Junior Kadile adlı futbolcunun menajerliğini BS Group International üstlenmektedir. Oyuncu RC Lens formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €5.00m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2029 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

22/23
Rennes Rennes
22/23
Famalicão Famalicão
22/23
Rennes Rennes
23/24
Stade Laval Stade Laval
24/25
Almere Almere
25/26
Servette Servette
25/26
Almere Almere
26/27
Servette Servette
26/27
Lens Lens
26/27
Servette Servette

Reyting

70

SOL

Junior Kadile futbolcu profil fotoğrafı

Junior Kadile

Kongo DC • Sol Kanat visibility104,8B Wikidata Q110385369

HÜC

60

TEK

55

TAK

42

DEF

37

YRT

62

YAŞ

23

Boy: 1,80
Ayak: Sağ
euro €5.00m
support_agent Temsilci: BS Group International

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Forvet

Yaş

23

Boy

1,80

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
16.12.2002
Doğum Yeri
Rennes, Fransa
Uyruk
Kongo DC / Fransa
Lig
Ligue 1
Forma No
28
Kiralık
Servette FC kulübünden, 30.06.2027 tarihine kadar

info Junior Kadile hakkında

Junior Kadile, 23 yaşında, Kongo DC uyruklu bir Sol Kanat oyuncusudur. Junior Kadile, 2026 yılından bu yana RC Lens forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2029 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €5.00m. Junior Kadile adlı futbolcunun menajerliğini BS Group International üstlenmektedir. Kariyerinde 16 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Servette kulübünden Lens kulübüne €1.00m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Ligue 1 sezonunda 4 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,80 m, tercih ettiği ayak sağ.

Junior Kadile menajeri kim?

expand_more

Junior Kadile adlı futbolcunun menajerliğini BS Group International üstlenmektedir.

Junior Kadile hangi takımda oynuyor?

expand_more

Junior Kadile, şu anda RC Lens takımında Sol Kanat pozisyonunda forma giymektedir.

Junior Kadile piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Junior Kadile yaklaşık piyasa değeri €5.00m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Junior Kadile nereli?

expand_more

Junior Kadile, Kongo DC uyrukludur.

Junior Kadile kaç yaşında?

expand_more

Junior Kadile 23 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
4 Kas 2026
Como (E)
UEFA Champions League
1 - 9 (M) 6.4
30 Eki 2026
LOSC Lille (D)
Ligue 1
1 - 0 (M) 6.5
24 Eki 2026
Paris FC (E)
Ligue 1
2 - 1 (G) 6.5
21 Eki 2026
Club Brugge KV (D)
UEFA Champions League
3 - 0 (M) 6.3
17 Eki 2026
Troyes (D)
Ligue 1
1 - 3 (G) –

Piyasa Değeri ve Form

Ligue 1 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€5.00m

Model Tahmini

€6,2m

€5,3m – €7,1m

20232026

Sezon Formu

Gol

0 / xG 0.03

Asist

0 / xA 0.37

Şut

2 / isabetli 2

Pas isabeti

80.6

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%3

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
xG 0.03 %22
xGOT 0.08 %52
xG (penaltısız) 0.03 %22
Şut 2 %34
İsabetli şut 2 %68

Pas

Asist 0 %0
xA 0.37 %48
İsabetli pas 29 %9
Pas isabeti % 80.6 %25
Hat kıran pas 5 %5
Yaratılan fırsat 1 %18
Yaratılan büyük fırsat 1 %45
İsabetli orta 1 %22
Orta isabeti % 50.0 %91

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 4 %8
İkili mücadele % 22.2 %2
Kazanılan hava topu 1 %15
Hava topu % 33.3 %25
Top dokunuşu 67 %11
Ceza sahasında dokunuş 5 %45
Top kaybı 2 %45
Kazanılan faul 2 %20

Savunma

Savunma aksiyonu 4 %3
Top çalma 1 %6
Pas arası 1 %3
Yapılan faul 1 %82
Top kazanma 11 %32
Geçilme 2 %55
Uzaklaştırma 2 %8
Gol yememe 0 %0
Sahadayken yenen gol 3 %72
Sahadayken rakip xG 3.17 %75

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Beceri Profili

Puanlar 0–100 ölçeğinde; veri: Ligue 1 2026/2027.

69,6 Genel puan

Pozisyonundaki oyuncular arasında 78. (153 oyuncu)

Son maç puanları

  • 67 LOSC Lille
  • 66 Paris
  • 60 Olympique Lyonnais
  • 72 Monaco
  • Şut 61,2 #58/123
  • Pas 66,6 #80/155
  • Orta 65,2 #32/97
  • On ball attacking 62,6 #71/144
  • Mücadele 59,6 #121/151
  • Bire bir savunma 65,0 #85/154
  • Pozisyon alma 58,2 #134/154
  • Top kontrolü 67,7 #74/154

forum Sosyal Medya

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Servette
    07.2027 – devam

    0 maç · 0 gol

  2. Lens Güncel Kiralık
    08.2026 – 06.2027

    8 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.21
    Ligue 1 4 0 0 6.08
    Champions League 4 0 0 6.35
  3. Servette
    07.2026 – 08.2026

    0 maç · 0 gol

  4. Servette Kiralık
    02.2026 – 06.2026

    13 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.97
    Süper Lig 13 6 10 7.97
  5. Almere City FC
    08.2024 – 02.2026

    58 maç · 11 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2025/2026 7.28
    Eerste Divisie 24 6 7 7.31
    KNVB Cup 3 0 1 7.11
    2024/2025 6.72
    Eredivisie 30 5 2 6.70
    KNVB Cup 1 0 0 7.52
  6. Laval
    07.2023 – 08.2024

    43 maç · 5 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2024/2025 6.54
    Ligue 2 2 1 0 6.54
    2023/2024 6.51
    Ligue 2 36 2 1 6.43
    Coupe de France 5 2 0 7.13
  7. Famalicão Kiralık
    07.2022 – 06.2023

    19 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2022/2023 6.45
    Liga Portugal 14 1 0 6.45
    League Cup 3 0 0 –
    Taça de Portugal 2 0 0 –
  8. Rennes
    07.2022 – 07.2022

    0 maç · 0 gol

  9. Famalicão Kiralık
    01.2022 – 06.2022

    4 maç · 1 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022 6.30
    Liga Portugal 4 1 0 6.30
  10. Rennes
    01.2022 – 01.2022

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    Coupe de France 1 0 0 –
  11. Rennes U19 Altyapı
    09.2019 – 06.2021

    6 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2019/2020
    UEFA Youth League 6 0 0 –
  12. Rennes B
    07.2018 – 01.2022

    20 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2021/2022
    National 3 12 3 0 –
    2020/2021
    National 3 2 0 0 –
    2019/2020
    National 3 3 0 0 –
    2018/2019
    National 3 3 0 0 –

Milli Takım

DR Congo 09.2026

2 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.