Kévin Mouanga adlı futbolcunun menajerliğini ND SPORTS MANAGEMENT üstlenmektedir. Oyuncu Kasımpaşa formasını giymektedir; güncel piyasa değeri €2.50m seviyesindedir. Sözleşmesi 30.06.2030 tarihine kadar geçerlidir.

timeline Kariyer Geçmişi

15/16
Angers U17 Angers U17
17/18
Angers U19 Angers U19
18/19
Angers B Angers B
21/22
FC Annecy FC Annecy
24/25
Lausanne-Sport Lausanne-Sport
26/27
Kasımpaşa Kasımpaşa

Reyting

70

STO

Kévin Mouanga futbolcu profil fotoğrafı

Kévin Mouanga

Kongo • Stoper visibility71,4B Wikidata Q113389164

HÜC

34

TEK

43

TAK

63

DEF

77

YRT

39

YAŞ

26

Boy: 1,91
Ayak: Sağ
euro €2.50m
support_agent Temsilci: ND SPORTS MANAGEMENT

HÜC: Hücum • TEK: Teknik • TAK: Taktik • DEF: Defans • YRT: Yaratıcılık

Pozisyon

Defans

Yaş

26

Boy

1,91

Ayak

Sağ

Kişisel Bilgiler

Doğum Tarihi
24.07.2000
Doğum Yeri
Bondy, Fransa
Uyruk
Kongo / Fransa
Lig
Süper Lig
Forma No
14

info Kévin Mouanga hakkında

Kévin Mouanga, 26 yaşında, Kongo uyruklu bir Stoper oyuncusudur. Kévin Mouanga, 2026 yılından bu yana Kasımpaşa forması giyiyor. Sözleşmesi Haziran 2030 tarihine kadar sürüyor. Güncel tahmini piyasa değeri €2.50m. Kévin Mouanga adlı futbolcunun menajerliğini ND SPORTS MANAGEMENT üstlenmektedir. Kariyerinde 6 transfer kaydı bulunuyor; en yüksek bonservisli transferi 2026 yılında Lausanne-Sport kulübünden Kasımpaşa kulübüne €2.10m bedelle gerçekleşti. 2026/2027 Super Lig sezonunda 4 maçta 0 gol ve 0 asist kaydetti. Boyu 1,91 m, tercih ettiği ayak sağ.

Kévin Mouanga menajeri kim?

expand_more

Kévin Mouanga adlı futbolcunun menajerliğini ND SPORTS MANAGEMENT üstlenmektedir.

Kévin Mouanga hangi takımda oynuyor?

expand_more

Kévin Mouanga, şu anda Kasımpaşa takımında Stoper pozisyonunda forma giymektedir.

Kévin Mouanga piyasa değeri ne kadar?

expand_more

Kévin Mouanga yaklaşık piyasa değeri €2.50m olarak tahmin edilmektedir (2026 verisi).

Kévin Mouanga nereli?

expand_more

Kévin Mouanga, Kongo uyrukludur.

Kévin Mouanga kaç yaşında?

expand_more

Kévin Mouanga 26 yaşındadır.

scoreboard Son Maçlar

Tarih Rakip Skor Rating
18 Eki 2026
Samsunspor (E)
Trendyol Süper Lig
4 - 1 (G) 6.7
9 Eki 2026
Galatasaray (D)
Trendyol Süper Lig
3 - 1 (M) 6.1
18 Eyl 2026
Konyaspor (E)
Trendyol Süper Lig
0 - 0 (B) 7.4
13 Eyl 2026
Gençlerbirliği (D)
Trendyol Süper Lig
1 - 2 (G) 7.0
6 Eyl 2026
Amedspor (E)
Trendyol Süper Lig
2 - 2 (B) –

Piyasa Değeri ve Form

Super Lig 2026/2027

Piyasa Değeri

İki bağımsız kaynağın karşılaştırması

Güncel Değer

€2.50m

Model Tahmini

€1,8m

€1,4m – €2,2m

20232026

Sezon Formu

Gol

0

Asist

0 / xA 0.01

Şut

0

Pas isabeti

88.2

Gol
%0
Asist
%0
Reyting
%48

Çubuklar oyuncunun lig içi yüzdelik dilimini gösterir.

Detaylı İstatistikler Göster expand_more

Yüzde değerleri lig içi yüzdelik dilimi gösterir.

Şut

Gol 0 %0
Şut 0 %0

Pas

Asist 0 %0
xA 0.01 %6
İsabetli pas 120 %21
Pas isabeti % 88.2 %55
İsabetli uzun top 3 %9
Uzun top isabeti % 33.3 %9
Hat kıran pas 14 %12

Top Hakimiyeti

Kazanılan ikili mücadele 15 %24
İkili mücadele % 65.2 %76
Kazanılan hava topu 7 %27
Hava topu % 70.0 %79
Top dokunuşu 184 %16
Ceza sahasında dokunuş 1 %12
Top kaybı 0 %100
Kazanılan faul 2 %25

Savunma

Savunma aksiyonu 30 %27
Top çalma 6 %37
Pas arası 4 %19
Şut bloğu 3 %30
Yapılan faul 4 %60
Top kazanma 9 %18
Uzaklaştırma 17 %21
Gol yememe 1 %22
Sahadayken yenen gol 4 %73
Sahadayken rakip xG 4.90 %78

Disiplin

Sarı kart 0 %100
Kırmızı kart 0 %100

Kariyer

Kulüp Kariyeri

  1. Kasımpaşa Güncel
    08.2026 – devam

    4 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 6.77
    Süper Lig 4 0 0 6.77
  2. Lausanne Bonservissiz
    07.2024 – 08.2026

    85 maç · 3 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2026/2027 7.51
    Süper Lig 3 0 0 7.51
    2025/2026 7.18
    Süper Lig 36 1 1 7.11
    Conference League 14 0 1 7.37
    Swiss Cup 2 0 0 –
    2024/2025 7.10
    Süper Lig 26 1 0 7.10
    Swiss Cup 4 1 0 –
  3. Annecy FC
    07.2021 – 06.2024

    77 maç · 6 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2023/2024 6.86
    Ligue 2 19 1 0 6.86
    2022/2023 7.13
    Ligue 2 30 3 0 7.08
    Coupe de France 4 1 0 7.51
    2021/2022
    National 1 24 1 0 –
  4. Angers
    10.2018 – 06.2021

    1 maç · 0 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2018/2019
    Coupe de la Ligue 1 0 0 –
  5. Angers B
    09.2017 – 06.2021

    48 maç · 2 gol

    chevron_rightSezon dökümü
    Turnuva Maç Gol Asist Reyting
    2020/2021
    National 2 8 0 0 –
    2019/2020
    National 2 13 2 0 –
    2018/2019
    National 3 18 0 0 –
    2017/2018
    National 3 9 0 0 –

Milli Takım

Congo 08.2024

0 maç · 0 gol

forum Yorumlar

chat_bubble_outline

Henüz yorum yok. İlk yorumu siz yazın!

help_outline Soru & Cevap

Soru Sor →
contact_support

Henüz soru sorulmamış.