David Turnbull adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Oyuncu Cardiff City formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 7 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
Motherwell U20 Motherwell U20
18/19
Motherwell B Motherwell B
18/19
Motherwell Motherwell
20/21
Celtic Celtic
23/24
Cardiff Cardiff

Reyting

--

MER

David Turnbull futbolcu profil fotoğrafı

David Turnbull

İskoçya • Merkez Orta Saha visibility74,3B
Boy: 1,85
Ayak: Sağ
euro €2.00m
support_agent Temsilci: Gersh

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

27

Boy

1,85

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
10.07.1999
Doğum Yeri
Wishaw, İskoçya
Uyruk
İskoçya
Lig
Championship
Forma No
14

info David Turnbull hakkında

David Turnbull, 27 yaşında, İskoçya uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. David Turnbull, 2024 yılından bu yana Cardiff City forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.00m. David Turnbull adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Kariyerinde 5 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2020 yılında Motherwell kulübünden Celtic kulübüne €3.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Championship sezonunda 10 maçta 0 gol ve 1 asist kaydetti. Boyu 1,85 m, tercih ettiği ayak sağ.

David Turnbull menajeri kim?

expand_more

David Turnbull adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir.

David Turnbull hangi takımda oynuyor?

expand_more

David Turnbull, şu anda Cardiff City takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

David Turnbull piyasa değeri ne kadar?

expand_more

David Turnbull yaklaşık piyasa değeri €2.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

David Turnbull nereli?

expand_more

David Turnbull, İskoçya uyrukludur.

David Turnbull kaç yaşında?

expand_more

David Turnbull 27 yaşındadır.

Piyasa Değeri ve Form

Championship 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.00m

Model Tahmini

€1,1m

€872k – €1,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.25

Asist

1 / xA 0.46

Şut

5 / isabetli 1

Pas isabeti

88.5

Gol
%0
Asist
%56
Reyting
%20

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.25 %33
xGOT 0.07 %33
xG (penaltısız) 0.25 %33
Şut 5 %35
İsabetli şut 1 %24

Pas

Asist 1 %56
xA 0.46 %45
İsabetli pas 170 %39
Pas isabeti % 88.5 %79
İsabetli uzun top 5 %27
Uzun top isabeti % 71.4 %93
Hat kıran pas 26 %29
Yaratılan fırsat 2 %14

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %17
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 16 %25
İkili mücadele % 66.7 %96
Kazanılan hava topu 4 %35
Hava topu % 80.0 %94
Top dokunuşu 236 %27
Ceza sahasında dokunuş 4 %23
Top kaybı 2 %70
Kazanılan faul 3 %17

Savunma

Savunma aksiyonu 15 %22
Top çalma 8 %28
Pas arası 4 %28
Şut bloğu 1 %25
Yapılan faul 5 %65
Top kazanma 15 %21
Uzaklaştırma 2 %8
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 7 %65
Sahadayken rakip xG 6.86 %65

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Cardiff City Güncel
    02.2024 – devam

    96 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.52
    Championship 10 0 1 6.55
    EFL Cup 2 0 0 6.38
    2025/2026 6.84
    League One 41 2 4 6.83
    EFL Cup 4 1 0 6.93
    EFL Trophy 2 0 0 7.04
    FA Cup 1 0 0 –
    2024/2025 6.61
    Championship 19 1 0 6.61
    2023/2024 6.70
    Championship 17 0 1 6.70
  2. Celtic
    08.2020 – 02.2024

    134 maç · 31 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 7.06
    Premiership 16 7 0 7.18
    Champions League 2 0 0 6.13
    League Cup 1 0 0 –
    2022/2023 6.89
    Premiership 28 4 6 7.05
    Champions League 5 0 0 6.02
    Scottish Cup 3 1 0 –
    League Cup 2 0 1 –
    2021/2022 7.60
    Premiership 25 6 5 7.77
    Europa League 10 3 2 7.19
    League Cup 4 1 0 –
    Champions League 2 0 0 –
    Scottish Cup 1 0 0 –
    2020/2021 7.46
    Premiership 31 8 6 7.43
    Scottish Cup 2 0 0 –
    Europa League 1 1 1 8.68
    2019/2020
    Scottish Cup 1 0 0 –
  3. Motherwell U21
    08.2018 – 08.2019

    3 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Challenge Cup 3 1 0 –
  4. Motherwell U20 Altyapı
    07.2016 – 06.2020

    4 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2017/2018
    Challenge Cup 2 1 3 –
    2016/2017
    Challenge Cup 2 0 0 –
  5. Motherwell
    05.2016 – 08.2020

    41 maç · 16 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 7.43
    Premiership 5 1 0 7.43
    2019/2020
    Premiership 2 0 0 –
    2018/2019
    Premiership 30 15 4 –
    Scottish Cup 1 0 0 –
    2017/2018
    Premiership 2 0 1 –
    Scottish Cup 1 0 0 –

Milli Takım

Scotland 05.2021

5 maç · 0 gol

Scotland U21 08.2020

3 maç · 1 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.