Gauthier Gallon adlı futbolcunun menajerliğini Kemari üstlenmektedir. Oyuncu Le Havre AC formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €600k seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2027 tarihinde sona erecek — 8 ay kaldı.

timeline Kariyer Geçmişi

12/13
Nîmes B Nîmes B
14/15
Nîmes Nîmes
17/18
US Orléans US Orléans
19/20
Troyes Troyes
23/24
Rennes Rennes
25/26
Dender Dender
26/27
Le Havre Le Havre

Reyting

70

KAL

Gauthier Gallon futbolcu profil fotoğrafı

Gauthier Gallon

Fransa • Kaleci visibility29,0B Wikidata Q27671487

HÜC

--

TEK

--

TAK

53

DEF

--

YRT

--

YAŞ

33

Boy: 1,86
Ayak: Sağ
euro €600k
support_agent Temsilci: Kemari

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Kaleci

Yaş

33

Boy

1,86

Ayak

Sağ

info Gauthier Gallon hakkında

Gauthier Gallon, 33 yaşında, Fransa uyruklu bir Kaleci oyuncusudur. Gauthier Gallon, 2026 yılından bu yana Le Havre AC forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2027 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €600k. Gauthier Gallon adlı futbolcunun menajerliğini Kemari üstlenmektedir. Kariyerinde 7 transfer kaydı bulunuyor. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 4 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,86 m, tercih ettiği ayak sağ.

Gauthier Gallon menajeri kim?

expand_more

Gauthier Gallon adlı futbolcunun menajerliğini Kemari üstlenmektedir.

Gauthier Gallon hangi takımda oynuyor?

expand_more

Gauthier Gallon, şu anda Le Havre AC takımında Kaleci pozisyonunda forma giymektedir.

Gauthier Gallon piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Gauthier Gallon yaklaşık piyasa değeri €600k olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Gauthier Gallon nereli?

expand_more

Gauthier Gallon, Fransa uyrukludur.

Gauthier Gallon kaç yaşında?

expand_more

Gauthier Gallon 33 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
10 Eki 2026
Lille (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 6.3
19 Eyl 2026
Toulouse (D)
Ligue 1
3 - 2 (M) 6.4
12 Eyl 2026
Angers (E)
Ligue 1
0 - 0 (B) 7.3
5 Eyl 2026
Stade Brestois (E)
Ligue 1
1 - 2 (M) –
29 Ağu 2026
Olympique Lyonnais (D)
Ligue 1
1 - 1 (B) –

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€600k

Model Tahmini

€220k

€176k – €264k

20232026

Sezon Formu

Kurtarış

3 / % 42.9

Gol yememe

1

Yenen gol

4 / önlenen -0.84

Pas isabeti

84.7

Reyting
%4

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Kalecilik

Kurtarış 3 %4
Kurtarış % 42.9 %0
Yenen gol 4 %61
Önlenen gol -0.84 %9
Gol yememe 1 %39
Penalty saves 0 %0
Penaltıya sebebiyet 1 %9
Penalty saves % 0.0 %35
Gole yol açan hata 0 %100

Pas Dağıtımı

İsabetli pas 83 %30
Pas isabeti % 84.7 %83
İsabetli uzun top 17 %17
Uzun top isabeti % 54.8 %83
xA 0.00 %13

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

52,7 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 20. (23 oyuncu)

Son maç puanları

  • 53 LOSC Lille
  • 54 Toulouse
  • 64 Angers SCO
  • 57 Brest
  • Pas 66,2 #12/23
  • Kurtarış 50,4 #23/23
  • Topu çelme 61,8 #4/23
  • Kalede yer tutma 60,4 #15/23

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Le Havre Güncel Bonservissiz
    08.2026 – devam

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.17
    Ligue 1 4 0 0 6.17
  2. FCV Dender EH Bonservissiz
    01.2026 – 06.2026

    16 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 6.87
    First Division A 13 0 0 6.87
    Play-offs 1/2 2 0 0 –
    Cup 1 0 0 –
  3. Rennes
    07.2023 – 01.2026

    7 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.56
    Ligue 1 1 0 0 6.30
    Coupe de France 1 0 0 6.83
    2023/2024 6.62
    Coupe de France 4 0 0 6.63
    Europa League 1 0 0 6.60
  4. Troyes
    07.2019 – 07.2023

    124 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.48
    Ligue 1 30 0 0 6.48
    2021/2022 6.58
    Ligue 1 31 0 0 6.58
    2020/2021 6.71
    Ligue 2 35 0 0 6.71
    2019/2020 6.73
    Ligue 2 28 0 0 6.73
  5. Orléans Bonservissiz
    06.2017 – 06.2019

    66 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019 6.29
    Ligue 2 37 0 1 6.29
    2017/2018
    Ligue 2 29 0 0 –
  6. Nîmes
    07.2011 – 06.2017

    22 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    Ligue 2 14 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2015/2016
    Ligue 2 3 0 0 –
    Coupe de France 1 0 0 –
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
    2014/2015
    Coupe de France 2 0 0 –
  7. Nîmes B
    07.2008 – 06.2017

    41 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2016/2017
    National 3 3 0 0 –
    2015/2016
    National 3 3 0 0 –
    2014/2015
    National 3 11 0 0 –
    2013/2014
    National 3 20 0 0 –
    2012/2013
    National 3 4 0 0 –

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.