Bünyamin Balcı adlı futbolcunun menajerliğini FutureBall üstlenmektedir. Oyuncu Antalyaspor formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.60m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

16/17
Antalyaspor U19 Antalyaspor U19
17/18
Antalyaspor U21 Antalyaspor U21
19/20
Antalyaspor Antalyaspor

Reyting

68

SAĞ

Bünyamin Balcı futbolcu profil fotoğrafı

Bünyamin Balcı

Türkiye • Sağ Bek visibility69,9B Wikidata Q66764676

HÜC

40

TEK

46

TAK

47

DEF

65

YRT

48

YAŞ

26

Boy: 1,73
Ayak: Sağ
euro €1.60m
support_agent Temsilci: FutureBall

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

26

Boy

1,73

Ayak

Sağ

info Bünyamin Balcı hakkında

Bünyamin Balcı, 26 yaşında, Türkiye uyruklu bir Sağ Bek oyuncusudur. Bünyamin Balcı, 2019 yılından bu yana Antalyaspor forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.60m. Bünyamin Balcı adlı futbolcunun menajerliğini FutureBall üstlenmektedir. Kariyerinde 3 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 1. Lig sezonunda 8 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,73 m, tercih ettiği ayak sağ.

Bünyamin Balcı menajeri kim?

expand_more

Bünyamin Balcı adlı futbolcunun menajerliğini FutureBall üstlenmektedir.

Bünyamin Balcı hangi takımda oynuyor?

expand_more

Bünyamin Balcı, şu anda Antalyaspor takımında Sağ Bek pozisyonunda forma giymektedir.

Bünyamin Balcı piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Bünyamin Balcı yaklaşık piyasa değeri €1.60m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Bünyamin Balcı nereli?

expand_more

Bünyamin Balcı, Türkiye uyrukludur.

Bünyamin Balcı kaç yaşında?

expand_more

Bünyamin Balcı 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
20 Eyl 2026
Vanspor FK (E)
1. Lig
3 - 0 (G) 7.2
12 Eyl 2026
Ümraniyespor (D)
1. Lig
1 - 2 (G) 7.4
6 Eyl 2026
Sivasspor (E)
1. Lig
1 - 2 (M) 6.6
1 Eyl 2026
Bandırmaspor (D)
1. Lig
0 - 1 (G) 6.8
28 Ağu 2026
Sarıyer (E)
1. Lig
1 - 2 (M) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

1. Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.60m

Model Tahmini

€1,1m

€911k – €1,4m

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0

Şut

4 / isabetli 1

Pas isabeti

85.2

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%48

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 4 %65
İsabetli şut 1 %52

Pas

Asist 0 %0
İsabetli pas 310 %93
Pas isabeti % 85.2 %75
İsabetli uzun top 18 %82
Uzun top isabeti % 64.3 %92
Yaratılan fırsat 5 %55
İsabetli orta 8 %82
Orta isabeti % 21.1 %40

Top Hakimiyeti

Çalım 5 %73
Çalım başarısı % 71.4 %72
Kazanılan ikili mücadele 35 %85
İkili mücadele % 66.0 %90
Kazanılan hava topu 4 %52
Hava topu % 36.4 %32
Top dokunuşu 570 %93
Ceza sahasında dokunuş 18 %97
Top kaybı 2 %38
Kazanılan faul 12 %88

Savunma

Savunma aksiyonu 35 %60
Top çalma 14 %80
Pas arası 5 %32
Şut bloğu 2 %72
Yapılan faul 5 %55
Top kazanma 23 %63
Geçilme 3 %33
Uzaklaştırma 14 %55
Gol yememe 2 %72
Sahadayken yenen gol 13 %8

Disiplin

Sarı kart 1 %37
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Antalyaspor Güncel
    11.2018 – devam

    229 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.92
    1. Lig 8 0 0 6.92
    2025/2026 6.85
    Super Lig 33 0 4 6.85
    Turkish Cup 3 0 0 –
    2024/2025 6.58
    Super Lig 20 0 1 6.58
    Turkish Cup 3 1 0 –
    2023/2024 7.14
    Super Lig 23 1 3 7.14
    Turkish Cup 3 0 1 –
    2022/2023 6.84
    Super Lig 34 0 3 6.84
    Turkish Cup 2 0 0 –
    2021/2022 6.94
    Super Lig 34 2 3 6.94
    Turkish Cup 2 0 0 –
    Super Cup 1 0 0 –
    2020/2021 6.72
    Super Lig 35 2 3 6.84
    Turkish Cup 5 0 2 5.92
    2019/2020 6.61
    Super Lig 16 0 0 6.61
    Turkish Cup 7 0 0 –
  2. Antalyaspor Kulübü Under 19 Altyapı
    08.2017 – 06.2020

    26 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    U19 Elit A Ligi 9 0 0 –
    2018/2019
    U21 Süper Lig 25 3 0 –
    U19 Elit A Ligi 7 2 0 –
    2017/2018
    U21 Süper Lig 21 2 0 –
    U19 Elit A Ligi 10 1 0 –

Milli Takım

Turkiye 03.2021

0 maç · 0 gol

Turkiye U21 08.2020

10 maç · 0 gol

forum Yorumlar (1)

9
fmag.tr Scout ⚽ Performans Değerlendirmesi 28.09.2025

Bünyamin Balcı, özellikle sağ bek pozisyonunda potansiyeli olan bir oyuncu olarak öne çıkmaktadır. Oyun içinde basit ve etkili pas tercihlerini benimsemesi, takımın hücum organizasyonlarına katkı sağlayabilecek bir oyuncu profili çizmektedir. Kendisini geliştirmeye açık bir yapıya sahip olduğu gözlemlenmektedir.

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.