Fer Niño adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Oyuncu Elche CF formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €4.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

17/18
Roda U19 Roda U19
18/19
Villarreal U19 Villarreal U19
19/20
Villarreal C Villarreal C
19/20
Villarreal B Villarreal B
20/21
Villarreal Villarreal
21/22
Mallorca Mallorca
21/22
Villarreal Villarreal
22/23
Villarreal B Villarreal B
23/24
Burgos CF Burgos CF
26/27
Elche Elche

Reyting

70

SAN

Fer Niño futbolcu profil fotoğrafı

Fer Niño

İspanya • Santrafor visibility99,6B Wikidata Q85760768

HÜC

64

TEK

49

TAK

49

DEF

33

YRT

43

YAŞ

25

Boy: 1,91
Ayak: Sağ
euro €4.00m
support_agent Temsilci: Gersh

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

25

Boy

1,91

Ayak

Sağ

info Fer Niño hakkında

Fer Niño, 25 yaşında, İspanya uyruklu bir Santrafor oyuncusudur. Fer Niño, 2026 yılından bu yana Elche CF forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €4.00m. Fer Niño adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir. Kariyerinde 12 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Burgos CF kulübünden Elche kulübüne €4.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 LaLiga sezonunda 8 maçta 5 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,91 m, tercih ettiği ayak sağ.

Fer Niño menajeri kim?

expand_more

Fer Niño adlı futbolcunun menajerliğini Gersh üstlenmektedir.

Fer Niño hangi takımda oynuyor?

expand_more

Fer Niño, şu anda Elche CF takımında Santrafor pozisyonunda forma giymektedir.

Fer Niño piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Fer Niño yaklaşık piyasa değeri €4.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Fer Niño nereli?

expand_more

Fer Niño, İspanya uyrukludur.

Fer Niño kaç yaşında?

expand_more

Fer Niño 25 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
11 Eki 2026
Celta Vigo (E)
LaLiga
0 - 0 (B) 6.5
18 Eyl 2026
Espanyol (D)
LaLiga
1 - 3 (G) 8.4
15 Eyl 2026
Real Madrid (E)
LaLiga
2 - 3 (M) 7.4
12 Eyl 2026
Athletic Club (D)
LaLiga
1 - 1 (B) 6.5
7 Eyl 2026
Real Sociedad (E)
LaLiga
2 - 3 (M) 7.9

Piyasa Değeri ve Form

LaLiga 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€4.00m

Model Tahmini

€1,9m

€1,5m – €2,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

5 / xG 3.01

Asist

0 / xA 0.25

Şut

12 / isabetli 9

Pas isabeti

71.4

Gol
%82
Asist
%0
Reyting
%71

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 5 %82
xG 3.01 %78
xGOT 5.30 %92
xG (penaltısız) 3.01 %82
Şut 12 %53
İsabetli şut 9 %82
Kafa şutu 4 %90

Pas

Asist 0 %0
xA 0.25 %57
İsabetli pas 90 %76
Pas isabeti % 71.4 %29
İsabetli uzun top 1 %27
Uzun top isabeti % 100.0 %100
Hat kıran pas 1 %51
Yaratılan fırsat 2 %20
Yaratılan büyük fırsat 1 %43

Top Hakimiyeti

Çalım 6 %82
Çalım başarısı % 35.3 %49
Kazanılan ikili mücadele 46 %92
İkili mücadele % 43.0 %53
Kazanılan hava topu 21 %94
Hava topu % 42.9 %55
Top dokunuşu 234 %73
Ceza sahasında dokunuş 32 %84
Top kaybı 11 %10
Kazanılan faul 11 %82

Savunma

Savunma aksiyonu 18 %90
Top çalma 8 %90
Pas arası 2 %80
Yapılan faul 5 %37
Top kazanma 13 %69
Son üçlükte top kazanma 4 %78
Geçilme 6 %6
Uzaklaştırma 8 %90
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 11 %12
Sahadayken rakip xG 8.74 %18

Disiplin

Sarı kart 2 %4
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: La Liga 2026/2027.

79,6 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 11. (156 oyuncu)

Son maç puanları

  • 69 Espanyol
  • 85 Real Madrid
  • 59 Athletic Club
  • 75 Real Sociedad
  • 87 Racing Santander
  • Şut 83,1 #8/136
  • Pas 63,5 #55/156
  • Baskıya dayanıklılık 61,3 #119/149
  • Hava topu 68,1 #13/146
  • Kafa vuruşu 81,1 #3/58
  • Baskı altında şut 85,8 #7/130
  • Top kontrolü 59,9 #81/157
  • İkili mücadele 66,2 #47/141
  • Dribbling 63,6 #64/134
  • Orta 56,7 #100/122

newspaper Son Haberler

Haber metinleri İngilizcedir.

  • Scores twice in 3-1 win

    Fer Nino scored two goals to go with two shots (two on goal) in Friday's 3-1 victory over Espanyol. In addition, he was given a yellow card in the 22nd minute.

  • Goal from bench

    Nino scored one goal to go with one shot (one on goal) in Tuesday's 3-2 defeat to Real Madrid.

  • Back-to-back on scoresheet

    Fer Nino scored one goal to go with four shots (three on goal) and two chances created in Monday's 3-2 defeat to Real Sociedad. In addition, he was given a yellow card in the 57th minute.

  • Trains fully Friday

    Nino (undisclosed) is training fully Friday and will be an option for Monday's clash against Real Sociedad, according to Jorge Adsuar Jimenez of Pasion Franjiverde.

  • Continues to train separately Tuesday

    Nino remained away from group training Tuesday after leaving Monday's session early due to discomfort, with his condition set to be monitored over the coming days, according to Jornada Perfecta.

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Elche Güncel
    07.2026 – devam

    8 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.04
    La Liga 8 5 0 7.04
  2. Burgos CF Bonservissiz
    07.2023 – 07.2026

    122 maç · 26 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.86
    La Liga 2 38 7 1 6.86
    Copa del Rey 1 0 0 –
    2024/2025 6.58
    La Liga 2 41 10 2 6.61
    Copa del Rey 2 1 1 5.99
    2023/2024 6.89
    La Liga 2 37 7 4 6.90
    Copa del Rey 3 1 0 6.86
  3. Villarreal B
    08.2022 – 06.2023

    39 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.72
    La Liga 2 39 4 3 6.72
  4. Villarreal
    07.2022 – 06.2023

    3 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 5.81
    La Liga 3 0 0 5.81
  5. Mallorca Kiralık
    08.2021 – 06.2022

    25 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.47
    La Liga 23 2 0 6.42
    Copa del Rey 2 0 0 7.10
  6. Villarreal B
    02.2020 – 06.2020

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Primera División RFEF 4 0 0 –
  7. Villarreal
    01.2020 – 08.2021

    34 maç · 10 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021 6.81
    La Liga 17 3 0 6.72
    Copa del Rey 5 3 1 7.24
    Europa League 5 2 0 6.70
    2019/2020 5.64
    La Liga 5 1 0 5.64
    Copa del Rey 2 1 0 –
  8. Villarreal CF III
    07.2019 – 08.2021

    13 maç · 4 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Tercera División RFEF 13 4 0 –

Milli Takım

Spain U21 05.2021

5 maç · 2 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.