Francisco Sierralta adlı futbolcunun menajerliğini Vibra Futbol üstlenmektedir. Oyuncu Piast Gliwice formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €1.20m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
Granada Granada
16/17
Palestino Palestino
16/17
Granada Granada
17/18
Udinese Udinese
17/18
Parma Parma
18/19
Udinese Udinese
19/20
Empoli Empoli
19/20
Udinese Udinese
20/21
Watford Watford
25/26
AJ Auxerre AJ Auxerre

Reyting

67

STO

Francisco Sierralta futbolcu profil fotoğrafı

Francisco Sierralta

Şili • Stoper visibility60,5B Wikidata Q20994329

HÜC

--

TEK

--

TAK

--

DEF

--

YRT

--

YAŞ

29

Boy: 1,92
Ayak: Sağ
euro €1.20m
support_agent Temsilci: Vibra Futbol

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

29

Boy

1,92

Ayak

Sağ

info Francisco Sierralta hakkında

Francisco Sierralta, 29 yaşında, Şili uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Francisco Sierralta şu anda Piast Gliwice forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €1.20m. Francisco Sierralta adlı futbolcunun menajerliğini Vibra Futbol üstlenmektedir. Kariyerinde 13 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2025 yılında Watford kulübünden AJ Auxerre kulübüne €1.80m bedelle gerçekleşti. 2025/2026 Ligue 1 sezonunda 10 maçta 1 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,92 m, tercih ettiği ayak sağ.

Francisco Sierralta menajeri kim?

expand_more

Francisco Sierralta adlı futbolcunun menajerliğini Vibra Futbol üstlenmektedir.

Francisco Sierralta hangi takımda oynuyor?

expand_more

Francisco Sierralta, şu anda Piast Gliwice takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Francisco Sierralta piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Francisco Sierralta yaklaşık piyasa değeri €1.20m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Francisco Sierralta nereli?

expand_more

Francisco Sierralta, Şili uyrukludur.

Francisco Sierralta kaç yaşında?

expand_more

Francisco Sierralta 29 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
9 Haz 2026
DR Congo (D)
Int. Friendly Games
1 - 2 (G) 6.8
6 Haz 2026
Portugal (D)
Int. Friendly Games
2 - 1 (M) 6.5
17 May 2026
Lille (D)
Ligue 1
0 - 2 (G) –
10 May 2026
Nice (E)
Ligue 1
2 - 1 (G) –
3 May 2026
Angers (E)
Ligue 1
3 - 1 (G) –

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2025/2026

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€1.20m

Model Tahmini

€1,1m

€857k – €1,3m

20232026

Sezon Formu

Gol

1 / xG 1.03

Asist

0 / xA 0.17

Şut

7 / isabetli 2

Pas isabeti

89.6

Gol
%62
Asist
%0
Reyting
%60

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 1 %62
xG 1.03 %77
xGOT 1.09 %75
xG (penaltısız) 1.03 %77
Şut 7 %50
İsabetli şut 2 %48
Kafa şutu 7 %82

Pas

Asist 0 %0
xA 0.17 %33
İsabetli pas 363 %26
Pas isabeti % 89.6 %54
İsabetli uzun top 13 %21
Uzun top isabeti % 43.3 %43
Yaratılan fırsat 2 %32

Top Hakimiyeti

Çalım 2 %36
Çalım başarısı % 100.0 %100
Kazanılan ikili mücadele 53 %43
İkili mücadele % 68.8 %95
Kazanılan hava topu 32 %58
Hava topu % 71.1 %88
Top dokunuşu 523 %24
Ceza sahasında dokunuş 19 %75
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 5 %28

Savunma

Savunma aksiyonu 83 %33
Top çalma 14 %33
Pas arası 8 %23
Şut bloğu 5 %28
Yapılan faul 8 %68
Top kazanma 27 %24
Geçilme 4 %58
Uzaklaştırma 56 %40
Gol yememe 2 %25
Sahadayken yenen gol 15 %61
Sahadayken rakip xG 15.65 %64

Disiplin

Sarı kart 2 %49
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Auxerre Güncel
    06.2025 – devam

    11 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.90
    Ligue 1 10 1 0 6.88
    Coupe de France 1 0 0 7.14
  2. Watford
    09.2020 – 06.2025

    123 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.91
    Championship 33 0 0 6.89
    EFL Cup 2 0 0 7.24
    2023/2024 6.62
    Championship 27 0 1 6.69
    FA Cup 3 0 0 6.13
    EFL Cup 1 0 0 6.27
    2022/2023 7.10
    Championship 18 1 0 7.20
    FA Cup 1 0 0 5.40
    EFL Cup 1 0 0 –
    2021/2022 6.49
    Premier Lig 5 0 0 6.56
    EFL Cup 2 0 0 6.84
    FA Cup 1 0 0 5.48
    2020/2021 6.94
    Championship 26 1 0 6.96
    EFL Cup 2 0 0 –
    FA Cup 1 0 0 6.50
  3. Empoli Kiralık
    01.2020 – 08.2020

    11 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020 6.73
    Serie B 11 1 0 6.73
  4. Udinese
    07.2019 – 01.2020

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    Coppa Italia 1 0 0 –
  5. Parma Kiralık
    08.2017 – 06.2019

    16 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.47
    Serie A 6 0 0 6.47
    2017/2018
    Serie B 10 0 0 –
  6. Udinese
    07.2017 – 07.2017

    0 maç · 0 gol

  7. Palestino Kiralık
    07.2016 – 06.2017

    27 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Liga de Primera 17 1 0 –
    2016
    Copa Sudamericana 8 0 0 –
    Copa Chile 2 0 0 –
  8. Universidad Catolica
    04.2015 – 06.2016

    4 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2015/2016
    Liga de Primera 2 1 0 –
    2015
    Copa Chile 2 1 0 –

Milli Takım

Chile 01.2018

20 maç · 0 gol

Chile U20 01.2017

4 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.