Eduardo Camavinga adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Oyuncu Real Madrid formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €50.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Rennes U17 Rennes U17
18/19
Rennes B Rennes B
18/19
Rennes Rennes
21/22
Real Madrid Real Madrid

Reyting

71

MER

Eduardo Camavinga futbolcu profil fotoğrafı

Eduardo Camavinga

Fransa • Merkez Orta Saha visibility1,8M Wikidata Q62960177

HÜC

54

TEK

61

TAK

69

DEF

66

YRT

61

YAŞ

23

Boy: 1,82
Ayak: Sol
euro €50.00m
support_agent Temsilci: CAA Stellar

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Orta Saha

Yaş

23

Boy

1,82

Ayak

Sol

info Eduardo Camavinga hakkında

Eduardo Camavinga, 23 yaşında, Fransa uyruklu bir Merkez Orta Saha oyuncusudur. Eduardo Camavinga, 2021 yılından bu yana Real Madrid forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €50.00m. Eduardo Camavinga adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir. Kariyerinde 4 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2021 yılında Rennes kulübünden Real Madrid kulübüne €31.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 7 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,82 m, tercih ettiği ayak sol.

Eduardo Camavinga menajeri kim?

expand_more

Eduardo Camavinga adlı futbolcunun menajerliğini CAA Stellar üstlenmektedir.

Eduardo Camavinga hangi takımda oynuyor?

expand_more

Eduardo Camavinga, şu anda Real Madrid takımında Merkez Orta Saha pozisyonunda forma giymektedir.

Eduardo Camavinga piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Eduardo Camavinga yaklaşık piyasa değeri €50.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Eduardo Camavinga nereli?

expand_more

Eduardo Camavinga, Fransa uyrukludur.

Eduardo Camavinga kaç yaşında?

expand_more

Eduardo Camavinga 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Villarreal (E)
LaLiga
1 - 0 (G) 6.9
5 Eki 2026
Belgium (E)
UEFA Nations League, League A, Gr. 1
4 - 1 (G) 7.0
2 Eki 2026
Italy (E)
UEFA Nations League, League A, Gr. 1
1 - 1 (B) 7.5
28 Eyl 2026
Belgium (D)
UEFA Nations League, League A, Gr. 1
0 - 1 (G) 7.2
25 Eyl 2026
Türkiye (D)
UEFA Nations League, League A, Gr. 1
0 - 1 (G) 6.6

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€50.00m

Model Tahmini

€59,9m

€53,9m – €65,9m

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0 / xA 0.17

Şut

0

Pas isabeti

93.2

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%28

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 0 %0

Pas

Asist 0 %0
xA 0.17 %41
İsabetli pas 178 %65
Pas isabeti % 93.2 %94
İsabetli uzun top 7 %48
Uzun top isabeti % 63.6 %56

Top Hakimiyeti

Çalım 1 %18
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 18 %52
İkili mücadele % 62.1 %87
Kazanılan hava topu 3 %55
Hava topu % 100.0 %100
Top dokunuşu 242 %50
Ceza sahasında dokunuş 2 %19
Top kaybı 3 %43
Kazanılan faul 5 %50

Savunma

Savunma aksiyonu 22 %65
Top çalma 9 %64
Pas arası 4 %50
Şut bloğu 4 %93
Yapılan faul 5 %40
Top kazanma 17 %49
Son üçlükte top kazanma 2 %54
Geçilme 3 %50
Uzaklaştırma 5 %51
Gol yememe 1 %65
Sahadayken yenen gol 1 %93
Sahadayken rakip xG 2.47 %84

Disiplin

Sarı kart 2 %7
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

65,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 70. (112 oyuncu)

Son maç puanları

  • 75 Atlético de Madrid
  • 74 Rayo Vallecano
  • 58 Real Betis
  • 69 Málaga
  • 62 Real Sociedad
  • Pas 72,2 #36/115
  • İkili mücadele 58,1 #85/114
  • Top kontrolü 61,7 #76/115
  • Top kapma 72,8 #18/113
  • Baskıya dayanıklılık 60,4 #97/111
  • Top taşıma 53,4 #98/100
  • Dribbling 64,2 #42/85
  • Top sürene karşı savunma 69,3 #22/105
  • Pozisyon alma 68,0 #21/113

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Serving as midfield rotation

    Camavinga has operated in a rotational role under new coach Jose Mourinho, making six La Liga appearances, including two starts, this season.

  • Completes disqualification

    Camavinga completed a one-game ban in Tuesday's 2-1 victory over Inter.

  • Suspended in Champions League

    Camavinga will be suspended for Real Madrid's Champions League opener against Inter Milan due to a card picked up in last season's European competition, according to Lucas Navarrete of Managing Madrid.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Real Madrid Güncel
    08.2021 – devam

    230 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.59
    La Liga 7 0 0 6.59
    2025/2026 6.97
    La Liga 29 1 0 7.04
    Champions League 11 1 1 6.82
    Super Cup 2 0 0 –
    Copa del Rey 1 0 0 6.59
    2024/2025 7.10
    La Liga 19 1 2 7.21
    Champions League 9 0 0 6.92
    Copa del Rey 4 1 0 7.03
    Super Cup 2 0 0 7.11
    FIFA Intercontinental Cup 1 0 0 7.67
    2023/2024 7.21
    La Liga 31 0 2 7.27
    Champions League 11 0 1 7.17
    Copa del Rey 2 0 0 7.24
    Super Cup 2 0 0 6.50
    2022/2023 7.09
    La Liga 37 0 1 7.08
    Champions League 11 0 1 6.93
    Copa del Rey 6 0 0 7.67
    Super Cup 2 0 0 6.44
    FIFA Intercontinental Cup 2 0 0 –
    UEFA Super Cup 1 0 0 –
    2021/2022 6.97
    La Liga 26 2 1 7.13
    Champions League 10 0 1 6.48
    Copa del Rey 3 0 0 7.43
    Super Cup 1 0 0 6.45
  2. Rennes U19 Altyapı
    02.2020 – 07.2020

    0 maç · 0 gol

  3. Rennes
    01.2019 – 08.2021

    88 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.36
    Ligue 1 4 0 0 6.36
    Conference League 2 0 0 –
    2020/2021 6.91
    Ligue 1 35 1 2 6.95
    Champions League 4 0 0 6.60
    2019/2020 6.87
    Ligue 1 25 1 2 7.02
    Coupe de France 5 0 0 –
    Europa League 4 0 0 5.94
    Trophée des champions 1 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2018/2019 6.71
    Ligue 1 7 0 0 6.71
  4. Rennes B
    07.2018 – 06.2019

    13 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    National 3 13 4 0 –

Milli Takım

France U23 06.2021

0 maç · 0 gol

France 08.2020

33 maç · 2 gol

France U21 11.2019

12 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.