22
Atalanta Atalanta
21/22
Parma Parma
25/26
Ç. Rizespor Ç. Rizespor

Reyting

65

SOL

Valentin Mihăilă futbolcu profil fotoğrafı

Valentin Mihăilă

Romanya • Sol Kanat visibility198,4B Wikidata Q55820235

HÜC

63

TEK

54

TAK

35

DEF

29

YRT

64

YAŞ

26

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €3.50m
person_off Menajersiz

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

26

Boy

1,80

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
02.02.2000
Doğum Yeri
Finta, Romanya
Uyruk
Romanya
Lig
Süper Lig
Forma No
7

info Valentin Mihăilă hakkında

Valentin Mihăilă, 26 yaşında, Romanya uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Valentin Mihăilă, 2025 yılından bu yana Çaykur Rizespor forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €3.50m. Valentin Mihăilă adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2020 yılında CS U Craiova kulübünden Parma kulübüne €9.50m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Super Lig sezonunda 6 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Valentin Mihăilă menajeri kim?

expand_more

Valentin Mihăilă adlı futbolcunun kayıtlı bir menajerlik ajansı bulunmamaktadır.

Valentin Mihăilă hangi takımda oynuyor?

expand_more

Valentin Mihăilă, şu anda Çaykur Rizespor takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Valentin Mihăilă piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Valentin Mihăilă yaklaşık piyasa değeri €3.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Valentin Mihăilă nereli?

expand_more

Valentin Mihăilă, Romanya uyrukludur.

Valentin Mihăilă kaç yaşında?

expand_more

Valentin Mihăilă 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
31 Eki 2026
Kocaelispor (D)
Trendyol Süper Lig
0 - 0 (B) 6.3
26 Eki 2026
Trabzonspor (E)
Trendyol Süper Lig
3 - 4 (M) 6.8
16 Eki 2026
Çorum FK (D)
Trendyol Süper Lig
2 - 1 (M) 6.2
5 Eki 2026
Sweden (E)
UEFA Nations League, League B, Gr. 4
0 - 1 (M) 6.3
2 Eki 2026
Poland (D)
UEFA Nations League, League B, Gr. 4
6 - 0 (M) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

Super Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€3.50m

Model Tahmini

€2,4m

€1,9m – €2,8m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 1.75

Asist

0 / xA 0.21

Şut

9 / isabetli 3

Pas isabeti

76.0

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%7

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 1.75 %78
xGOT 0.61 %41
xG (penaltısız) 1.75 %80
Şut 9 %45
İsabetli şut 3 %40

Pas

Asist 0 %0
xA 0.21 %20
İsabetli pas 57 %18
Pas isabeti % 76.0 %15
İsabetli uzun top 3 %28
Uzun top isabeti % 75.0 %79
Hat kıran pas 14 %36
Yaratılan fırsat 4 %28
İsabetli orta 4 %64
Orta isabeti % 36.4 %84

Top Hakimiyeti

Çalım 7 %65
Çalım başarısı % 53.8 %70
Kazanılan ikili mücadele 12 %22
İkili mücadele % 41.4 %32
Kazanılan hava topu 2 %42
Hava topu % 40.0 %59
Top dokunuşu 138 %27
Ceza sahasında dokunuş 10 %36
Top kaybı 2 %77
Kazanılan faul 1 %5

Savunma

Savunma aksiyonu 4 %14
Top çalma 2 %15
Yapılan faul 4 %59
Top kazanma 8 %13
Geçilme 3 %48
Uzaklaştırma 2 %39
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 4 %71
Sahadayken rakip xG 1.87 %91

Disiplin

Sarı kart 1 %23
Kırmızı kart 1 %0

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Rizespor Güncel
    07.2025 – devam

    32 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.21
    Süper Lig 6 0 0 6.21
    2025/2026 6.91
    Süper Lig 22 5 3 6.91
    Turkish Cup 4 1 1 –
  2. Parma
    07.2022 – 07.2025

    76 maç · 9 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.64
    Serie A 21 0 3 6.62
    Coppa Italia 1 0 0 7.10
    2023/2024 6.78
    Serie B 32 6 2 6.78
    Coppa Italia 3 0 1 6.88
    2022/2023 6.63
    Serie B 17 2 3 6.53
    Coppa Italia 2 1 0 7.50
  3. Atalanta Kiralık
    01.2022 – 06.2022

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.11
    Serie A 5 0 0 6.10
    Europa League 2 0 0 6.14
  4. Parma
    10.2020 – 01.2022

    30 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.68
    Serie B 13 2 1 6.68
    2020/2021 6.54
    Serie A 16 3 0 6.46
    Coppa Italia 1 1 0 7.89
  5. Universitatea Craiova
    10.2017 – 10.2020

    70 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    Liga I 5 0 1 –
    Europa League 1 0 0 –
    2019/2020
    Liga I 27 7 4 –
    Cupa României 3 2 0 –
    Europa League 1 0 0 –
    2018/2019
    Liga I 29 1 3 –
    Cupa României 2 0 0 –
    Europa League 1 0 0 –
    2017/2018
    Cupa României 1 0 0 –

Milli Takım

Romania 03.2021

40 maç · 5 gol

Romania U21 10.2019

6 maç · 5 gol

Romania U19 11.2018

6 maç · 6 gol

Romania U18 08.2017

0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.